Atrakcje i wycieczki
Ogrody pałacu Schönbrunn

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj wg::

Ogrody pałacu Schönbrunn – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wiedeń: Pałac i ogrody Schönbrunn - wycieczka z pominięciem kolejki

Wiedeń: Pałac i ogrody Schönbrunn - wycieczka z pominięciem kolejki

Odwiedź pałac i ogrody Schönbrunn, korzystając z szybkiego wstępu do wnętrza tego wiedeńskiego klejnotu podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje bilety wstępu bez kolejki. Podążaj za licencjonowanym przewodnikiem po pełnych przepychu wnętrzach, poznaj historię rodziny Habsburgów i zwiedź ozdobne ogrody pałacowe. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed pałacem i wysłuchaj pouczającego wprowadzenia na temat historii tego królewskiego kompleksu. Otrzymaj nowoczesne urządzenie audio, dzięki któremu zawsze będziesz wyraźnie słyszeć komentarz przewodnika. Skorzystaj z biletów wstępu priorytetowego i wejdź do pałacu bez zbędnego czekania. Zachwyć się wspaniałym wejściem i rozpocznij spacer z przewodnikiem po 22 salach słynnego austriackiego pałacu. Odwiedź 40-metrową Wielką Galerię i Salę Ceremonialną oraz przespaceruj się po wystawnych salach i zajrzyj do prywatnych komnat, aby przekonać się, jak żyła dynastia Habsburgów. Posłuchaj ciekawych opowieści o dawnych królach, które z typowym wiedeńskim humorem opowie Ci Twój sympatyczny przewodnik. Poznaj nie tylko fascynującą historię rodziny królewskiej Habsburgów i słynnej cesarzowej Sissi, ale także dowiedz się, jak pałac zmieniał się w czasach współczesnych i gdzie mieszkają obecnie potomkowie królów. Po zakończeniu zwiedzania możesz we własnym tempie przejść się po ogrodach i zobaczyć glorietę na szczycie wzgórza, z którego rozciąga się widok na wiedeńskie lasy.

Wiedeń: Koncert Mozarta i Straussa w Schoenbrunn

Wiedeń: Koncert Mozarta i Straussa w Schoenbrunn

Weź udział w wycieczce na koncert w Orangerie Schönbrunn w Wiedniu, mieście pełnym magicznych zamków i pałaców, spektakularnych wydarzeń muzycznych i dworskiej tradycji sięgającej wielu setek lat wstecz. W Schönbrunn doświadczysz magii i spektaklu tego wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO miejsca, w którym Mozart grał niegdyś na klawesynie. Poczuj się mile widziany w pałacu Schönbrunn. Posłuchaj, jak orkiestra pałacowa gra arcydzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta i Johanna Straussa. Jeśli jesteś posiadaczem biletu VIP, będziesz cieszyć się dodatkowym napojem, dostępem do salonu VIP z oddzielną szatnią i spersonalizowanym programem! Harmonogram programu: 20:00 Wstęp do Sali Koncertowej 20:30 Rozpoczęcie koncertu 22:15 Zakończenie koncertu Bilety na koncert można odbierać od 10:00 do 18:30 w Oranżerii Schönbrunn oraz od 19:00 do 20:30 w kasie miejsca koncertu. W wybranych terminach koncerty odbywają się w Wielkiej Galerii lub w Sali Biało-Złotej bezpośrednio w Pałacu, w Teatrze Pałacowym Schönbrunn lub w innych salach koncertowych w Wiedniu.

