Opera Wiedeńska

Jeden z najważniejszych teatrów operowych na świecie i jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji Wiednia.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 35
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Opera Wiedeńska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Opera Wiedeńska? Kliknij tutaj.

Opera Wiedeńska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4067 opinii

Gorąco polecam wzięcie pełnego pakietu, wycieczkę autobusową z audioprzewodnikiem w wielu językach oraz rejs po Dunaju. Bilet umożliwi Ci korzystanie z 3 różnych tras autobusowych do wyboru lub wszystkich razem przez trzy dni. Mieliśmy tylko jeden dzień, ale to wystarczyło i nie żałujemy. Dla turystów, którzy nie mają nieograniczonego czasu i są nieaktywni fizycznie – po prostu wyjątkowo słuszna decyzja. Audioprzewodnik w autobusie w języku angielskim, rosyjskim, hebrajskim i wielu innych językach. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Wiedniu i Austrii, przejechaliśmy przez najciekawsze miejsca. Szczególnie podobało nam się pływanie wzdłuż kanału Dunaju. Niezapomnianie. Wierzymy, że jeśli jesteś w Wiedniu chociaż jeden dzień - spędź 5-6 godzin, a będziesz miał niezapomniane wrażenia i zdjęcia.

Można również znaleźć miejsca niewielkim kosztem. Teatr jest wspaniały. Oferowany spektakl był bogaty i hojny. Niestety nie ma już edukacji w sensie ogólnym, a muzycznej w sensie szczególnym; co robi w teatrze publiczność stale uzależniona od telefonów komórkowych? Ze sceny widziałem, jak publiczność rozświetla się nieustannie, tu czy tam. Obok mnie Japonka miała dwa telefony komórkowe; tylko moje spojrzenie przestraszyło ją iw przerwie odeszła, rezygnując z połowy występu, który kosztował ją 75 euro.

To była jedna z najbardziej pamiętnych nocy w moim życiu. Zarezerwowaliśmy trzy oddzielne bilety, więc nie usiedliśmy obok siebie, ale przełożony uprzejmie zmienił nasze bilety, abyśmy usiedli obok siebie. Występ był interaktywny, a zespół był wesoły i szczęśliwy z występu. Noc do zapamiętania!

Odbiór biletów w Operze był naprawdę łatwy w „Abendkasse”. Miejsce jest niesamowicie piękne, a koncert absolutnie niesamowity - naprawdę wyjątkowe i wyjątkowe przeżycie. Wydawało się, że mamy najlepsze miejsca w całym domu.

fantastyczna opcja na poruszanie się po mieście. Autobusy punktualne- przejrzysty sposób podróżowania. REjs po Dunaju- FANTASTYCZNY