Atrakcje i wycieczki
Oman

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Oman: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oman? Kliknij tutaj.

Oman: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1104 opinii

Genialny w tej cenie

Ta trwająca ponad 4 godziny wycieczka zabrała nas w pouczającą podróż po niesamowitych krajobrazach i zabytkach Maskatu. Kierowca był przyjazny i pomocny, informacje dostarczane przez słuchawki (dostępne w różnych językach) były bardzo interesujące, a my mieliśmy dużo czasu na każdym przystanku na zwiedzanie każdej strony. Poleciłbym to każdemu, kto odwiedza Maskat, który chce zrelaksować się w jednej z najlepszych atrakcji miasta. Biorąc pod uwagę cenę, jest wart każdego grosza.

Zdecydowanie zarezerwuj tę wycieczkę, otrzymasz dobry blok informacji o okolicy i sposobie życia miasta Salalah. Ramy czasowe zostały dotrzymane perfekcyjnie i na czas. Na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, a ponieważ było jeszcze trochę czasu, mogliśmy obejrzeć coś poza programem. Zdecydowanie zarezerwuj wycieczkę po Niemczech z Ahmedem Tabookiem, świetnie mówił po niemiecku i zaprezentował swój kraj z wielkim urokiem i dowcipem.

Podobał mi się komentarz, a wycieczka kończy się. Khaled był dobrym kierowcą i gospodarzem. Bardzo wygodne do odebrania z naszego hotelu Byłoby dobrze, gdyby upewnić się, że okna były czyste wewnątrz i na zewnątrz na zdjęcia. Pomocna byłaby mapa odwiedzanych miejsc i zabytków.

Nasz przewodnik, Abdullah, z życzliwością odpowiedział na całą naszą ciekawość Omanu. Był doskonałym przewodnikiem

Wszystko się udało! Począwszy od odbioru do końca bardzo interesującej wycieczki.