Wiedeń: pomiń wycieczkę po pałacu i ogrodach Schonbrunn

Wiedeń: pomiń wycieczkę po pałacu i ogrodach Schonbrunn

Czy chcesz ominąć kolejki do pałacu Schönbrunn, uzyskać ekskluzywny wstęp bez kolejki do jego 22 cesarskich komnat i cieszyć się komentarzem w 1 języku podczas zwiedzania pałacu i jego bajecznych ogrodów podczas wycieczki w małej, dobrze zorganizowanej grupie? Zarezerwuj naszą wycieczkę grupową już teraz i ciesz się 5-gwiazdkowym doświadczeniem w najlepszej atrakcji turystycznej Wiednia! Zarezerwuj 2,5-godzinną wycieczkę po pałacu i ogrodach Schonbrunn z profesjonalnym przewodnikiem. Skorzystaj z biletów wstępu zarezerwowanych z wyprzedzeniem, aby ominąć kolejki wewnątrz pałacu i zwiedzić 22 pokoje w ramach wycieczki Highlights Tour, dostępnej tylko dla oficjalnych partnerów Schonbrunn. Podążaj śladami cesarzowej Marii Teresy od Pokoju Latarni do Pokoju Myśliwskiego na mobilnym pianinie. Zobaczysz więcej niż indywidualni goście, którzy wybiorą się na Imperial Tour, która pomija niektóre z najważniejszych atrakcji. Podczas wycieczki z przewodnikiem nasz ekspert zwróci uwagę na imponujące dzieła sztuki, skomplikowaną architekturę i ozdobne meble, które zdobią każdy pokój i podzieli się ciekawymi faktami na temat wystawnego życia dworskiego dynastii Habsburgów, w tym Sisi i Marii Teresy. Po opuszczeniu pałacowych wnętrz udamy się do rozległych ogrodów, w których znajdują się liczne posągi, fontanny i inne elementy architektoniczne, takie jak rzymskie ruiny i Gloriette. Tylko ta połączona wycieczka po pałacu i ogrodach pozwoli Ci w pełni docenić piękno, historię i dziedzictwo Schonbrunn, więc zarezerwuj już teraz, aby nie przegapić!

Vienna PASS: 1, 2, 3 lub 6 dni zwiedzania

Vienna PASS: 1, 2, 3 lub 6 dni zwiedzania

Vienna PASS to Twój klucz do niezapomnianych wrażeń w Wiedniu. Otrzymasz bezpłatny dostęp do najważniejszych zabytków Wiednia, takich jak Pałac Schönbrunn i Zoo Schönbrunn, Diabelski Młyn, Hiszpańska Szkoła Jazdy, Muzeum Albertina i wiele innych. Będziesz także cieszyć się nieograniczoną liczbą przejazdów autobusami Hop-On Hop-Off, które są idealnym sposobem na dotarcie z jednej atrakcji do drugiej. Połącz funkcje Vienna PASS, aby zaprojektować własny program zwiedzania. Do karty dołączony jest wysokiej jakości przewodnik, który zawiera poufne wskazówki i szczegółowe informacje o mieście. Vienna PASS można kupić na okres 1, 2, 3 lub 6 kolejnych dni. Dzieci w wieku poniżej 6 lat mają bezpłatny wstęp do ofert all-inclusive, jeśli towarzyszy im osoba dorosła posiadająca kartę Vienna PASS. Atrakcje: - Pałac Schönbrunn (w tym labirynt, Gloriette i inne atrakcje) - Zoo Schönbrunn - Diabelski młyn - Muzeum Historii Sztuki - Muzeum i Galeria Sztuki Albertina - Muzeum Historii Naturalnej - Wieża Dunaju - Muzeum Leopolda - Cesarski Skarbiec - Hiszpańska Szkoła Jazdy - Pałac cesarski Hofburg - Kolekcja mebli cesarskich - Muzeum Techniki - Bank Austria Kunstforum - Muzeum Sztuki Nowoczesnej (mumok) - Wiedeńska Opera Państwowa - zwiedzanie z przewodnikiem - Muzeum Historii Wojskowości - Madame Tussauds - Górny Belweder - Dolny Belweder - 21er Haus - Muzeum sztuki współczesnej - Pałac Zimowy - Cesarska Krypta Grobowa - Klasztor Klosterneuburg - Zamek Liechtenstein - Muzeum Beethovena - Plus ponad 50 innych zabytków Nieograniczone wycieczki Hop-on Hop-off Zwiedzaj miasto, korzystając z nielimitowanych przejazdów wygodnymi autobusami Hop-On Hop-Off: - 4 trasy hop-on hop-off - 50 przystanków (w krótkich odstępach czasu) - Bezpłatne Wi-Fi - Bezpłatny przewodnik audio w 16 językach - Kanał dla dzieci w języku angielskim i niemieckim - Wycieczka piesza z przewodnikiem Szybkie wejście Zaoszczędź cenny czas dzięki szybkiemu wejściu do wielu zabytków. Vienna PASS zawiera przewodnik, aplikację i dodatkową broszurę. Przewodnik i aplikacja są wypełnione ważnymi informacjami, wskazówkami i ofertami specjalnymi. Korzystaj z atrakcyjnych zniżek u ekskluzywnych partnerów dzięki książeczce bonusowej.

