Ogród zoologiczny w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ogród zoologiczny w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród zoologiczny w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Ogród zoologiczny w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3739 opinii

Świetne doświadczenie z karnetem Vienna Pass. Wszystko jest proste, autobusy co godzinę, przystanki widoczne i łatwe do zdobycia. Zapewniamy naprawdę wysoką jakość usług, mapę i małą książeczkę, aby zapoznać się ze wszystkimi miejscami objętymi KARNETEM. Gorąco polecam.

Z Vienna Pass oszczędza się mnóstwo czasu i pieniędzy. Warto jednak pamiętać żeby wymienić kupon na normalne karty wstępu. Polecam bardzo serdecznie i napewno skorzystam jeszcze raz. Watro tez wspomnieć ze biuro znajduje się na samym końcu pod nr. 5

Bardzo zadowolony z przepustki. Nie musisz już stać w kolejce, a autobusy z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach są również łatwe do znalezienia i kursują na czas. Potrafiliśmy dobrze pokryć koszty.

Karta jest jedynym sensownym rozwiązaniem dla genialnie zaplanowanej komunikacji.. widać że ktoś tu miał przemyślane wszystko.. świetne połączenia.. jasność i klarowność, różne opcje dojazdu..

Pozwala nam zwiedzać główne atrakcje (lub te, które nas interesują) bez obaw o kolejki i kupowanie biletów! Przewodnik jest bardzo praktyczny w wyborze tego, co chcemy odwiedzić. Polecam.