Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Ólafsvík

Często zadawane pytania dotyczące: Ólafsvík

Na jakich wycieczkach w: Ólafsvík obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ólafsvík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ólafsvík? Kliknij tutaj.

Ólafsvík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1072 opinii

Przede wszystkim nie jestem wielkim fanem wycieczek z przewodnikiem, ale entuzjazm i hojność Sigurđ były tak orzeźwiające i zabawne! Dał nam wiele dodatkowych przystanków, co dało nam ładny widok na życie Islandczyków. Uwielbiam jego sposób opowiadania historii i cały pomysł. Jest bardzo zabawną i czarującą osobą, z którą łatwo można porozmawiać i zapytać.

It was a great trip, lots of beautiful places and a joyful tour guide Howser. Very kind. He passionately talked about the Icelandic sagas and the history of Iceland. It was a beautiful narrative. He is also very knowledgeable about nature and looks after the group carefully.

Do półwyspu była dość długa, ale wycieczka była bardzo przyjemna, a nasz przewodnik, HBO, zawsze był bardzo pomocny, udzielając wielu przydatnych wskazówek i informacji o kraju. Po drodze zrobiłem niesamowite zdjęcia i polecam to doświadczenie każdemu!

fantastyczne przeżycie. pogoda dopisała i pozwoliła nam doskonale zobaczyć półwysep, gletsjers i fiordy. Nasz przewodnik Thora był wspaniały i sprawił, że podróż była wspaniała i pouczająca.

To była cudowna podróż! Sceneria zapierała dech w piersiach! Nasz przewodnik, Atli, był bardzo kompetentny i interesujący. Widać było, jak bardzo kocha Islandię.