Atrakcje i wycieczki
Obzor

Obzor: najczęściej polecane atrakcje

Z Obzor, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Z Obzor, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania wyruszysz w podróż do portu w Nesebyrze. Lokalny, doświadczony przewodnik zabierze Cię na wycieczkę po historycznym porcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ciesz się wolnym czasem po wycieczce, aby zwiedzić tętniące życiem rynki, odkryć ulice i zakątki miasta lub po prostu zrelaksować się w jednej z wielu ulicznych kawiarni. Następnie zbierzesz się w porcie i wejdziesz na pokład katamaranu, aby wypłynąć o 2:00 po południu. Po przybyciu na miejsce otrzymasz krótkie wprowadzenie dotyczące bezpieczeństwa i informacje o trasie, a także powitalne drinki. Skorzystaj z otwartego baru, który serwuje kawę, herbatę, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Wkrótce potem kotwica zostanie rzucona na czas pływania. Dostępne są maski i fajki do nurkowania, a załoga z przyjemnością wyjaśni Ci, jak z nich korzystać. Na dnie morza jest wiele do zobaczenia - wypatruj krabów, ryb, koników morskich i wielu innych. Gdy skończysz i zmęczysz się pływaniem, odzyskaj trochę energii podczas lunchu - delektuj się gorącymi dipami z kurczaka i dipami, różnymi sałatkami, wędlinami i serami, świeżym pieczywem, pasztetem i świeżymi owocami. Po lunchu żagle zostaną ponownie postawione, a Twoja podróż przez zatokę będzie kontynuowana. Wypatruj delfinów w drodze do portu w Nesebyrze. Po przybyciu z powrotem do portu o 18:00 PM, udasz się autokarem z powrotem do Obzor.

Całodniowa prywatna wycieczka krajoznawcza do Nesebyru z Obzor

Całodniowa prywatna wycieczka krajoznawcza do Nesebyru z Obzor

Plan zwiedzania To jest typowy plan zwiedzania dla tego produktu Zatrzymaj się w: Starożytna Twierdza, Przylądek Świętego Atanasa, Byala 9101, Bułgaria Zatrzymamy się w Byala, aby odwiedzić starożytną fortecę na przylądku St. Atanas. W miejscu tym znajdują się pozostałości miasta portowego z dobrze zachowanymi fragmentami i kolorowymi panelami przedstawiającymi jego przeszłość. Zwiedzający mogą zobaczyć centralną ulicę ze sklepami, pracowniami, pubami, winiarniami, łaźnią publiczną, piecami, kompleksem kościelnym i budynkami mieszkalnymi, a wszystko to z panoramicznym widokiem na morze. Czas trwania: ok. 45 min Przejdź obok: Khan's Tent Zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się piękną scenerią Słonecznego Brzegu, Nessabaru i Świętego Własu. Zatrzymaj się przy: Museum Ancient Nessebar, Mesambria Street 2A, Nessebar 8230, Bułgaria Nasza wizyta w starożytnym Nesebyrze rozpoczyna się w Muzeum Archeologicznym, które oferuje kolekcję artefaktów obejmujących 3000 lat i sześć różnych kultur. Pomimo skromnych rozmiarów, wystawa "Nessebar na przestrzeni wieków" zapewnia głęboki wgląd w historyczny rozwój miasta. Czas trwania: około 40 minut Zatrzymaj się w: Nessebar, Nessebar, prowincja Burgas Odkryj brukowane uliczki tego historycznego miasta na skalistym półwyspie na Morzu Czarnym. Po wejściu przez starożytny mur twierdzy znajdziesz tętniącą życiem dzielnicę z bogatą historią handlową. Niegdyś tracka osada, a później grecka kolonia, skrzyżowanie kultur w Nessebarze miało kluczowe znaczenie dla rozwoju takich pojęć jak pieniądze. Czas trwania: 3 godziny (czas wolny)

Całodniowa wycieczka: Klasztor Aładża, Bałczik, Kaliakra, Warna

Całodniowa wycieczka: Klasztor Aładża, Bałczik, Kaliakra, Warna

Plan zwiedzania To jest typowy plan zwiedzania dla tego produktu Odbierz: Obzor Zatrzymaj się w: Klasztor Aładża Twoja podróż rozpocznie się od wizyty w klasztorze Aładża, starożytnym klasztorze jaskiniowym położonym w bujnym lesie. Odkryjesz fascynujące skalne kaplice i cele klasztoru, poznając jego bogatą historię. Czas trwania: około 1 godziny Zatrzymaj się w: Bałczik i pałac królowej Marii Następnie udamy się do uroczego nadmorskiego miasteczka Bałczik, gdzie przespacerujesz się po oszałamiającym Ogrodzie Botanicznym i odwiedzisz piękny Pałac Królowej Marii, otoczony malowniczymi ogrodami i widokiem na morze. Czas trwania: około 1 godziny 30 minut Zatrzymaj się na: Przylądek Kaliakra Po Bałcziku pojedziemy na przylądek Kaliakra, oszałamiający półwysep oferujący panoramiczne widoki na Morze Czarne. Tutaj będziesz spacerować wzdłuż surowych klifów, odkrywając starożytne ruiny i słuchając legend z przeszłości. Przerwa na lunch. Ciesz się przerwą na lunch w oszałamiającej restauracji oferującej zapierające dech w piersiach widoki Czas trwania: ok. 1.30 - 1.45 min. Zatrzymaj się w: Warna Na koniec zabierzemy Cię do Warny, największego miasta na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. W Warnie będziesz miał okazję zwiedzić tętniące życiem centrum miasta, odwiedzić imponującą katedrę w Warnie, a może nawet wybrać się na spacer nadmorską promenadą. Czas trwania: ok. 1,30 min (czas wolny)

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Obzor

Obzor: atrakcje

Bułgaria: miasta

Obzor: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Obzor? Kliknij tutaj.

Obzor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(15 recenzji)