Dodaj daty

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju

Od spotkań z King Crokiem po wirtualne nurkowanie – w tym niesamowitym podwodnym świecie zobaczysz tysiące morskich zwierząt.

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: 1-dniowy bilet wstępu

1. Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: 1-dniowy bilet wstępu

Przejdź przez tunel w oceanarium i poznaj życie pod wodą. Podziwiaj ogromy zbiornik o pojemności 10 milionów litrów, w którym znajduje się ponad 33 tysiące zwierząt morskich, a także największą na świecie kolekcję twaroszy piaskowych. Po zwiedzeniu tunelu oceanarium udaj się do Podwodnego Zoo, które zapewnia interaktywne podejście do edukacji na temat ekologii i zrównoważonego życia morskiego. Podziwiaj różnorodne egzotyczne gatunki zwierząt. Weź udział w wycieczce obejmujące 3 strefy ekologiczne: Rainforest (Las Deszczowy), Rocky Shore (Kamieniste Wybrzeże) i Living Ocean (Żyjący Ocean).  Spotkaj się z zabawnymi wydrami i pingwinami, a w Podwodnym Zoo nie przegap okazji zobaczenia jednego z największych krokodyli na świecie, King Croc i jego królowej.

Dubaj: oceanarium i 124./125. poziom Burdż Chalify – pakiet

2. Dubaj: oceanarium i 124./125. poziom Burdż Chalify – pakiet

Doświadcz magii Dubaju dzięki biletowi łączonemu do 2 najwspanialszych atrakcji miasta. Udaj się do oceanarium (Dubai Aquarium) i Burdż Chalifa w tym samym dniu. Odkrywaj tajemnice Dubaju od samego nieba aż po głębię oceanu. Odwiedź najwyższy budynek na świecie, Burdż Chalifa, a następnie zobacz 485 gatunków morskich stworzeń w oceanarium i podwodnym zoo. Najpierw udaj się na szczyt najsłynniejszej atrakcji Dubaju, czyli Burdż Chalifa. Po wybraniu przedziału czasowego wjedź najszybszą windą świata na taras widokowy na 124. piętrze najwyższego budynku na świecie. Podziwiaj zapierającą dech w piersiach panoramę miasta, pustyni i zatoki. Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi architektury tego unikatowego drapacza chmur oraz technologii, która umożliwiła jego powstanie. Odwiedź największe na świecie podwieszane akwarium. Podziwiaj tysiące morskich stworzeń z całego świata, w tym rzadkie gatunki, takie jak krokodyl królewski czy tawrosz piaskowy. Przemierzaj 3 strefy ekologiczne: Rainforest (Las Deszczowy), Rocky Shore (Kamieniste Wybrzeże) i Living Ocean (Żyjący Ocean). 

Oceanarium w Dubaju i podwodne zoo i Penguin Cove

3. Oceanarium w Dubaju i podwodne zoo i Penguin Cove

Poznaj fascynujący podwodny świat dzięki całodniowemu biletowi wstępu do Oceanarium i Podwodnego Zoo w Dubaju. W zbiorniku oceanarium o pojemności 10 000 000 litrów mieszka ponad 33 000 zwierząt morskich, będących przedstawicielami aż 140 różnych gatunków. Można tu również zobaczyć ponad 300 rekinów i płaszczek, w tym najliczniejszą populację rekinów tygrysich na świecie. Tuż nad oceanarium znajduje się podwodne zoo. Zobacz z bliska pingwiny, piranie, koniki morskie, meduzy i wiele innych stworzeń. Wsiądź do symulatora batyskafu i przeżyj wirtualną przygodę wśród diugoni, rekinów wielorybich i innych zwierząt morskich. W podwodnym zoo dzieci i zwiedzający mogą zaznajomić się z pojęciem równowagi ekologicznej morskiego życia. Przemierzaj 3 strefy ekologiczne: Rainforest (Las Deszczowy), Rocky Shore (Kamieniste Wybrzeże) i Living Ocean (Żyjący Ocean). Wsiądź do łodzi ze szklanym dnem i podziwiaj tysiące stworzeń poruszających się pod powierzchnią wody. Nakarm samodzielnie ryby.

