Atrakcje i wycieczki
Omiš

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje


Często zadawane pytania dotyczące: Omiš

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Omiš?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Omiš obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Omiš: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Omiš? Kliknij tutaj.

Omiš: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 856 opinii

Odbiór i przejazd do zabytków poszło gładko. Warto odwiedzić same wodospady Krka i park. Bardzo miło było obcować z przyrodą na szlaku turystycznym w parku. Wliczona w cenę wycieczka łodzią była również miła. Wizyta w Trogirze też była całkiem przyjemna, choć niekoniecznie obowiązkowa. Podczas wycieczki można było dostać jedzenie i napoje w parku iw mieście. Było to również konieczne, ponieważ w mieście, a także w parku było bardzo gorąco. Podsumowując, byliśmy bardzo zadowoleni i ponownie zarezerwujemy wycieczkę!

Trasa raftingowa była naprawdę świetną zabawą i była dobrze zorganizowana. Wszystko, co zostało opisane, zostało zrobione i było 2 fotografów, którzy robili zdjęcia w najważniejszych miejscach w kółko, zgodnie z prośbą. Poleciłbym to każdemu i zrobię to ponownie następnym razem, gdy odwiedzisz Chorwację!

Świetne doświadczenie i gorąco polecam. Wszyscy przewodnicy byli bardzo mili iw dobrym nastroju. Wszyscy dobrze się bawili i niezapomniany dzień. Specjalne podziękowania dla Charliego, który jako nasz przewodnik zadbał o wspaniałą atmosferę na łodzi.

Pierwszy raz na raftingu przez całą aktywność czułem się bezpiecznie. Bardzo kompetentny i uspokajający partner. Aktywność jest świetna.

Przewodnik Urie (George) był legendą. To była jedna z głównych atrakcji naszej podróży poślubnej i polecam ją każdemu!