Ogród zoologiczny w Wiedniu

Ogród zoologiczny w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród zoologiczny w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Ogród zoologiczny w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1595 opinii

Korzystałam z ViennaPass na 6 dni dla 2 osób. Skorzystałyśmy z wielu atrakcji, ale nawet w tym czasie nie udało się nam zobaczyć wszystkich oferowanych miejsc, mimo że dzięki ViennaPass nie traciłyśmy czasu na kolejki po zakup biletów. Chcąc zwiedzić Pałac Schönbrunn warto przyjechać na miejsce wcześniej i zarezerwować sobie godzinę wejścia, a oczekując można obejrzeć ekspozycję karet i powozów cesarskich (polecamy !! warto) lub pospacerować po ogrodach pałacu. Polecam serdecznie ViennaPass, bo dzięki możliwościom karty oszczędzamy czas i pieniądze, na inne przyjemności :)

Kupiliśmy tę kartę na 3 dni. Sprawdziłem już wcześniej, kiedy wszystko było otwarte, więc już sporządziłem harmonogram. Dzięki temu mogliśmy zrobić wszystko, co było zaplanowane. Nie musieliśmy też stać w kolejce. Możesz wejść prawie wszędzie, skanując swoją przepustkę. Tylko w Shonn Brunn trzeba najpierw udać się do kasy po bilet. Ty też na tym korzystasz. Gdybyśmy odwiedzili wszystko osobno, kosztowałoby nas to o 60 euro więcej. Z pewnością.

Karta oszczędziła nam czekania w kolejkach i marnowania pieniędzy na zwiedzanie miejsc i muzeów, bo w Wiedniu wszystko jest drogie.

miłe doświadczenie, wyszkolony i uprzejmy personel, tradycyjne jedzenie to coś wyjątkowego?

Jeśli widzisz dużo atrakcji i miejsc absolutnie warto