Dodaj daty

Olivia Garden, Gdańsk

Olivia Garden, Gdańsk – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Ciesz się widokiem na miasto i pysznym jedzeniem na najwyższym piętrze

1. Gdańsk: Ciesz się widokiem na miasto i pysznym jedzeniem na najwyższym piętrze

Odwiedź najwyższy punkt widokowy w Gdańsku i tropikalną dżunglę Trójmiasta. Zrelaksuj się wśród egzotycznych roślin z całego świata, rozkoszuj się smakiem autentycznej włoskiej pizzy, wykwintnymi koktajlami i najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto. Wybierając Pakiet Standard otrzymasz powitalnego drinka Prosecco w Olivia Garden. Dzięki egzotycznej atmosferze, tysiącom roślin z całego świata i orzeźwiającemu Prosecco, Olivia Garden oferuje wyjątkowe wrażenia. Na powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych Olivia Garden porasta około 4000 roślin tropikalnych z 4 kontynentów, zapewniając idealną przestrzeń do pracy i wypoczynku. Na 32. piętrze otrzymasz do wyboru dowolną włoską pizzę i fantastyczny koktajl. A to wszystko z wyjątkowym widokiem na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską i Półwysep Helski. Z piętra widokowego można podziwiać wszystkie najważniejsze zabytki na mapie Trójmiasta, dzięki czemu Olivia Star jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody ze zwiedzaniem.

Gdańsk: Olivia Star Panoramic Views i Olivia Garden Tour

2. Gdańsk: Olivia Star Panoramic Views i Olivia Garden Tour

Odwiedź najwyższy punkt widokowy w Gdańsku i zrelaksuj się w egzotycznym Ogrodzie Olivia. Daj się oczarować tropikalnym klimatem Olivia Garden, niepowtarzalnym widokiem na całe Trójmiasto z Olivia Star, fantastycznym jedzeniem na 32. piętrze i doskonałymi drinkami. Odbierz powitalnego drinka w Olivia Garden – najbardziej tropikalnym miejscu w Trójmieście. Wejdź na przestrzeń o powierzchni 800 metrów kwadratowych, na której rośnie 4000 roślin tropikalnych z 4 kontynentów. Poczuj egzotyczną atmosferę z tysiącami roślin z całego świata. Napij się wyśmienitego szampana w Olivia Garden i zrelaksuj się wśród palm. Udaj się na 32. piętro, na piętro widokowe Olivia Star, z którego roztacza się panorama Trójmiasta, Zatoki Gdańskiej, a nawet Półwyspu Helskiego. Zamów włoską pizzę, tapas i autorskie koktajle, podziwiając piękny widok i nastrojową muzykę na żywo.

Gdańsk: Kubańska muzyka na żywo i orientalne jedzenie w tropikach

3. Gdańsk: Kubańska muzyka na żywo i orientalne jedzenie w tropikach

Odwiedź prawdziwą dżunglę w centrum miasta. Zrelaksuj się w egzotycznym Ogrodzie Olivia i spędź czas w jedynym tego typu miejscu w Trójmieście, w otoczeniu około 4000 tropikalnych roślin z 5 różnych kontynentów. Przyjdź do tropikalnego ogrodu w sobotni wieczór na specjalne wydarzenie "Fiesta Latina", podczas którego posłuchasz kubańskiej muzyki na żywo w wykonaniu utalentowanego wokalisty i gitarzysty. To idealny moment, aby zrelaksować się w rytm uduchowionych dźwięków w miejscu o prawdziwie kubańskiej atmosferze. Skosztuj naszej orientalnej kuchni, wybierając Vegan Miso Ramen lub Shoyu Ramen i zachwyć się wyjątkowymi smakami potraw. Przeżyj tę wyjątkową chwilę w jednym z najbardziej magicznych miejsc w całym Trójmieście i poczuj się jak na wakacjach na rajskiej wyspie z kieliszkiem Prosecco w dłoni.

Gdańsk: Romantyczna muzyka na żywo i orientalne jedzenie w tropikach

4. Gdańsk: Romantyczna muzyka na żywo i orientalne jedzenie w tropikach

Spędź czwartkowy wieczór w wyjątkowym miejscu z nastrojową muzyką na żywo i autentyczną orientalną kuchnią. Przeżyj niezapomniane chwile w egzotycznym ogrodzie otoczonym tysiącami tropikalnych roślin. Dołącz do czwartkowego wydarzenia "Romantyczny Ogród" i daj się oczarować magicznym dźwiękom gitary. W każdy czwartkowy wieczór utalentowany gitarzysta tworzy wspaniałe muzyczne tło dla każdej randki w egzotycznym ogrodzie. Takie romantyczne koncerty w prawdziwej dżungli to coś, czego po prostu musisz doświadczyć! Tego wieczoru będziesz cieszyć się nie tylko doskonałą muzyką na żywo, ale także kieliszkiem orzeźwiającego Prosecco i autentycznym orientalnym jedzeniem przygotowanym z najwyższej jakości składników. Wybierz pomiędzy Vegan Miso Ramen lub Shoyu Ramen i spędź najlepszy wieczór. Oderwij się od rutyny w najbardziej tropikalnym miejscu w Trójmieście - spędź czas blisko natury i sztuki w Olivia Garden.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Olivia Garden, Gdańsk: najlepsze atrakcje w pobliżu

Olivia Garden, Gdańsk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Olivia Garden, Gdańsk? Kliknij tutaj.