L'Oceanogràfic

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

L'Oceanogràfic: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu L'Oceanogràfic? Kliknij tutaj.

L'Oceanogràfic: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1939 opinii

Oceanarium jest fantastycze. Pokaz delfinów wspaniały. Jest co zwiedzać i dobrze spędzić czas. Jedyny minus to brak szczegółowej instrukcji jak wygenerować bilety do oceanarium. 1. Musisz najpierw w autobusie u miłego kierowcy zamienić kod QR na bilet autobusowy. 2. Po zeskanowaniu kodu QR przez Pana kierowcę dostaniesz kartę z linkiem oraz loginem i hasłem do strony gdzie poprzez podanie imienia i nazwiska daty wejścia do oceanarium oraz nr dowodu wygeneruje się kod QR do wejścia do oceanarium. 3. Pobierasz ten kod i już możesz pędzić do bramki wejściowej oceanarium. 4. BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU NIE ZROBISZ TEGO WCALE. Reszta super. Autobus ma dobra trasę po najważniejszych atrakcjach. Brak jednak tras i godzin kursowania. Trzeba zeskanować kod QR na przystanku z linkiem do strony internetowej tam dopiero znajdzie sie trasy oraz godziny kursowania. Autobus kursuje od godz. 10:00 do północy. Super sprawa na dzienne i nocne zwiedzanie Walencji. My jeździliśmy CZERWONĄ linią. Polecam

Nos encontramos con Amparo pl la entrada del oceanográfico puntualmente! Tuvimos una experiencia increíble, ya que Amparo tiene un vasto conocimiento sobre las exhibiciones del acuario. En todo momento nuestras preguntas fueron respondidas con la burmistrz diligencias. Luego del acuario fuimos al edificio de las naukas para explorar juntas las exhibiciones. Desde los detalles, comentarios hasta los tips de como volver a nuestro hotel, hicieron de este tour el mejor durante nuestra corta estadía w Walencji. Polecamy w 100%!!!

Świetny sposób na zobaczenie miasta. Bardzo elastyczny. Autobusy na czas nie mają problemów ze znalezieniem przystanków. Wskakuj i wysiadaj tak często, jak chcesz.

Dobra obsługa. Autobusy przyjeżdżają na czas, sympatia kierowców była niesamowita!

Bardzo łatwy sposób, aby zobaczyć cały cyty w kilka godzin