Atrakcje i wycieczki
Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju

Od spotkań z King Crokiem po wirtualne nurkowanie – w tym niesamowitym podwodnym świecie zobaczysz tysiące morskich zwierząt.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju? Kliknij tutaj.

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 15 547 opinii

Karnet spełnia swoje zadanie. Brak refleksji ze strony dostawców. Porównanie biletu kupionego w kasie sprzedawanego średnio za 80 euro dla nierezydentów (rezydenci płacą mniej) z kosztem biletu między 38 a 45 euro w zależności od formuły. W opisie karnetu warto by było, aby w opisie znalazł się bezpośredni link do działalności, która jest zbyt krótko opisana. Na przykład Ballada na pustyni, ok, ale która?

Wszystko było super, ale „wymiana” kuponów w Dubai Mall wymaga lepszego wyjaśnienia. nie znaleźliśmy przełącznika, nikt też o tym nie wiedział. Zostaliśmy wysłani do kasy biletowej Burj Kalifa, gdzie również mogliśmy wymienić vouchery na podwodne zoo i akwarium. Ale znowu pojawiły się problemy, które w końcu można było rozwiązać.

Początkowo myślałam o tej przepustce i w końcu myślę, że w Dubaju nie można się bez niej obejść… Wszystkie atrakcje są jakościowe i oczywiście kumulują się, byłoby znacznie drożej… Śmiało z zamkniętymi oczami

Musisz starannie wybierać, aby upewnić się, że naprawdę warto go kupić. Niektóre wydarzenia są zdecydowanie tańsze bezpośrednio. Ale w sumie świetnie.

Bardzo ładne miejsce dość duże, a król krokodyl jest najbardziej ekscytującą częścią zoo?