Dubaj: 24-, 48- lub 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

4. Dubaj: 24-, 48- lub 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

Zobacz najpiękniejsze atrakcje Dubaju w ramach wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Odkrywaj to zjawiskowe miasto w swoim tempie, wybierając karnet 24-, 48- lub 72-godzinny. Korzystaj z dostępu do 2 tras, które obejmują wszystkie główne atrakcje Dubaju. Przejedź obok wieżowców Burdż Chalifa i Burdż al-Arab, dzielnicy Dubai Marina, wyspy Palma Jumeirah, centrum handlowego Dubai Mall, budowli Dubai Frame oraz promenady The Walk w Jumeirah Beach Residence. Podziwiaj niezrównane panoramiczne widoki z otwartego górnego piętra i poznaj historię Dubaju dzięki wielojęzycznemu audioprzewodnikowi. Wybierz opcję Premium, która obejmuje dodatkowo możliwość udziału w rejsie łodzią typu dau po dzielnicy Al Seef i wstęp do oceanarium Lost Chambers. Przystanki trasy historycznej (trasy czerwonej): 1. Centrum handlowe Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Obszar dziedzictwa Al Seef4. Dzielnica historyczna Al Fahidi 5. Muzeum Dubajskie 6. Stary Suk 7. Muzeum Al Shindagha 8. Suk ze złotem i przyprawami 9. Hotel Riviera 10. Zatoka Dubai Creek11. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers12. Dubai Frame w parku Zabeel Park Przystanki trasy Marina (trasy niebieskiej): 1. Centrum handlowe Dubai Mall2. Souk Madinat Jumeirah Burj Al Arab3. Atlantis, The Palm4. Fairmont The Palm5. Centrum handlowe Dubai Marina Mall6. JBR The Beach7. Marina Promenade8. Grosvenor House Dubai9. Infinity Tower10. Mina Seyahi11. Centrum handlowe Mall of the Emirates Wycieczka o zachodzie słońca i wieczorna: 1. Centrum handlowe Dubai Mall2. Mina Seyahi3. Atlantis, The Palm4. Madinat Jumeirah5. Centrum handlowe Mall of the Emirates

Dubaj: 8-godzinna wycieczka i wstęp do Burdż Chalifa

5. Dubaj: 8-godzinna wycieczka i wstęp do Burdż Chalifa

Odkryj tradycyjne i nowoczesne części Dubaju z lokalnym przewodnikiem w ramach całodniowej wycieczki. Podróżuj klimatyzowanym pojazdem i skorzystaj z wliczonych w cenę biletów wstępu do kilku atrakcji oraz usługi odbioru z hotelu i transportu powrotnego. Po odbiorze zacznij wycieczkę od szybkiego obejrzenia Zatoki Dubajskiej, a następnie zwiedź zabytkową dzielnicę Bastakiya wraz z jej arabskimi wieżami wiatrowymi. Później udaj się do pięknej, zabytkowej dzielnicy Al Fahidi, której historia sięga połowy XIX wieku. Zobacz tradycyjne domy zbudowane z kamienia, gipsu, drewna tekowego i sandałowego, liści palmowych i drewna palmowego. Odkrywaj alejki, ścieżki i publiczne place, które oddzielają domy, dzięki czemu dzielnica jest naturalnie zróżnicowana. Przepłyń z Bur Dubai do Deira Dubai tradycyjną taksówką wodną lub łodzią abra. Następnie udaj się na suki z przyprawami i złotem, aby doświadczyć różnorodności oferowanych towarów. Później udaj się do meczetu Jumeirah, a potem do Burdż al-Arab – budynku słynącego z charakterystycznej sylwetki przypominającej żagiel. Wypij herbatę lub kawę w suku Madinat Jumeirah – autentycznej rekonstrukcji starożytnego bazaru o tradycyjnym stylu i bliskowschodniej atmosferze. Następnie odwiedź stworzoną przez człowieka wyspę Palma Dżamira, która ma kształt półksiężyca. Zatrzymaj się przed hotelem Atlantis The Palm, głównym punktem wyspy. Palma Dżamira jest najbardziej malowniczą sztuczną wyspą na świecie. Znajdują się na niej światowej klasy hotele, prywatne wille, apartamenty mieszkalne, plaże, restauracje i ośrodki sportów wodnych. Następnie odwiedź oceanarium Atlantis. Podziwiaj unikatowe piękno Dubaju z Dubai Marina Walk, nazywanego przez wielu Małym Manhattanem ze względu na liczbę wieżowców i drapaczy chmur. Odwiedź różnorodne restauracje znajdujące się naprzeciwko Marina Canal lub wyrusz w rejs na łodzi, jachcie bądź tradycyjnym arabskim statku dau. Weź udział w przejażdżce po autostradzie Szari asz-Szajch Zajid (Sheik Zayed Road) pośród drapaczy chmur i zatrzymaj się w Dubai Mall, aby odwiedzić wspaniałe restauracje i sklepy. Następnie wejdź do Burdż Chalifa – wspaniałej stalowej konstrukcji wznoszącej się na wysokość 828 metrów i najwyższego budynku na świecie. Skorzystaj z czasu wolnego w Dubai Mall, a wieczorem obejrzyj największą na świecie tańczącą fontannę, która jest zsynchronizowana z utworami muzyki klasycznej, arabskiej i międzynarodowej. Pod koniec wieczoru skorzystaj z transportu powrotnego do hotelu.

