Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Obwód Burgas

Obwód Burgas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

1. Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do portu i wsiądź na pokład katamaranu dla VIP-ów. Weź udział w instruktażu dotyczącym bezpieczeństwa i uzyskaj informacje na temat trasy oraz programu rejsu. Wypij powitalnego drinka. Korzystaj z baru, w którym serwowane są kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Wyrusz na pełne morze i popływaj, gdy katamaran zarzuci kotwicę. Maski i fajki do nurkowania są dostępne na pokładzie. Załoga wyjaśni, jak się z nimi obchodzić i jak szukać krabów, ryb, koników wodnych i innych stworzeń morskich w ich naturalnym środowisku. Następnie zjedz lunch, na który składają się gorący makaron z sosem bolońskim (dostępna jest opcja wegetariańska), sałatki, wędliny i sery, świeży chleb, pasztet i świeże owoce. Po lunchu wypłyń ponownie na otwarte wody, przepływając przez zatokę i w drodze do portu wypatrując delfinów. Po dobiciu do lądu wskocz na pokład piętrowego autobusu i udaj się do swojego miejsca zakwaterowania.

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

2. Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia. Przybycie do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas rejsu czynny jest bar, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Opłyń miasto Old Nessebar, aby podziwiać panoramę z bliska. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nessebaru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca serwowane będzie schłodzone prosecco, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Gdy wszyscy już zjedzą, kapitan podniesie kotwicę i wyruszy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, sałatki, wędliny, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki prosecco na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

3. Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Poznaj zatoki Nessebar, Ravda lub Pomorie podczas tego półdniowego rejsu statkiem. Podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże morskie i spędzaj czas pływając, opalając się lub łowiąc ryby. Posłuchaj komentarza przewodnika, uzyskaj wgląd w region i dowiedz się o dzikiej przyrodzie i ekosystemie tego obszaru. Ciesz się pysznym grillem na pokładzie, któremu towarzyszą nieograniczone napoje z otwartego baru na łodzi. Podziwiaj widoki na wspaniałe zatoki w okolicy podczas rejsu. Zanurz się w morzu lub zrelaksuj się przy zimnym napoju. Skorzystaj ze sprzętu wędkarskiego dostępnego na pokładzie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zarzuć wędkę, a może nawet złowisz lokalną rybę lub dwie. Jeśli warunki na morzu nie pozwolą na to po południu, odlot zostanie przesunięty na poranek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość cieszenia się wycieczką.

Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

4. Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

Wskocz na prom i popłyń w rejs po Morzu Czarnym, aby dotrzeć na małą wyspę o bogatej historii. Wyspa św. Anastazji została najechana przez piratów, a później służyła jako obóz jeniecki dla komunistów. Rejs promem z portu w Burgas na wyspę zajmie tylko 40 minut. Po postawieniu stopy na wyspie św. Anastazji przygotuj się na zanurzenie w ekscytującą przeszłość jedynej zamieszkałej wyspy w Bułgarii. Wędruj po terenie średniowiecznego klasztoru i odwiedź jego muzeum, aby poznać barwną przeszłość wyspy. Ciesz się spokojem tej uroczej wyspy, podziwiaj panoramiczne widoki na Morze Czarne lub po prostu usiądź na pikniku.

Nessebar: Wycieczka z audioprzewodnikiem po Nessebarze + wizyta w winnicy

5. Nessebar: Wycieczka z audioprzewodnikiem po Nessebarze + wizyta w winnicy

Nessebar został założony około 3000 lat temu przez Traków. Zbudowany na małym półwyspie, który przyciąga swoich gości romantycznymi wąskimi uliczkami i urzekającymi widokami. Od tego czasu rozwinął się, ale nadal jest jednym z najstarszych miast w Europie. Stare miasto w Nesebyrze będziesz zwiedzać samodzielnie, we własnym tempie, z pomocą audioprzewodnika i mapy trasy wycieczki. Zbliżając się do wybranego obiektu, wybierz jego numer i rozpocznij odtwarzanie. Po opłaceniu wycieczki na Twój adres e-mail zostanie wysłany link z dostępem do plików audio. W dniu wybranej przez Ciebie wycieczki link stanie się aktywny i będzie ważny przez 24 godziny. Nagrania audio odsłuchasz za pomocą telefonu. Uwaga: Zużycie Internetu jest minimalne! Wycieczka kończy się wizytą w winiarni, gdzie zostaniesz poczęstowany najlepszymi winami i sam będziesz mógł spróbować ich wspaniałego smaku.