Omiń kolejkę: Pałac Schönbrunn i zwiedzanie Wiednia

Omiń kolejkę: Pałac Schönbrunn i zwiedzanie Wiednia

Skorzystaj z zalet tej wycieczki i omiń kolejki w Pałacu Schönbrunn! Uzyskaj ogólne wrażenie z najważniejszych zabytków Wiednia. Autobusem wycieczka poprowadzi Cię wzdłuż Ringstraße, gdzie znajdują się liczne perełki architektury, takie jak Opera Narodowa, Muzeum Historii Sztuki ze słynną na całym świecie kolekcją, Muzeum Habsburgów i Muzeum Historii Naturalnej. Odkryj dzielnicę muzeów, pałac Hofburg (zimowa rezydencja cesarzy), parlament austriacki, ratusz i teatr dworski. Punktem kulminacyjnym Twojej wizyty jest wycieczka z przewodnikiem po salach Pałacu Schönbrunn, dawnej letniej rezydencji cesarskiej, w której gościła m.in. Maria Teresa.

Wiedeń: Pałac Schönbrunn i ogrody - wycieczka z przewodnikiem

Wiedeń: Pałac Schönbrunn i ogrody - wycieczka z przewodnikiem

Wybierz się w fascynującą podróż w czasie dzięki tej ekskluzywnej wycieczce z przewodnikiem po pałacu Schönbrunn. Wejdź do prywatnego świata Marii Teresy, otwierając drzwi do jej bogato urządzonych apartamentów. Podziwiaj bogactwo Wielkiej i Małej Galerii, gdzie ozdobne złote ozdoby i zapierające dech w piersiach malowane sufity przenoszą Cię do minionej epoki królewskiej wielkości. Odkryj czarującą Karuzelę Rom i majestatyczną Salę Ceremonii ozdobioną mistrzowskimi obrazami opowiadającymi historie ze wspaniałej historii pałacu. Przemierzając korytarze, zanurzysz się w bogatym gobelinie imperialnej przeszłości Wiednia. Wybierz się na spacer po cesarskim parku i ogrodzie otaczającym pałac. Spaceruj po starannie utrzymanych krajobrazach, gdzie zapach kwitnących kwiatów wypełnia powietrze. Zrelaksuj się w spokoju tej zielonej oazy, niegdyś odwiedzanej przez członków rodziny królewskiej. Ta wycieczka jest obsługiwana w dwóch językach (jednocześnie po niemiecku i angielsku).

Wiedeń: Flexipass na 2, 3, 4 lub 5 najważniejszych zabytków

Wiedeń: Flexipass na 2, 3, 4 lub 5 najważniejszych zabytków

Odkryj najsłynniejsze zabytki Wiednia zgodnie z osobistym programem dostosowanym do Twoich zainteresowań. Wybieraj spośród 60 różnych zabytków i ofert zwiedzania, które obejmują 2, 3, 4 lub 5 atrakcji w Twoim programie. Weź udział w wycieczce hop-on hop-off, aby zapoznać się z najważniejszymi zabytkami Wiednia lub odwiedź Prater. Zobacz Wieżę Dunajską, Dom Haydna lub Apartament Johanna Straußa. Odwiedź Muzeum Żydowskie lub Skarbiec Cesarski. Wybierz jedno z wielu muzeów, odwiedź Hiszpańską Szkołę Jazdy lub przejdź się po zoo Schönbrunn. Atrakcje: - Bilet Hop-on Hop-off na 24 godziny i wszystkie linie (liczony jako 1 atrakcja) - Zwiedzanie apartamentów państwowych Schönbrunn - Schloss Hof i Schloss Niederweiden - Muzeum Sisi - Zoo Schönbrunn - Diabelski młyn - Muzeum Historii Naturalnej - Wieża Dunaju - Muzeum Leopolda - Skarbiec cesarski - Hiszpańska Szkoła Jazdy - Muzeum Sztuki Współczesnej (Mumok) - Górny Belweder - Klasztor Klosterneuburg - Opera Wiedeńska - wycieczka z przewodnikiem - Albertina - Rejs po mieście (Ddsg) - Muzeum Historii Sztuki - Madame Tussauds - Panoramabahn Schönbrunn - Muzeum Beethovena Heiligenstadt - Mak (Muzeum Sztuki Użytkowej) - Geymüllerschlössel - I ponad 40 innych atrakcji turystycznych