Dubaj: Karta Go City Explorer Pass – 3 do 7 atrakcji

6. Dubaj: Karta Go City Explorer Pass – 3 do 7 atrakcji

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki karcie Go City Explorer Pass. Korzystaj ze zniżek w wysokości do 35% na wstęp do wybranych przez Ciebie głównych dubajskich atrakcji (3, 4, 5 lub 7). A wszystko to w jednej niskiej cenie. Nie płać przy wejściu i wybieraj spośród ponad 40 atrakcji, jakie oferuje Dubaj. Należy do nich 1-dniowy bilet na wycieczkę hop-on hop-off z Big Bus. Ciesz się dniem pełnym zabawy w parku wodnym Aquaventure, który działa na terenie hotelu Atlantis, The Palm. Weź udział w rejsie łodzią typu dau po zatoce Dubai Creek, delektując się wyśmienitą kolacją. Kartę do wydrukowania otrzymasz natychmiast na swoją skrzynkę e-mail. Możesz też korzystać z niej, okazując ją na ekranie swojego telefonu. Odwiedzaj nieśpiesznie wszystkie wybrane przez siebie atrakcje. Od momentu aktywacji karty będziesz mieć do 60 dni na skorzystanie ze wszystkich jej dobrodziejstw. Atrakcje, które obejmuje dubajska karta Go City Explorer Pass: Wycieczki i rejsy • Wycieczka hop-on hop-off po Dubaju z Big Bus: 1-dniowy bilet • Pustynne safari i kolacja z grilla w Dubaju • Poranne safari po pustyni w Dubaju • Poranne safari po pustyni w Abu Zabi • Rejs łodzią typu dau z kolacją w dzielnicy Dubai Marina • Rejs łodzią typu dau z kolacją po zatoce Dubai Creek • Rejs łodzią typu dau z kolacją, wyspa Yas w Abu Zabi • Rejs o zachodzie słońca z kolacją w dzielnicy Dubai Marina • Rejs krajoznawczy łodzią typu dau, wyspa Yas w Abu Zabi • Rejs krajoznawczy łodzią typu dau po zatoce Dubai Creek • Rejs krajoznawczy łodzią typu dau w dzielnicy Dubai Marina • Rejs krajoznawczy motorówką • Wycieczka kajakowa, wyspa Palma Dżamira • 60-minutowe zwiedzanie • 90-minutowe zwiedzanie o zachodzie słońca • Zwiedzanie Opery Dubajskiej Parki tematyczne i przejażdżki • Diabelski młyn Ain Dubai (ponowne otwarcie: 2 maja) • Park wodny Aquaventure w hotelu Atlantis, The Palm • Park tematyczny Motiongate™ Dubai • Park tematyczny Legoland® Dubai • Park tematyczny BOLLYWOOD PARKS™ Dubai • Kryty ośrodek narciarski Ski Dubai – Snow Classic • Park tematyczny IMG Worlds of Adventure • Park wodny Yas Waterworld Abu Dhabi • Park tematyczny Warner Bros. World Abu Dhabi • Park tematyczny Ferrari World Abu Dhabi • Sala zabaw KidZania Abu Dhabi • Loty w tunelu aerodynamicznym iFly Dubai • Tor wyścigowy Ekart Zabeel • Park wodny Legoland® Water Park Atrakcje i inne doświadczenia • Taras widokowy At the Top - Burdż Chalifa• Qasr Al Watan • Kuchnia arabska w restauracji Al Hallab • Oceanarium Lost Chambers Aquarium w hotelu Atlantis, The Palm • Oceanarium i podwodne zoo Dubai Aquarium & Underwater Zoo – Explorer Experience • Wycieczka po pustyni „1001 Adventure” quadem z napędem na 4 koła • Jazda na wielbłądach w Abu Zabi • Lekcja SUP i wycieczka • Lodowisko Dubai Ice Rink Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Zapoznaj się z zawartością cyfrowego przewodnika, który dołączono do kuponu z potwierdzeniem. Znajdziesz w nim kompletną ofertę, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące dokonywania rezerwacji (jeśli to konieczne).