Warna: 3-godzinny rejs po Morzu Czarnym z lunchem i napojami

6. Warna: 3-godzinny rejs po Morzu Czarnym z lunchem i napojami

Zostaw zatłoczone plaże i gorące ulice miasta i wyrusz w rejs, aby na chwilę opuścić Warnę. Wypłyniesz z Warny w 3-godzinny rejs wzdłuż pięknego bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Wejdź na łódź, odchyl się do tyłu, podziwiaj wspaniałe widoki i uspokajające dźwięki fal. Zrelaksuj się i zanurz w słońcu na pokładzie i poruszaj się po wodach. Ciesz się wolnym czasem i pływaniem w Morzu Czarnym. Następnie zjedz smaczny lunch z grilla i napoje podczas podróży, podczas gdy Twoja łódź jest zakotwiczona w malowniczej zatoce.

Z Obzor, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

7. Z Obzor, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania wyruszysz w podróż do portu w Nesebyrze. Lokalny, doświadczony przewodnik zabierze Cię na wycieczkę po historycznym porcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ciesz się wolnym czasem po wycieczce, aby zwiedzić tętniące życiem rynki, odkryć ulice i zakątki miasta lub po prostu zrelaksować się w jednej z wielu ulicznych kawiarni. Następnie zbierzesz się w porcie i wejdziesz na pokład katamaranu, aby wypłynąć o 2:00 po południu. Po przybyciu na miejsce otrzymasz krótkie wprowadzenie dotyczące bezpieczeństwa i informacje o trasie, a także powitalne drinki. Skorzystaj z otwartego baru, który serwuje kawę, herbatę, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Wkrótce potem kotwica zostanie rzucona na czas pływania. Dostępne są maski i fajki do nurkowania, a załoga z przyjemnością wyjaśni Ci, jak z nich korzystać. Na dnie morza jest wiele do zobaczenia - wypatruj krabów, ryb, koników morskich i wielu innych. Gdy skończysz i zmęczysz się pływaniem, odzyskaj trochę energii podczas lunchu - delektuj się gorącymi dipami z kurczaka i dipami, różnymi sałatkami, wędlinami i serami, świeżym pieczywem, pasztetem i świeżymi owocami. Po lunchu żagle zostaną ponownie postawione, a Twoja podróż przez zatokę będzie kontynuowana. Wypatruj delfinów w drodze do portu w Nesebyrze. Po przybyciu z powrotem do portu o 18:00 PM, udasz się autokarem z powrotem do Obzor.

Warna: jednodniowa wycieczka kajakiem po rzece Kamchia

8. Warna: jednodniowa wycieczka kajakiem po rzece Kamchia

Popłyń kajakiem wzdłuż rzeki Kamchia i podziwiaj cudowną przyrodę Rezerwatu Biosfery Kamchia. Skorzystaj z dołączonego przewodnika, szkolenia oraz odbioru i transportu do hotelu w Warnie. Po odebraniu z miejsca zbiórki o godzinie 9:00 udaj się na krótką przejażdżkę do ośrodka Kamchia. Tam otrzymasz instrukcje i krótkie szkolenie, zanim wejdziesz do wody. O 10:00 wskocz do kajaka i popłyń pod prąd. Ciesz się prawdziwą, dziką przygodą kajakową w otoczeniu gęstego lasu i spokojnej wody. Po chwili zawróć w dół rzeki i płyń aż do morza. O 13:30 odpocznij 30 minut, aby cieszyć się słońcem, spokojem i pięknem niekończącej się plaży Kamchia, najdłuższej w Bułgarii. Następnie wskocz z powrotem do kajaka i wróć do miejsca startu. Między 14:00 a 15:00 będziesz miał czas na lunch w pięknej restauracji nad brzegiem rzeki (brak w zestawie). Na koniec opuść park o 16:00 i wróć do Warny.

Varna Sea Garden na rowerze, 18 najlepszych miejsc!

