Wybierz daty

Oceanarium SEA LIFE w Berlinie

  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Oceanarium SEA LIFE w Berlinie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oceanarium SEA LIFE w Berlinie? Kliknij tutaj.

Oceanarium SEA LIFE w Berlinie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 11 836 opinii

Wycieczka cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zarezerwuj bilety z wyprzedzeniem. Najlepiej wejść na pokład na początku trasy w Ku'damm 231 w Karstadt, gdzie miejsce jest prawie gwarantowane. Bilety online musiały zostać wymienione na bilet papierowy przed wejściem na pokład. Czas trwania 2 godzin jest całkowicie rozsądny. Komentarz przewodnika na żywo jest bardzo pozytywny.

Bilety zarezerwowaliśmy z wyprzedzeniem. Miła pani czekała już na naszym najlepiej zlokalizowanym przystanku, gdzie można wsiąść w dowolne miejsce i wyjaśniła wszystko, co chcieliśmy wiedzieć. Jazda była świetna, bez maski i dowiedzieliśmy się wszystkiego, co warto wiedzieć. Wysiądź w dowolnym momencie i również wsiadaj. Prawdziwe doświadczenie!

Mieliśmy świetną wycieczkę z naszym gawędziarzem, Andreasem i jego kierowcą (Zahidem?) w pierwszym autobusie kabrioletu w Berlinie! To duża różnica w stosunku do nowoczesnych autobusów z nagranymi ogłoszeniami, ta trasa jest pełna miłości, dowcipu i berlińskiego uroku. Taaaak wiele wskazówek i wszystko bardzo indywidualne.

Świetna wycieczka, świetna informacja, fajnie, że jest tam zatuszowana nawet zimą :)

Wystarczy mieć wydrukowany kupon podczas transportu i uzyskać zniżkę