Dubaj: Tradycyjna i nowoczesna wycieczka z biletem do Burj Khalifa

7. Dubaj: Tradycyjna i nowoczesna wycieczka z biletem do Burj Khalifa

Odkryj tradycyjne i nowoczesne oblicze Dubaju w ciągu jednego dnia podczas wycieczki z przewodnikiem z odbiorem i dowozem do hotelu. Zachowaj spokój przez cały dzień w klimatyzowanym pojeździe i ciesz się dostępem do wspaniałego Burj Khalifa z biletem wstępu. Po odebraniu z hotelu możesz podczas jazdy szybko obejrzeć najważniejsze atrakcje miasta, w tym Dubai Creek. Odkryj zabytkową dzielnicę Bastakiya, najstarszą istniejącą dzielnicę mieszkalną Dubaju z arabskimi wieżami wiatrowymi. Odwiedź historyczną dzielnicę Al-Fahidi, której początki sięgają połowy XIX wieku. Zobacz tradycyjne domy zbudowane z kamienia, gipsu, drewna tekowego, drzewa sandałowego, liści i drewna palmowego. Odkryj alejki, ścieżki i place publiczne oddzielające domy, dzięki czemu dzielnica jest naturalnie różnorodna. Z Bur Dubai do Deira Dubai można udać się tradycyjną taksówką wodną, zwaną abra. Następnie przejdź się po sukach z przyprawami i złotem, aby podziwiać różnorodność oferowanych towarów. Przejdź dalej do meczetu Jumeirah i Burj Al Arab, znanego z charakterystycznej sylwetki przypominającej falujący żagiel. Ciesz się wolnym czasem na herbatę lub kawę w Madinat Jumeirah Souk, autentycznej rekonstrukcji starożytnego rynku z tradycyjnym klimatem Bliskiego Wschodu. Następnie udaj się na sztuczną wyspę Palm Jumeirah w kształcie półksiężyca. Zatrzymaj się przed hotelem Atlantis The Palm, centralnym punktem Palm Jumeirah. Poczuj wyjątkowe piękno Dubaju, spacerując po Dubai Marina Walk, wysadzanej palmami ścieżce nadbrzeżnej. Znajdź wiele restauracji serwujących różnorodne potrawy przed kanałem Marina, gdzie można pływać łodzią, jachtem i dhow. Następnie jedź wzdłuż Sheik Zayed Road, wzdłuż której znajdują się drapacze chmur. Następnie czas wejść do Burj Khalifa, najwyższego budynku na świecie wznoszącego się na 829 metrów. Rozkoszuj się niezrównanymi widokami na miasto i Zatokę Perską z tarasów widokowych na 124. i 125. piętrze. Zatrzymaj się w Dubai Mall, aby zobaczyć największe centrum handlowe na świecie. Zwiedzaj centrum handlowe aż do wieczora i obejrzyj tańczącą fontannę zsynchronizowaną z muzyką klasyczną, arabską i międzynarodową. Pod koniec wieczoru odwieź z powrotem do hotelu.

