Oksford

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Oksford: największe atrakcje

Oksford: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oksford? Kliknij tutaj.

Oksford: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7427 opinii

Niezapomniane wrażenia dla fanów Harrego Pottera.

Byłam z nastoletnią córką. Harry Potter to część jej dzieciństwa a wyjazd do Studia Warner Bros. od dawna oczekiwaną chwilą. Ja wszystkie części książki czytałam córce na głos i też z tą historią jestem również związana emocjonalnie. Pobyt w Studio uświadamia ile ciężkiej pracy kryje się za kulisami filmu. Podziw, gratulacje i szacunek dla wielkiego talentu i wyobraźni a przede wszystkim ogromu włożonej pracy każdego członka ekipy filmowej. Bardzo miło wspominamy ten wyjazd. Dobra organizacja, fajny przewodnik po Oxfordzie. Warto pojechać i zobaczyć również to przepiękne miasto. Byl to bardzo przyjemnie spędzony dzień.

Wszystko zorganizowane świetnie, nie nam uwag. Samo miejsce (studio) rewelacja!!! Oxford - mało nawiązań do H.Pottera wiec jesli ktoś tylko na to się nastawia to może czuć się zawiedziony. Jednak Oxford w ogóle warto zobaczyć dlatego tez polecam!!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Miły i zaangażowany przewodnik. Świetnej klasy autokar. Studio filmowe warte odwiedzenia. Moja córka 10-letnia była zachwycona. Oxford też warto zobaczyć dla uroku i klimatu tego miasta. Polecam

Very good organisation, Darren and Jamie our driver and our guide make a wonderful team. Everybody in our group of 10 people felt it was a wonderful day outside London

Wspaniała wycieczka zarówno dla dorosłych jak i nastolatków. Dobrze zorganizowana, fantastyczny przewodnik Robert przybliżył z pasją historię monarchii brytyjskiej.