Dodaj daty

Oktoberfest
Atrakcje na deszczowy dzień

Atrakcje na deszczowy dzień
Liczba znalezionych atrakcji: 4

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Monachium: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 328
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Oktoberfest Atrakcje na deszczowy dzień

Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

1. Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

Odkryj zabawę i uroczystości, jakie ma do zaoferowania Oktoberfest w Monachium, a podczas wycieczki poznaj ludzi z całego świata. Ciesz się stołem przeznaczonym dla grupy, skosztuj przekąsek i ciesz się dołączonym piwem. Odkryj Oktoberfest z grupą ludzi z całego świata. Spotkaj się w pobliżu Oktoberfestu i idź z grupą w stronę festiwalu. Rozkoszuj się zimnym powitalnym piwem, które czeka na Ciebie w miejscu spotkania. Przedstaw się grupie przed krótką wycieczką po Oktoberfest i dowiedz się więcej o festiwalu podczas spaceru. Przejdź do dalszej części wycieczki, gdzie na grupę czeka stolik w tradycyjnym namiocie, przy którym wliczone są już pierwsze 2 litry piwa. Spróbuj pysznego bretzela dla każdego gościa i tablicy przekąsek dla całej grupy. Spróbuj bawarskich specjałów, zanim wraz z nowymi przyjaciółmi odkryjesz resztę Oktoberfestu.

Monachium: Oktoberfest Tour z rezerwacją namiotu, jedzeniem i piwem

2. Monachium: Oktoberfest Tour z rezerwacją namiotu, jedzeniem i piwem

Nie ma nic lepszego niż Oktoberfest w Monachium. To najlepszy na świecie festiwal folkloru i piwa, który odbywa się każdej jesieni w Bawarii już od ponad dwóch stuleci. Dołącz do tej wyjątkowej wycieczki, podczas której odkryjesz tereny, na których odbywa się festiwal. Poznaj wskazówki, które pozwolą Ci w pełni docenić „Wiesn”, jak nazywają Oktoberfest okoliczni mieszkańcy. Po wysłuchaniu opinii swoich przewodników odnośnie tego corocznego festiwalu piwa i kultury udaj się pod jeden z największych namiotów piwnych, gdzie będzie na Ciebie czekał zarezerwowany stolik.  Rezerwacja obejmuje także kilka litrów piwa i talerz z jedzeniem (zazwyczaj jest to połowa kurczaka, typowa potrawa podczas Oktoberfestu). Twoja wycieczka odbędzie się w grupie o ograniczonej wielkości. Oznacza to, że podczas całej wycieczki możesz cieszyć się uwagą przewodnika. Twój przewodnik będzie biegle posługiwał się językiem angielskim i będzie weteranem Oktoberfestu. Będzie on wiedział nie tylko, w jaki sposób w pełni cieszyć się festiwalem, ale także będzie to mistrz chemii między członkami grupy, zapewniając wszystkim fantastyczny czas.

Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

3. Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem i przeżyj słynny monachijski Oktoberfest jak miejscowy. Odkryj teren festiwalu, poznaj kulturę Bawarii i wejdź do jednego z popularnych namiotów piwnych, aby delektować się tradycyjnym lunchem i oczywiście najlepszym bawarskim piwem. Udaj się na miejsce spotkania i spotkaj się ze swoim zespołem na dany dzień, lokalnym przewodnikiem i innymi międzynarodowymi podróżnikami. Zaczynamy od poznania się przy piwku i przekazania ogólnych informacji na temat dnia. Następnie udaj się w stronę Wiesn i udaj się na teren Oktoberfest, aby na własne oczy doświadczyć kultowego niemieckiego festiwalu piwa. Odkryj główne atrakcje, a Twój przewodnik będzie raczył Cię zabawnymi i interesującymi historiami o kulturze Bawarii i samym Oktoberfest. Gdy już nabierzesz apetytu, udaj się do jednego z namiotów, gdzie czeka na Ciebie zarezerwowany stolik. Usiądź przy tradycyjnym lunchu i 2 litrach piwa Oktoberfest i ciesz się żywą atmosferą wraz z innymi podróżnikami. Można zostać tak długo, jak długo obowiązują rezerwacje (zwykle 3,5 - 4h). Upewnij się, że jesteś w stanie przejść odległość ok. 1,5 km, gdyż teren lokalizacji jest bardzo rozległy.

Monachium: Oktoberfest Big Beer Tent Wieczorna rezerwacja stolika

4. Monachium: Oktoberfest Big Beer Tent Wieczorna rezerwacja stolika

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wybierz się na krótki spacer na teren Oktoberfest, aby przeżyć noc niemieckiego święta w Monachium. Zatrzymaj się na zdjęcia przy wejściu i chłoń wyjątkową atmosferę słynnego festiwalu piwa. Świętuj Oktoberfest w jednym z dużych namiotów piwnych, takich jak Paulaner lub Hofbräu, z maksymalnie 10 osobami przy zarezerwowanym stoliku od 16:00 do 22:30. Zdobądź specjalne miejsca, w których czynnik zabawy jest największy, a wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem. Twój wieczór obejmuje kupony na 2 litry piwa Oktoberfest (lub napoje bezalkoholowe) oraz pół kurczaka (dostępna jest opcja wegetariańska). Dodatkowe napoje i jedzenie są dostępne do zakupu, gdy będziesz cieszyć się nocą w Monachium. Jeśli zarezerwowano mniej niż 10 osób, stolik zostanie wypełniony innymi osobami. Osoby, które się nie pojawią, zostaną zastąpione innymi osobami.

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Monachium

Monachium

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Oktoberfest

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Oktoberfest jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Monachium?

W: Monachium są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Oktoberfest: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oktoberfest? Kliknij tutaj.

Oktoberfest: Co mówią inni?

Chociaż wycieczka po Oktoberfest nie byłaby konieczna, ponieważ nawigacja po niej jest łatwa, wycieczka była warta zachodu, ponieważ uczyniła to doświadczenie łatwiejszym i bardziej znaczącym. Nie wiedzielibyśmy o wszystkich wyjątkowych zwyczajach i niektórych karnawałowych atrakcjach, których nie można przegapić. Wróciliśmy na Oktoberfest kilka dni po trasie i poczuliśmy się jak profesjonaliści. Przewodnicy byli przyjaźni i profesjonalni i dobrze opiekowali się grupą. Znalazłem jednak powrót i spędzanie czasu z grupą nieturystyczną, aby zapewnić więcej zabawy na Oktoberfest, więc polecam albo oderwanie się od grupy po, albo powrót ponownie, aby doświadczyć tego z mieszkańcami.

To było bardzo pozytywne doświadczenie. O umówionej godzinie wyjechaliśmy z grupą U-Bahnem (komunikacją miejską) na imprezę. Tam dostaliśmy wiele informacji o tym, jak doszło do przyjęcia, typowych strojach, jedzeniu, o każdym namiocie, wycieczce po wesołym miasteczku i wkrótce potem udaliśmy się do naszego namiotu i delektowaliśmy się napojami i jedzeniem. Punkt ujemny, bardzo mały stolik dla 08 lub 10 osób, ale po 01 l piwa wszystko jest w porządku! Naprawdę fajnie było usiąść przy stole z grupą turystów różnych narodowości.