Karnet Dubai Unlimited Pass

8. Karnet Dubai Unlimited Pass

Karnet Dubai Pass jest ważny przez 3 lub 5 dni od daty pierwszego użycia. Zapewnia on bezkonkurencyjną wartość, komfort i elastyczność. Karnet Dubai Pass pozwoli Ci oszczędzić pieniądze, niezależnie od tego, czy jest to wycieczka po mieście, park rozrywki czy rejs z kolacją. Dostępne atrakcje: • Park wodny Wild Wadi • Safari po pustyni z kolacją • Ski Dubai • Ekart Zabeel • Motiongate Dubai • LEGOLAND Dubai • Zabawa w powietrzu iFly Dubai • Legoland Water Park • At the Top, BurjKhalifa • Dubajskie oceanarium i podwodne zoo (tunel i zoo) • Dubai Underwater Aquarium & Underwater Zoo (Explorer Experience) • City Sightseeing Dubai (wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj) • Bollywood Parks Dubai • Dubai Creek Dinner Cruise • Kidzania Dubai • Dubai Dolphinarium • The Dubai Fountain Boardwalk • Dubai Frame • Lodowisko w Dubaju • Muzeum Etihad • Dom strachu Hysteria • The Dubai Fountain Lake Ride • Flying Cup • Green Planet • Grayline Audio Commentary Traditional City Tour • Pocket Wifi • Nowoczesna wycieczka po mieście z audioprzewodnikiem Gray Line • Laguna Water Park • Reel Cinema – Guy Fieri Dine In (film, napój, przystawka, danie główne) • VR Park • Rejs Amazon Tour • Wycieczka kulturalna Emirati Kashtha

Karnet Dubai SuperSaver Pass

9. Karnet Dubai SuperSaver Pass

Odkrywaj najciekawsze atrakcje Dubaju w swoim tempie, dzięki praktycznemu karnetowi SuperSaver, ważnemu przez 7 dni od daty pierwszej aktywacji. Wybierz karnet obejmujący 3, 5 lub 7 atrakcji i zyskaj pojedynczy wstęp do szerokiej oferty atrakcji w całych Emiratach. Wejdź na szczyt Burdż Chalify lub udaj się do The Views w the Palm, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki, odkryj życie z dala od centrum miasta podczas safari po pustymi lub zrelaksuj się na pokładzie łodzi dau podczas rejsu z kolacją po marinie w Dubaju lub kanale. Możesz także odprężyć się w parku wodnym Laguna, odwiedzić słynne atrakcje starej i nowej części Dubaju podczas pół-dniowej wycieczki po mieście, a nawet odwiedzić KidZania, gdzie Twoje dzieci mogą dowiedzieć się, jak zostaje się lekarzem, dziennikarzem lub kosmetologiem podczas przyjemnych zabaw. Atrakcje i wycieczki Top Deluxe: • Ain Dubaj (poza godzinami szczytu) • Burdż Chalifa — At The Top (poza godzinami największej oglądalności) • Safari na pustyni (z odbiorem i dowozem do hotelu) • Rejs łodzią dau z kolacją po dzielnicy Dubai Marina (z odbiorem i transportem powrotnym do hotelu)• Oceanarium i podwodne zoo w Dubaju • Wstęp na taras The View At the Palm• Przejażdżka po jeziorze podczas pokazu fontann w Dubaju• Obserwatorium SkyView• Bilety do Dubai Frame• Wycieczka po Dubaju (wyłącznie półdniowa; z odbiorem i dowozem do hotelu)• Green Planet• iFly• Park tematyczny IMG Worlds of Adventure• Kidzania• Dubai Ice Rink• Ośrodek narciarski Ski Dubai• Rejs z kolacją po Dubajskim Kanale Wodnym• Delfinarium w Dubaju• Park wodny Laguna Waterpark• The Flying Cup• Muzeum Iluzji• Muzeum Etihad• Yellow Boats Dubai (60 min/5 atrakcji)• Love Boat Dubai (współdzielona/bez transportu/90 minut)• Madame Tussauds• Salon relaksacyjny• Bilet wstępu do muzeum Selfie 3D• Infinity Des Lumieres• Pięciogwiazdkowy rejs przy zachodzie słońca po Dubai Marina• Bilety do oceanarium The Lost Chambers

