Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju? Kliknij tutaj.

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 15 547 opinii

Bardzo fajna wycieczka. Zaczęliśmy od 124 piętra - efekt piorunujący. Wszystko takie malutkie jak zabawkowe. Trochę szkoda, że pogoda nie była najlepsza i mgła trochę zabrała efektu. Widoki od strony zachodniej (po 15) też miały minus - odbijaliśmy się w szybach, co trochę przeszkadzało. Potem Dubai Mall i podwodne ZOO. Aż dziwne, że to wszystko mają w "sklepie". Warto tak dla dzieci jak i dla dorosłych.

Bardzo fajna opcja, dla zwiedzania z dziećmi. Bilet obejmuje również wejście na 125 piętro, co nie jest napisane w opisie wycieczki. Ogólnie widok ze 125 pietra jest taki sam jak ze 124 ;)))) Nie mniej są tam windy którymi można zjechać na dół, w sytuacji gdy jest duża kolejka na 124 piętrze. Warto to zobaczyć.

Bardzo pozytywne. Szybko dostaliśmy się na zarezerwowane piętro Burg Khalifa, widoki działające.na wyobraźnię. W zasadzie jedynym minusem była duża kolejka do windy powrotnej.

Polecam. Widoki z Burj Khalify niesamowite. Podwodny tunel robi wrażenie a zoo najbardziej przypadnie do gustu małym uczestnikom wycieczki.

Great views from Burj Khalifa. Definitely worth a visit. Underwater zoo was fun too. Highly recommended.