Atrakcje i wycieczki
Opera Wiedeńska

Jeden z najważniejszych teatrów operowych na świecie i jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji Wiednia.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Opera Wiedeńska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Opera Wiedeńska? Kliknij tutaj.

Opera Wiedeńska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1536 opinii

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

Podróżowałem z mamą i ciocią. Dlatego, aby uniknąć dużo chodzenia, ta BigBus Tour była dla nich najbardziej odpowiednia. Podobało im się przebywanie w autobusie podczas przyjemnego zwiedzania miasta! To była absolutnie świetna opcja podróżowania z osobami starszymi.

Świetny stosunek jakości do ceny. Naprawdę podobała mi się wycieczka, wysiadałem tak często, jak było to wymagane. Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Użyjemy go ponownie.

bardzo dobry i ciekawy sposób na poznanie miasta w krótkim czasie. polecam osobom które w Wiedniu są tylko na dzień lub dwa. szkoda ze nie ma przewodnika po Polsku.

Najlepszy sposób na zwiedzenie miasta. Zatrzymuje się przy ciekawych atrakcjach, które możesz odwiedzić, a następnie wrócić, aby przejść do następnej