Wiedeń: pałac Schönbrunn, kolacja i koncert

Wiedeń: pałac Schönbrunn, kolacja i koncert

Spędź wspaniały wieczór w wiedeńskim pałacu Schönbrunn podczas wycieczki, kolacji i koncertu. Zanurz się w świecie cesarzowej Marii Teresy i cesarza Franciszka Józefa I i zwiedzaj cesarski domek myśliwski po godzinach z audioprzewodnikiem w 16 językach. Zjedz 3-daniową kolację przed koncertem muzyki klasycznej. Spotkaj się przy pałacowym wejściu do Pałacu. Podziwiaj wspaniałą architekturę i wykwintne wnętrza, słuchając audioprzewodnika. Następnie zjedz 3-daniową kolację w restauracji w odległości spaceru od pałacu. Po obiedzie wróć do Oranżerii, aby posłuchać muzyki Mozarta i Straussa i wziąć udział w koncercie we wspaniałej sali koncertowej. Ciesz się wspaniałymi uwerturami, ariami i duetami z koncertów i oper Wolfganga Amadeusza Mozarta, takich jak „Wesele Figara”, „Czarodziejski flet” i „Don Giovanni”. Najpopularniejsze arie, walce i polki króla walca Johanna Straussa zachwycą Cię w drugiej połowie, takie jak „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Nad błękitnym Dunajem” i „Marsz Radetzkiego”. Orkiestrze towarzyszy 2 śpiewaków operowych.

Wiedeń: bilet wstępu do pałacu Schönbrunn z lunchem

Wiedeń: bilet wstępu do pałacu Schönbrunn z lunchem

Odkryj piękno Pałacu Schönbrunn dzięki naszemu 2-daniowemu lunchowi i pakietowi wycieczki z audioprzewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od przepysznego 2-daniowego posiłku w Joseph II - Schönbrunn Palace Restaurant, składającego się z tradycyjnego Wiener Schnitzel z wieprzowiny lub wegetariańskiej alternatywy oraz przepysznego strudla jabłkowego. Następnie wybierz się na 50-minutową wycieczkę audio z przewodnikiem po Pałacu Schönbrunn, zaczynając bezpośrednio od restauracji. Ciesz się fascynującą podróżą przez prywatne komnaty pałacu, sale recepcyjne od strony południowej, apartamenty reprezentacyjne i komnaty Marii Teresy. Nie przegap tej okazji, aby zjeść pyszny posiłek i odkryć wspaniały pałac Schönbrunn!

Wiedeń: Wejście do Pałacu Schönbrunn po godzinach i bilet na koncert

Wiedeń: Wejście do Pałacu Schönbrunn po godzinach i bilet na koncert

Posłuchaj wykonań na żywo klasycznych kompozycji Mozarta i Straussa na koncercie w Oranżerii Pałacu Schönbrunn po samodzielnej wycieczce audio. Miej 22 pokoje pałacu tylko dla siebie po godzinach otwarcia, a następnie usiądź w wybranym przez siebie miejscu na spektakl w Oranżerii. Miejsce zbiórki na wycieczkę znajduje się w pałacu o 18:45. Aby się tam dostać, przejdź do lewego bocznego skrzydła pałacu i skorzystaj z wejścia do pałacu. Sama wycieczka rozpoczyna się o godzinie 19:00. Z dołączonym audioprzewodnikiem zwiedzaj prezentowane sale i poznaj historię Pałacu Schönbrunn. . Około godziny 20:00 Oranżeria zostanie otwarta. Zajmij miejsce w wybranej kategorii i ciesz się pięknym koncertem muzyki klasycznej. Posłuchaj niesamowitych umiejętności orkiestry Pałacu Schönbrunn i zespołu kameralnego Schönbrunn, które oczarowują Cię pięknymi melodiami.

Wiedeń: Najciekawsze atrakcje

Ogrody pałacu Schönbrunn: Wycieczki i bilety

Austria: Ciekawe miejsca

Ogrody pałacu Schönbrunn: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogrody pałacu Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Ogrody pałacu Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(6234 recenzji)

Wszystko poszło dobrze. Ale bilety kupilibyśmy trochę taniej u naszej gospodyni. Bardzo dobre połączenia. Maksymalny czas oczekiwania na kolejne metro to 6 minut.

Wszystko było w porządku, ale nie zawsze udawało mi się dużo zaoszczędzić, średnio 1–2 euro na bilecie w muzeach itp.

Opcje transportu towarów są dobrze objęte kartą w dni... zniżki mogłyby być wygodniejsze..

Doskonała lokalizacja i atmosfera Orkiestra wspaniała i zabawna. Musisz zobaczyć

Było bardzo miło i na pewno przyjedziemy jeszcze raz