Ogrody Borghese

Ogrody Borghese: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogrody Borghese? Kliknij tutaj.

Ogrody Borghese: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8525 opinii

Naprawdę jest wart wszelkich pieniędzy. Komfort podróżowania za darmo jest naprawdę dobry. Korzystaliśmy tylko z metra, ale wszędzie można się nim dostać. Kiedy przyjechaliśmy na lotnisko, wzięliśmy Leonardo Express, który nie jest w nim zawarty, ale po tym podróżował tylko metrem. Jest znacznie tańszy niż jakikolwiek autobus lub taksówka oferowana w hotelu. (14 € Leonardo + bezpłatne metro z karnetem Roma. Autobus wahadłowy zaczyna się od 50 € w jedną stronę) Mieliśmy jeden na 72 godziny i zarezerwowaliśmy bilet do koloseum. Nie skorzystaliśmy z drugiego wpisu, ale nie żałujemy. Możesz odebrać swoją kartę na lotnisku i zacząć korzystać po wejściu na stację metra.

Karnet Roma idealnie nam pasował, zrobiliśmy Koloseum i Forum tego samego dnia (liczy się jako jeden bezpłatny wstęp), a następnie wykorzystaliśmy go do Zamku Sant Angelo. Bezpłatne korzystanie z metra i autobusów też było świetne?

Gorąco polecam ten bilet, ponieważ nie musisz się martwić, ile razy będę jechał metrem lub autobusem. Idziesz w górę, potwierdzasz i to wszystko. Ponadto mając karnet Roma 72h mogłem bezpłatnie zwiedzić Koloseum i Château St Ange.

zniżki na muzea i używane do dowolnego transportu. Dzięki karnetowi nie musisz kasować biletu przy wejściu do autobusu. Nie musisz być w trybie online za biletami, możesz również skorzystać z publicznej łazienki. Święty spokój

Super rozwiązanie dla osób, które chcą w krótkim czasie zwiedzić Rzym i okolice.