Dodaj daty

Opéra Royal de Wallonie-Liège

Opéra Royal de Wallonie-Liège – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

1. Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Liege we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Liege. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Sfotografuj pomnik Karola Wielkiego, poznaj wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège, nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książęcych Biskupów zapiera dech w piersiach swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej. Wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja będzie kolejnym krokiem, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, historyczna rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Liege: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

2. Liege: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Zrób zdjęcie pomnika Karola Wielkiego, poznaj historię wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège. Nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książąt Biskupów zachwyci Cię swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart Twojego czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci. Twoim kolejnym krokiem będzie wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, zabytkowa rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami! Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Gra eksploracyjna i wycieczka po mieście Liege

3. Gra eksploracyjna i wycieczka po mieście Liege

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Liege na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Sfotografuj pomnik Karola Wielkiego, poznaj wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège, nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książęcych Biskupów zapiera dech w piersiach swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej. Wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja będzie kolejnym krokiem, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, historyczna rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami!

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Opéra Royal de Wallonie-Liège: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Opéra Royal de Wallonie-Liège? Kliknij tutaj.