Dubaj: półdniowa prywatna wycieczka po mieście z biletami do Burdż Chalifa

10. Dubaj: półdniowa prywatna wycieczka po mieście z biletami do Burdż Chalifa

Poznaj Dubaj, stary i nowy, podczas kompleksowej półdniowej wycieczki po mieście i odwiedź tradycyjny Złoty Suk, zanim udasz się na szczyt najwyższego budynku na świecie. Po odbiorze z hotelu przejazd do Dubai Creek w drodze do zabytkowej dzielnicy Al Fahidi. Zobacz słynne domy z wieżami wiatrowymi w pierwszej dzielnicy miasta i poznaj arabską sztukę, historię, kulturę i styl życia. Weź tradycyjną taksówkę wodną z Bur Dubai do Deira Dubai i przejdź się po Targu Przypraw i Targu Złota. Zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie meczetu Jumeirah i przypominającej żagiel fasady wielkiego hotelu Burj Al Arab. Ciesz się wolnym czasem na herbatę lub kawę w Madinat Jumeirah Souk, autentycznym odtworzeniu starożytnego targowiska na Bliskim Wschodzie. Następnie odwiedź stworzoną przez człowieka wyspę Palm Jumeirah i zatrzymaj się przed hotelem Atlantis. Podziwiaj światowej klasy zakwaterowanie, wille i apartamenty mieszkalne na wyspie w kształcie półksiężyca. Podziwiaj piękno dubajskich drapaczy chmur z Dubai Marina Walk i podziwiaj jachty milionerów obok tradycyjnych dhow. Jedź wzdłuż Sheikh Zayed Road, między jeszcze bardziej imponującymi drapaczami chmur i udaj się do centrum handlowego Dubai Mall, aby podziwiać widok na Burj Khalifa. Wejdź do najwyższego budynku na świecie, aby przejechać się najszybszą windą na świecie. Wejdź na taras widokowy na 124. piętrze, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Poświęć trochę czasu w centrum handlowym Dubai Mall, aby obejrzeć fontannę tańczącą w rytmie muzyki klasycznej, arabskiej i światowej, lub delektuj się wyśmienitą kuchnią, zanim wysiądziesz w centrum handlowym Dubai Mall.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju? Kliknij tutaj.

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 22 094 opinii

Wybraliśmy opcję 5 atrakcji. Korzystamy z karnetu do Burj Khalifa, Dubai Aquarium, Big Bus Hop On/Hop Off Tour Dubai, Atlantis Aquaventure Water Park i Ferrari World Abu Dhabi. Za pojedyncze bilety zapłacilibyśmy łącznie około 328 euro, a za karnet około 285 euro. To naprawdę oszczędza pieniądze i jest całkowicie nieskomplikowane. Po prostu pokaż karnet w aplikacji przy atrakcjach, a otrzymasz bilety.

Sam karnet jest naprawdę interesujący ze względu na swoją cenę, ale uważaj na wybrane zajęcia. Aqua Park na zatłoczonym 2h czeka na 1 zjeżdżalnię. Pustynia to turystyczne zdzierstwo! Rejs z kolacją Dubai Marina naprawdę fajny, ale punkt wyjścia nieznany większości taksówek (podaj lokalizację) Burj nikiel!

Świetna trasa Super miły kierowca autobusu Personel w Khalifa jest bardzo pomocny w znalezieniu następnego właściwego autobusu, ale następnym razem zarezerwuje 2 dni, ponieważ tak naprawdę nie możesz nic zrobić w ciągu 24 godzin. . . jest po prostu zbyt wiele do zobaczenia

Wzięliśmy przepustkę na 3 atrakcje w Dubaju i poszło bardzo dobrze (Atlantis Aquaventure, posiłki na łodzi „cruise” w marinie i naprzeciwko mariny (trzeba wcześniej zarezerwować i podać numery karnetów) (zrobione przez Whatsapp) i wreszcie Motiongate.

Można zobaczyć najważniejsze miejsca. Busy przyjeżdżały o zaplanowanej porze. Wszystko okej, polecam.