Atrakcje i wycieczki Okręg Troms

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Okręg Troms

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Okręg Troms?

Okręg Troms: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Okręg Troms? Kliknij tutaj.

Okręg Troms: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 444 opinii

Mieliśmy szczęście, bo w dniu wycieczki było słonecznie i przyjemnie. Załoga była niezwykle przyjazna i bardzo dobrze dbała o wszystkich, opowiadając wiele ciekawych historii i faktów o regionie. Podczas wycieczki udało nam się złowić dorsza, który został szybko przygotowany na pyszną zupę na nasz lunch na pokładzie. Podczas wycieczki widzieliśmy kilka ptaków, w tym pięknego orła, który został zwabiony rybami przez załogę, co pozwoliło nam śledzić jego niski lot w celu schwytania zdobyczy. Pod błękitnym niebem fiord i góry były szczególnie piękne i fotogeniczne. Polecamy wycieczkę!

Bardzo fajny zespół. Mogliśmy bawić się ze szczeniakami i nastolatkami, a także drapać i przytulać dorosłe psy. Jedzenie było dobre. Mieliśmy szczęście i udało nam się zobaczyć zorzę polarną. W sumie udany wieczór.

Nasza gospodyni Marlena to wspaniała pozytywna osoba, która kocha swoją pracę i przyrodę tej surowej krainy. Załoga bardzo miła i kompetentna. Mimo średniej pogody rejs był bardzo udany. Polecam z całego serca :)

To był wspaniały czas, idealny, jeśli kochasz psy. Był w stanie zobaczyć światła. Kolacja była świetna, przekąski były niesamowite. Ogólnie świetne doświadczenie?

Dobra organizacja, mili i przygotowani przewodnicy. Dobre jedzenie i wspaniałe husky (szczenięta, "nastolatki" i dorośli)