9. Varna Sea Garden na rowerze, 18 najlepszych miejsc!

Wyruszenie na wycieczkę rowerową po Warnie daje wyjątkową okazję do poznania majestatycznego Warneńskiego Ogrodu Morskiego, prawdziwego klejnotu wybrzeża Morza Czarnego. Ta wycieczka jest biletem do 18 najlepszych jasnych miejsc rozsianych po terenie parku, z których każde ma swój urok i historię. Oferując charakterystyczną mieszankę historii morskiej, bujnych krajobrazów i orzeźwiającej bryzy znad Morza Czarnego, jazda rowerem po tym ogrodzie przypomina śledzenie bicia serca Warny. Od panoramicznego widoku Obserwatorium i Planetarium po kapryśny urok Zoo Park, każdy kolorowy zakątek Twojej wycieczki obiecuje jasne miejsce, które warto odkryć. Wyruszenie na wycieczkę rowerową po Warnie daje wyjątkową okazję do poznania majestatycznego Warneńskiego Ogrodu Morskiego, prawdziwego klejnotu wybrzeża Morza Czarnego. Ta wycieczka jest biletem do 18 najlepszych jasnych miejsc rozsianych po terenie parku, z których każde ma swój urok i historię. Oferując charakterystyczną mieszankę historii morskiej, bujnych krajobrazów i orzeźwiającej bryzy znad Morza Czarnego, jazda rowerem po tym ogrodzie przypomina śledzenie bicia serca Warny. Od panoramicznego widoku Obserwatorium i Planetarium po kapryśny urok Zoo Park, każdy kolorowy zakątek Twojej wycieczki obiecuje jasne miejsce, które warto odkryć. Zanurz się głębiej w tym doświadczeniu i delektuj się teatrem na świeżym powietrzu lub zahipnotyzuj się spektakularnymi widokami Muzeum Nauk Przyrodniczych, zdecydowanymi atrakcjami wycieczki rowerowej po Warnie. Nie można zapomnieć o emocjonującej wizycie w Terrarium i Akwarium, gdzie wodne życie rozwija się w pełnej krasie. Jadąc na rowerze po tętniących życiem ścieżkach Ogrodu Morskiego w Warnie, zamykasz duszę miasta, rozkoszujesz się jego żywą energią i przywozisz do domu nie tylko zdjęcia, ale także czarujące wspomnienia z 18 najwspanialszych miejsc. Każdy zakręt odsłania nowy widok, każdy szlak opowiada historię, niech wycieczka rowerowa po Warnie będzie Twoim tętniącym życiem przewodnikiem! Odwiedzisz: Ogród Morski Akwarium Model Morza Czarnego Muzeum Marynarki Wojennej Smoki Zakochanych Planetarium Fontanna Syreny alpinarium Krzywe drzewo Panteon Aleja Kosmonautów Pałac Kultury i Sportu ogród zoologiczny Delfinarium Willa Burów Muzeum Historii Naturalnej Pomnik Straży Granicznej Mały Pałac Uwaga: słuchanie telefonu podczas jazdy w słuchawkach jest niebezpieczne. Dlatego albo ustaw telefon na głośnomówiący, albo słuchaj audiodeskrypcji na swoich przystankach.

Historyczna Warna, Top 20 niezapomnianych miejsc!

10. Historyczna Warna, Top 20 niezapomnianych miejsc!

Zapraszamy do zwiedzania historycznej części pięknego nadmorskiego miasta Warna. Każdy punkt na naszej trasie jest częścią tworzenia i rozwoju miasta. Od zabytków architektury zbudowanych przed naszą erą po nowoczesne budynki i ulice. Dzięki naszej wycieczce będziesz miał okazję lepiej poznać kulturę i historię Warny. Odwiedzisz: Ogród Morski Sewastopol Pomnik Stefana Karadzhy Kościół św. Mikołaja Mur miejski w Odessos Skrzyżowanie ulic Knyaz Boris i Voden Państwowy Teatr Lalek Teatr Dramatyczny Stoyana Bachvarova (Teatr Opery) Zegar miejski Pomnik Kościoła Katedralnego „Święte Wniebowzięcie” (Katedra) Klub Marynarki Wojennej Pomnik cara Kaloyana I Dom Architekta Grand Hotel Londyn Ormiański kościół św. Sarkisa Wczesnochrześcijańska bazylika biskupia w Odessos Wielkie Łaźnie Rzymskie Muzeum Historii Warny Cerkiew św. Paraskewy Małe Łaźnie Rzymskie Życzymy fantastycznej wycieczki!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Obwód Burgas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Obwód Burgas?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Obwód Burgas?

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Obwód Burgas?

Obwód Burgas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Obwód Burgas? Kliknij tutaj.

Obwód Burgas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(358 recenzji)

Wspaniała podróż. Miła przejażdżka z niespodziewanymi delfinami 🤩 Katamaran jest idealny 👌 personel jest więcej niż pomocny i miły. Dobra komunikacja. Obfity posiłek i nielimitowane napoje. Czas pływania był trochę krótki, ale i tak nam się podobało. Naprawdę czas na katamaranie był miły i wspaniały. Bardzo spokojny, bardzo łagodny powrót z zachodem słońca i przyjemną panoramą. Dziękuję drużynie, która od początku do końca spisywała się na najwyższym poziomie

Wspaniały sposób na spędzenie poranka. Od odbioru do transportu personel był przyjazny, kompetentny i pomocny. Sam katamaran jest piękny i bardzo wygodny. Sceneria jest oszałamiająca, zwłaszcza tam, gdzie zatrzymaliśmy się, aby popływać i zjeść pyszny lunch! Gorąco polecam!

Naprawdę fajna wycieczka, którą z przyjemnością polecamy. Fajny przystanek na pływanie pomiędzy, jedzenie też było dobre, a załoga była bardzo przyjazna.

Dokładnie to czego się spodziewaliśmy, katamaran ładny, nowoczesny i zadbany, zaloga mila i usmiechnięta, dobre jedzonko oraz wino. Polecamy 100% :)

Wspaniałe doświadczenie! zrelaksowaliśmy się. Słońce, morze, kąpiel i mieliśmy szczęście zobaczyć delfiny przepływające obok katamaranu! Zalecane :)