Dodaj daty

Oksford
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 55
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Oksford

Oksford

Oksford: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oksford? Kliknij tutaj.

Oksford: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(2955 recenzji)

Bardzo podobał mi się Oksford i Cotswolds! Trasa była bardziej skupiona na Oksfordzie, a i tak głównie o to mi chodziło. Ale zwiedziliśmy uroczą małą wioskę w Cotswolds i zobaczyliśmy większość pięknej okolicy. Nasz przewodnik wskazał po drodze wiele atrakcji i poprowadził nas na krótką pieszą wycieczkę po przybyciu do Oksfordu. Mogliśmy wtedy swobodnie zwiedzać na własną rękę, co było dla mnie idealne, ponieważ było kilka konkretnych, mniej popularnych miejsc, które chciałem sprawdzić. Jestem bardzo zadowolony z wycieczki i zdecydowanie polecam! Zwłaszcza dla tych, którzy chcą zwiedzić Oksford i mieć transport z Londynu i z powrotem pod koniec dnia.

Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem Yolandy za kierownicą, a także jej cierpliwością. Wspaniale było być z Patricią jako przewodnikiem przez całą wycieczkę. Zdecydowanie gorąco polecamy.

Pokochałem to! Grupa i przewodnik byli niesamowici. To skromna przygoda dla tych, którzy lubią powolną przejażdżkę po wiejskich terenach. Dużo historii i sklepów z antykami.

Naprawdę super. Polecam wszystkim, to trzeba koniecznie zobaczyć. Przewodnik Richard naprawdę mega!!!

Przewodnik i kierowca byli bardzo uważni, dzięki Danowi i Oscarowi za ich wielką uwagę.