Atrakcje i wycieczki
Ólafsvík

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Ólafsvík

Na jakich wycieczkach w: Ólafsvík obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ólafsvík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ólafsvík? Kliknij tutaj.

Ólafsvík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 825 opinii

Wspaniały dzień na zwiedzanie! Nasz przewodnik był bardzo pouczający. Opowiadał nam o odwiedzonych przez nas miejscach, opowiadał historie o Islandii i jej ludziach, robił niezaplanowane postoje, żeby pokazać nam rzeczy, które uznaliśmy za interesujące. (urocze konie i stary kościół pomalowany na czarno) odpowiadał na nasze pytania i prowadził furgonetkę. Był świetnym kierowcą w nieustannie zmieniającej się pogodzie. Był niesamowity! Moje jedyne zmartwienie, to był długi dzień, a furgonetka była mniejsza. Po 11 godzinach było trochę ciasno.

Przede wszystkim nie jestem wielkim fanem wycieczek z przewodnikiem, ale entuzjazm i hojność Sigurđ były tak orzeźwiające i zabawne! Dał nam wiele dodatkowych przystanków, co dało nam ładny widok na życie Islandczyków. Uwielbiam jego sposób opowiadania historii i cały pomysł. Jest bardzo zabawną i czarującą osobą, z którą łatwo można porozmawiać i zapytać.

To była moja ulubiona trasa przez cały tydzień. Nasz przewodnik, Atli, był niesamowity. Był pouczający, zabawny i po prostu świetnym przewodnikiem. Widoki były oszałamiające i zapierające dech w piersiach. Zdecydowanie godne polecenia!

fantastyczne przeżycie. pogoda dopisała i pozwoliła nam doskonale zobaczyć półwysep, gletsjers i fiordy. Nasz przewodnik Thora był wspaniały i sprawił, że podróż była wspaniała i pouczająca.

To była cudowna podróż! Sceneria zapierała dech w piersiach! Nasz przewodnik, Atli, był bardzo kompetentny i interesujący. Widać było, jak bardzo kocha Islandię.