Dodaj daty

Oktoberfest
Samodzielne zwiedzanie

Samodzielne zwiedzanie

Brak wyników dla „Oktoberfest”

Monachium: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 328
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Oktoberfest Samodzielne zwiedzanie

Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

1. Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

Odkryj zabawę i uroczystości, jakie ma do zaoferowania Oktoberfest w Monachium, a podczas wycieczki poznaj ludzi z całego świata. Ciesz się stołem przeznaczonym dla grupy, skosztuj przekąsek i ciesz się dołączonym piwem. Odkryj Oktoberfest z grupą ludzi z całego świata. Spotkaj się w pobliżu Oktoberfestu i idź z grupą w stronę festiwalu. Rozkoszuj się zimnym powitalnym piwem, które czeka na Ciebie w miejscu spotkania. Przedstaw się grupie przed krótką wycieczką po Oktoberfest i dowiedz się więcej o festiwalu podczas spaceru. Przejdź do dalszej części wycieczki, gdzie na grupę czeka stolik w tradycyjnym namiocie, przy którym wliczone są już pierwsze 2 litry piwa. Spróbuj pysznego bretzela dla każdego gościa i tablicy przekąsek dla całej grupy. Spróbuj bawarskich specjałów, zanim wraz z nowymi przyjaciółmi odkryjesz resztę Oktoberfestu.

Monachium: Oktoberfest Tour z rezerwacją namiotu, jedzeniem i piwem

2. Monachium: Oktoberfest Tour z rezerwacją namiotu, jedzeniem i piwem

Nie ma nic lepszego niż Oktoberfest w Monachium. To najlepszy na świecie festiwal folkloru i piwa, który odbywa się każdej jesieni w Bawarii już od ponad dwóch stuleci. Dołącz do tej wyjątkowej wycieczki, podczas której odkryjesz tereny, na których odbywa się festiwal. Poznaj wskazówki, które pozwolą Ci w pełni docenić „Wiesn”, jak nazywają Oktoberfest okoliczni mieszkańcy. Po wysłuchaniu opinii swoich przewodników odnośnie tego corocznego festiwalu piwa i kultury udaj się pod jeden z największych namiotów piwnych, gdzie będzie na Ciebie czekał zarezerwowany stolik.  Rezerwacja obejmuje także kilka litrów piwa i talerz z jedzeniem (zazwyczaj jest to połowa kurczaka, typowa potrawa podczas Oktoberfestu). Twoja wycieczka odbędzie się w grupie o ograniczonej wielkości. Oznacza to, że podczas całej wycieczki możesz cieszyć się uwagą przewodnika. Twój przewodnik będzie biegle posługiwał się językiem angielskim i będzie weteranem Oktoberfestu. Będzie on wiedział nie tylko, w jaki sposób w pełni cieszyć się festiwalem, ale także będzie to mistrz chemii między członkami grupy, zapewniając wszystkim fantastyczny czas.

Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

3. Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem i przeżyj słynny monachijski Oktoberfest jak miejscowy. Odkryj teren festiwalu, poznaj kulturę Bawarii i wejdź do jednego z popularnych namiotów piwnych, aby delektować się tradycyjnym lunchem i oczywiście najlepszym bawarskim piwem. Udaj się na miejsce spotkania i spotkaj się ze swoim zespołem na dany dzień, lokalnym przewodnikiem i innymi międzynarodowymi podróżnikami. Zaczynamy od poznania się przy piwku i przekazania ogólnych informacji na temat dnia. Następnie udaj się w stronę Wiesn i udaj się na teren Oktoberfest, aby na własne oczy doświadczyć kultowego niemieckiego festiwalu piwa. Odkryj główne atrakcje, a Twój przewodnik będzie raczył Cię zabawnymi i interesującymi historiami o kulturze Bawarii i samym Oktoberfest. Gdy już nabierzesz apetytu, udaj się do jednego z namiotów, gdzie czeka na Ciebie zarezerwowany stolik. Usiądź przy tradycyjnym lunchu i 2 litrach piwa Oktoberfest i ciesz się żywą atmosferą wraz z innymi podróżnikami. Można zostać tak długo, jak długo obowiązują rezerwacje (zwykle 3,5 - 4h). Upewnij się, że jesteś w stanie przejść odległość ok. 1,5 km, gdyż teren lokalizacji jest bardzo rozległy.

Monachium: Oktoberfest Big Beer Tent Wieczorna rezerwacja stolika

4. Monachium: Oktoberfest Big Beer Tent Wieczorna rezerwacja stolika

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wybierz się na krótki spacer na teren Oktoberfest, aby przeżyć noc niemieckiego święta w Monachium. Zatrzymaj się na zdjęcia przy wejściu i chłoń wyjątkową atmosferę słynnego festiwalu piwa. Świętuj Oktoberfest w jednym z dużych namiotów piwnych, takich jak Paulaner lub Hofbräu, z maksymalnie 10 osobami przy zarezerwowanym stoliku od 16:00 do 22:30. Zdobądź specjalne miejsca, w których czynnik zabawy jest największy, a wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem. Twój wieczór obejmuje kupony na 2 litry piwa Oktoberfest (lub napoje bezalkoholowe) oraz pół kurczaka (dostępna jest opcja wegetariańska). Dodatkowe napoje i jedzenie są dostępne do zakupu, gdy będziesz cieszyć się nocą w Monachium. Jeśli zarezerwowano mniej niż 10 osób, stolik zostanie wypełniony innymi osobami. Osoby, które się nie pojawią, zostaną zastąpione innymi osobami.

Monachium

Monachium

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Samodzielne zwiedzanie w: Oktoberfest

Oprócz atrakcji typu Samodzielne zwiedzanie w: Oktoberfest jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Monachium?

W: Monachium są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Oktoberfest: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oktoberfest? Kliknij tutaj.