Dodaj daty

Oktoberfest

Oktoberfest – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

1. Monachium: Oktoberfest i lunch w namiocie

Odkryj zabawę i uroczystości, jakie ma do zaoferowania Oktoberfest w Monachium, a podczas wycieczki poznaj ludzi z całego świata. Ciesz się stołem przeznaczonym dla grupy, skosztuj przekąsek i ciesz się dołączonym piwem. Odkryj Oktoberfest z grupą ludzi z całego świata. Spotkaj się w pobliżu Oktoberfestu i idź z grupą w stronę festiwalu. Rozkoszuj się zimnym powitalnym piwem, które czeka na Ciebie w miejscu spotkania. Przedstaw się grupie przed krótką wycieczką po Oktoberfest i dowiedz się więcej o festiwalu podczas spaceru. Przejdź do dalszej części wycieczki, gdzie na grupę czeka stolik w tradycyjnym namiocie, przy którym wliczone są już pierwsze 2 litry piwa. Spróbuj pysznego bretzela dla każdego gościa i tablicy przekąsek dla całej grupy. Spróbuj bawarskich specjałów, zanim wraz z nowymi przyjaciółmi odkryjesz resztę Oktoberfestu.

Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

2. Monachium: Oktoberfest z przewodnikiem z piwem i lunchem

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem i przeżyj słynny monachijski Oktoberfest jak miejscowy. Odkryj teren festiwalu, poznaj kulturę Bawarii i wejdź do jednego z popularnych namiotów piwnych, aby delektować się tradycyjnym lunchem i oczywiście najlepszym bawarskim piwem. Udaj się na miejsce spotkania i spotkaj się ze swoim zespołem na dany dzień, lokalnym przewodnikiem i innymi międzynarodowymi podróżnikami. Zaczynamy od poznania się przy piwku i przekazania ogólnych informacji na temat dnia. Następnie udaj się w stronę Wiesn i udaj się na teren Oktoberfest, aby na własne oczy doświadczyć kultowego niemieckiego festiwalu piwa. Odkryj główne atrakcje, a Twój przewodnik będzie raczył Cię zabawnymi i interesującymi historiami o kulturze Bawarii i samym Oktoberfest. Gdy już nabierzesz apetytu, udaj się do jednego z namiotów, gdzie czeka na Ciebie zarezerwowany stolik. Usiądź przy tradycyjnym lunchu i 2 litrach piwa Oktoberfest i ciesz się żywą atmosferą wraz z innymi podróżnikami. Można zostać tak długo, jak długo obowiązują rezerwacje (zwykle 3,5 - 4h). Upewnij się, że jesteś w stanie przejść odległość ok. 1,5 km, gdyż teren lokalizacji jest bardzo rozległy.

Monachium: Oktoberfest wieczorna rezerwacja stolika duży namiot piwny

3. Monachium: Oktoberfest wieczorna rezerwacja stolika duży namiot piwny

Świętuj w jednym z dużych namiotów piwnych z maksymalnie 10 osobami przy zarezerwowanym stoliku. Jest to wieczorna rezerwacja obejmująca jedzenie i napoje. Otrzymasz specjalne miejsca, w których czynnik zabawy jest największy, a wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeśli zarezerwujesz mniej niż 10 osób, stolik zostanie uzupełniony innymi osobami. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz informacje dotyczące rezerwacji. Harmonogram programu: Okres rezerwacji: 21.9.2024 - 06.10.2024 Start: 4pm - koniec 10:30pm Pakiet rezerwacji obejmuje: -Zarezerwowane miejsce siedzące w jednym z dużych namiotów piwnych (np. namiot Paulaner lub Hofbräu). -Vouchery na osobę w wieku 16 lat i starszą: 2 litry piwa Oktoberfest (zamiast piwa możesz również zamówić napoje bezalkoholowe z voucherem) plus pół kurczaka (zamiast kurczaka możesz również zamówić wegetariańskie jedzenie z voucherem). Jeśli zarezerwowano mniej niż 10 osób, stolik zostanie wypełniony innymi osobami. Osoby, które się nie pojawią, zostaną zastąpione innymi osobami. Na przykład 6 lub 7 osób nie może siedzieć samotnie przy stoliku, mimo że opłacono 10 miejsc. Kelnerzy nie będą zadowoleni.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Oktoberfest: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oktoberfest? Kliknij tutaj.