Zamek w Ojcowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zamek w Ojcowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek w Ojcowie? Kliknij tutaj.

Zamek w Ojcowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 33 opinii

Nasz przewodnik Jackel jest fantastyczny!

Okazało się, że to nasza prywatna trasa z powodu niskiego sezonu. Nasz przewodnik Jackel był na początku, więc byliśmy sceptyczni, ale okazało się, że jest bardzo przyjaznym facetem, który podzielił polską stronę, której jeszcze nie odkryliśmy. Udał się o wiele dalej, aby zabrać nas do muzeum, wraz z inną grupą szkolną i zabawną wycieczką do jaskini nietoperzy. Niestety wiele atrakcji zostało zamkniętych z powodu poza sezonem, ale to kolejny powód, aby wrócić do zwiedzania tego pięknego parku i kraju!

Moja siostra i ja byliśmy pod wrażeniem wszystkiego, czego nauczyliśmy się od naszego przewodnika i wszystkich odwiedzonych przez nas miejsc. Jest to całodniowa wycieczka, podczas której mogliśmy zobaczyć piękne polskie krajobrazy i wiele naprawdę imponujących budowli. Arthur był doskonałym przewodnikiem, niezwykle kompetentnym i pasjonującym się wiedzą, którą się z nami dzielił i naprawdę chętnym, aby nasza jednodniowa wycieczka była jak najbardziej przyjemna.

Wycieczka jest bardzo ciekawa i sprawia, że odkrywamy przyrodę i ten niespodziewany zamek pod Krakowem. Szczególnie doceniliśmy naszego przewodnika Rafała, który dbał o nasze możliwości fizyczne, aby dostosować zajęcia zaplanowane na wycieczce i udzieliliśmy wnikliwych wyjaśnień na temat tego, co zwiedzaliśmy a także dobre rady na temat tego, co jeszcze moglibyśmy odwiedzić w Krakowie.

Bardzo przyjemny dzień w Ojcowskim Parku Narodowym. Przewodnik był bardzo przyjazny. Spacer oferuje piękne krajobrazy.

Rewelacyjna wycieczka z rewelacyjnym kierowcą.Polecam.