Atrakcje i wycieczki Omiš

Omiš: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Omiš? Kliknij tutaj.

Omiš: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1157 opinii

Tylko do polecenia! Po przyjeździe zawieziono nas autobusem do wejścia na łódź. Na górze wszyscy otrzymali kamizelki ratunkowe i kaski i zostaliśmy przydzieleni do łodzi. W sumie było 6 łodzi flisackich, każda po 6-8 osób. Uważamy, że jest to dobra wielkość grupy, ponieważ zdecydowanie fajniej jest z kilkoma łodziami (chlapiącymi i pobudzającymi się nawzajem). Nasz przewodnik zapoznał nas z poleceniami na początku. Potem ruszył nad rzekę. Jazda była przyjemna i stanowiła dobrą mieszankę sportowego i cieszącego się widokiem / otoczeniem. Podróż była łatwa 3 godziny. Zatrzymaliśmy się w kilku miejscach - popływać, odwiedzić jaskinię i skakać z klifu. To była fajna przygoda. Przewodnicy byli świetni. Nie było absolutnie żadnego śladu presji czasu czy „niemiłego przemytu” turystów. Chciałbym tylko trochę więcej informacji o otaczającym krajobrazie. Dzięki za wspaniałe doświadczenie!

To było bardzo fajne doświadczenie. Nasz pierwszy rafting, ale czuliśmy się bardzo bezpiecznie z naszym kapitanem tratwy. Nasz poziom angielskiego jest niski, ale udało mu się z nami porozumieć, więc nie mamy wątpliwości. Spektakularne miejsce. Złapaliśmy gorący i słoneczny dzień, ale zrobiliśmy kilka przystanków, aby ochłodzić się w rzece. Przeszliśmy przez jaskinię skokiem dwóch metrów (gdybyśmy chcieli moglibyśmy ominąć tę trasę) i zeskoczyliśmy ze skały oddalonej o 5 metrów od wody. W tej chwili to najlepsza przygoda wyjazdu i bez wątpienia do powtórzenia.

It was great! Cave, cliff jumping, rafting - cool experiences. Also shout out to Ivan - he was extraordinary as our guide, his humor, attitude - everything was perfect.

Cudowne doświadczenie! Zespół świetnie radzi sobie z gośćmi. Świetny proces i nieopisana przygoda

Niesamowite, towarzyskie i zabawne przewodniki. I ogólnie świetne doświadczenie w Chorwacji :)