Ogrody pałacu Schönbrunn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ogrody pałacu Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogrody pałacu Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Ogrody pałacu Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3612 opinii

Znakomita wycieczka z wspaniałą Panią Przewodnik z ogromną wiedzą historyczną, pasją i radością zdobytą w wyniku 31 lat pracy. Zwiedziliśmy sale pałacowe zapoznając się z historią dynastii Habsburgów w monarchii Austro-Węgier w słoneczny i upalny ,sierpniowy dzień. Nastepnie widzieliśmy przepych królewskich ogrodów, fontann i rzeżb. Dla chętnych był czas na Muzeum Pałacowych Karet- osobno płatne. Jesteśmy zachwyceni i polecamy wszystkim od 7 lat do 100 !!!

Wycieczka z przewodnikiem po pałacu Schonbrunn była bardzo ciekawa i przyjemna. Wszystko było zorganizowane precyzyjnie i odbyło się bez problemów. Szkoda jedynie, że w środku pałacu obowiązuje zakaz fotografowania, bo pałac jest naprawdę wspaniały i wart uwieńczenia.

Bardzo miły i zabawny przewodnik z dużą wiedzą na temat historii nie tylko dotyczącej zamku. Zielone parasolki robią również darmowe wycieczki po centrum Wiednia. Wystarczy spytać przewodnika kiedy i gdzie jest zbiórka.

To piękny koncert.z zamkniętymi oczami chłonęłam dźwięki. Wydarzenie na wysokim poziomie kulturalnym. Wielka szkoda , że część publiczności ubrana była jak na bazar ☹️ .

Pałać który koniecznie trzeba zobaczyć, bo jest miejscem historycznie ważnym i przepięknym.