Rynek Starego Miasta w Warszawie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rynek Starego Miasta w Warszawie: Wycieczki i bilety

Rynek Starego Miasta w Warszawie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rynek Starego Miasta w Warszawie? Kliknij tutaj.

Rynek Starego Miasta w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 258 opinii

Naprawdę podobała mi się wycieczka po mieście! To była moja trzecia trasa i NAJLEPSZA. Naszym przewodnikiem był słodki staruszek, który był bardzo dokładny. Był w stanie wyjaśnić całą historię odwiedzanych przez nas stron. Świetny sposób na zwiedzenie Warszawy w 1 dzień. Szczerze mówiąc, jest o wiele lepszy od młodszych przewodników, których spotkałem. Większość młodszych przewodników po prostu chce, aby wycieczka się skończyła i zawsze się spieszy. Nie możesz się już nawet cieszyć. Nasz przewodnik jest tak pasjonatem swojej pracy i naprawdę możesz poczuć, że jego celem jest zapewnienie Ci jak najlepszego czasu. NIGDY nas nie poganiał i naprawdę zmaksymalizował czas, który z nim mieliśmy. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę! Warte każdej złotówki!

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

bogate informacje, przewodnik po grearach i wygodna wycieczka

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam