Dodaj daty

O'Connell Bridge

O'Connell Bridge – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dublin: Wycieczka piesza po atrakcjach i ukrytych klejnotach

1. Dublin: Wycieczka piesza po atrakcjach i ukrytych klejnotach

Dublin to małe miasto z ogromną historią. Poznasz ponad 1000 lat historii podczas pieszej wycieczki po centrum miasta, od początków Wikingów w Dublinie, przez średniowieczne ulice, aż po gruzińskie bulwary i wiktoriańskie slumsy. Zabierzemy Cię przez wieki Dublina, odkrywając historie, które ukształtowały jego barwną i czasami burzliwą historię. Pisarze i rebelianci, gwiazdy rocka i łotrzykowie, pozwolimy ci stanąć twarzą w twarz z najbardziej ukochanymi i znanymi postaciami w mieście. Powstanie, upadek i ponowne powstanie Dublina to niesamowita historia, którą z dumą dzielimy się z Tobą. Spacer po centrum Dublina; od miejsc, które trzeba zobaczyć, po ukryte zakątki, z w pełni akredytowanym, profesjonalnym przewodnikiem. Dotrzyj do serca Dublina, odwiedzając niektóre z najsłynniejszych miejsc w mieście, słuchając historii, które uczyniły je tym, czym są, jednocześnie pozwalając nam pokazać Ci niektóre z naszych ulubionych tajemnic, które ma do zaoferowania stolica Irlandii . Jeśli chcesz odkryć Dublin i poznać esencję miasta, odkryj jego osobliwości i charakter, a jednocześnie zyskaj szansę na skorzystanie ze świetnych wskazówek, gdzie zjeść napić się, posłuchać muzyki na żywo, kupić pamiątki itp. to wycieczka dla Ciebie. Uwielbiamy Dublin i uwielbiamy pokazywać Ci Dublin. Niektóre miejsca, które odwiedzisz – - Temple Bar- Zamek w Dublinie- Katedra w Christchurch- Dublin Wikingów- Średniowieczny Dublin - Teatr Smock Alley- Rzeka Liffey- Most Ha'Penny- Most O'Connell- GPO- Trinity College

Dublin: Wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów z przewodnikiem

2. Dublin: Wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów z przewodnikiem

Poznaj Dublin we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Użyj aplikacji i zintegrowanych map, aby znaleźć drogę do 10 atrakcji w Dublinie. Podczas eksploracji rozwiąż zagadkę lokalizacyjną w każdej atrakcji i odblokuj następną lokalizację, którą odwiedzisz. Aplikacja zawiera fakty i informacje o każdym miejscu, w którym się zatrzymasz. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Aby uzyskać dodatkową zabawę, rywalizuj w zespołach i ścigaj się do mety. Po drodze możesz zatrzymać się na kawę, zjeść lunch lub zrobić sobie przerwę w dowolnym momencie. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującego pomnika Charlesa Stewarta Parnella! Odwiedź 120-metrową Iglicę Dublina. Sfotografuj most O'Connell z niesamowitą szczegółowością i podziwiaj wyjątkową katedrę Christ Church w scenerii zaczerpniętej z filmu. Ratusz zachwyci Cię, jest jednym z charakterystycznych symboli stylu gruzińskiego. Następnie czeka na Ciebie katedra św. Patryka, nie zapomnij zrobić zdjęć! Podziwiaj Łuk Fizylierów, który istnieje, aby przypominać Irlandczykom o ich poświęceniu na wojnie. Irlandzkie Muzeum Narodowe jest warte Twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej ze swoimi wspaniałymi eksponatami. Parafia św. Andrzeja sprawi, że zaniemówisz, jest to jeden z symboli Dublina, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Whisky, miejsce z historią irlandzkiego narodowego napoju.

Dublin: piesza wycieczka po historii i kulturze

3. Dublin: piesza wycieczka po historii i kulturze

Ta wycieczka po Fair City w Dublinie zabierze Cię z powrotem do początku tego wszystkiego. Od osadnictwa gaelickiego po nadejście Normanów i założenie starego miasta wikingów „Dyflin”. Od epickich bitew między irlandzkimi królami, po najazdy Normanów i kolonizację przez imperium. Wszyscy nasi przewodnicy to rodowici Dublińczycy z bogatym doświadczeniem w historii, kulturze, architekturze i rozrywce. Twoja wycieczka zostanie poprowadzona w przekonujący i wciągający sposób, umożliwiając interakcję, pytania i zabawę. Wycieczki są aktualizowane w miarę odkrywania większej części naszej historii dzięki archeologii i genealogii. Twoja piesza wycieczka rozpocznie się w centrum „Viking” Dublina, obejmując Wood Quay, stare mury miejskie i katedrę Christ Church. Przejdziemy przez kultową dzielnicę Temple Bar, a następnie do Zamku Dublińskiego, miejsca, które nadało Dublinowi swoją nazwę i siedziby brytyjskich rządów w Irlandii przez ponad 700 lat. Następnie udaj się na majestatyczne tereny Trinity College (założonego w 1593 r.), gdzie kształcili się ludzie tacy jak Oscar Wilde i W.B Yeats. Następnie udamy się na północ przez rzekę Liffey, mijając po drodze zabytki, takie jak Długi Kamień Ivara Bez Kości i oryginalny irlandzki budynek parlamentu. Przekroczymy kultowy most O'Connell, gdzie dowiesz się o emancypacji katolików w Irlandii i zobaczysz miejsce, w którym rozpoczęła się Rebelia z 1916 r., Dublin G.P.O. Kierując się na wschód wzdłuż nabrzeży Liffey, zobaczysz piękne budynki, takie jak Urząd Celny (1781), Pomnik Wielkiego Głodu i statek „Jeanie Johnston”. Powrócimy na Southside przez most Samuela Becketta, gdzie zobaczysz biznesową bramę do UE, Grand Canal Docks, siedzibę wielu firm technologicznych i programistycznych, takich jak Google, Facebook, TikTok, LinkedIn i wiele innych. Tutaj zobaczysz także piękny Teatr Canal Grande (Bord Gais Energy Theatre), z jego fantastyczną architekturą i pięknymi dziełami sztuki współczesnej. Następnie udamy się do gruzińskiego Dublina z jego pięknymi domami, budynkami i parkiem z XVIII i XIX wieku oraz domem dla ludzi takich jak Oscar Wilde. WB Yeats i Daniel O'Connell. Wycieczka zakończy się swobodnym spacerem po pięknym Saint Stephen's Green Park, w ekskluzywnej dzielnicy handlowej Grafton Street.

Dublin: gra w ucieczkę i wycieczka

4. Dublin: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Dublinie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującego pomnika Charlesa Stewarta Parnella! Odwiedź 120-metrową Iglicę Dublina. Sfotografuj most O'Connell z niesamowitą szczegółowością i podziwiaj wyjątkową katedrę Christ Church w scenerii zaczerpniętej z filmu. Ratusz zachwyci Cię, jest jednym z charakterystycznych symboli stylu gruzińskiego. Następnie czeka na Ciebie katedra św. Patryka, nie zapomnij zrobić zdjęć! Podziwiaj Łuk Fizylierów, który istnieje, aby przypominać Irlandczykom o ich poświęceniu na wojnie. Irlandzkie Muzeum Narodowe jest warte Twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej ze swoimi wspaniałymi eksponatami. Parafia św. Andrzeja sprawi, że zaniemówisz, jest to jeden z symboli Dublina, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Whisky, miejsce z historią irlandzkiego narodowego napoju.

Dublin: Pierwszy spacer odkrywający i piesza wycieczka po czytaniu

5. Dublin: Pierwszy spacer odkrywający i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującego pomnika Charlesa Stewarta Parnella! Odwiedź 120-metrową Iglicę Dublina. Sfotografuj most O'Connell Bridge z niezwykłą szczegółowością i podziwiaj wyjątkową katedrę Christ Church w scenerii zaczerpniętej z filmu. Ratusz zadziwi Cię, to jeden z charakterystycznych symboli stylu gruzińskiego. Następnie czeka na Ciebie Katedra św. Patryka, nie zapomnij zrobić zdjęć! Podziwiaj Łuk Fizylierów, który istnieje, aby przypominać Irlandczykom o ich poświęceniu na wojnie. Muzeum Narodowe Irlandii jest warte Twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej dzięki wspaniałym eksponatom. Parafia św. Andrzeja zaniemówi, jest jedną z atrakcji Dublina, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Whisky, miejsce słynące z historii irlandzkiego narodowego napoju. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

6. Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

Prywatna wycieczka po Dublinie to najwygodniejszy i najbardziej osobisty sposób na poznanie Dublina, ponieważ będziesz mieć do dyspozycji przewodnika, który odkryje najciekawsze zakątki miasta. Będąc prywatną wycieczką, przewodnik odbierze Cię z hotelu, atrakcji lub uzgodnionego miejsca, o ile jest to centralne. Zwiedzimy Dublin we własnym tempie, z czasem na zrobienie wszystkich zdjęć, które chcesz, zakup pamiątek, a nawet zjedzenie lunchu w restauracji według własnych upodobań. Spacer kończy się w miejscu, które chcesz, więc możesz skorzystać i wejść do ostatniego pomnika na trasie. W naszej standardowej trasie zobaczymy najważniejsze zabytki i atrakcje Dublina: ratusz lub ratusz, zamek dubliński, katedrę św. Patryka, domy georgiańskie, Temple Bar, Ha'Penny Bridge, Bank of Ireland, Trinity College, Cathedral of the Święta Trójca…

Dublin: Klify Moheru, Ennis i zamek Bunratty - jednodniowa wycieczka

7. Dublin: Klify Moheru, Ennis i zamek Bunratty - jednodniowa wycieczka

Wyrusz o godzinie 7:00 z centralnego miejsca zbiórki w Dublinie, aby rozpocząć swoją przygodę. Podróżuj przez Kildare, Laois i Limerick, zanim dotrzesz do hrabstwa Clare. Przyjedź na Klify Moheru około godziny 10:45 i daj się zaskoczyć ich ogromowi. Podziwiaj klify, które w najwyższym punkcie mają 214 metrów wysokości i ciągną się przez 8 kilometrów wzdłuż wybrzeża hrabstwa Clare. Podczas prawie 2-godzinnego postoju na Klifach Moheru możesz odwiedzić Wieżę O'Briena, a ta wycieczka obejmuje również wstęp do centrum interpretacyjnego The Atlantic Edge. Opuszczając Klify Moheru, udaj się do Ennis, najbardziej przyjaznego miasta Irlandii. Rozprostuj nogi i odkryj ukryte skarby Ennis podczas opcjonalnej wycieczki z przewodnikiem, aby poznać kulturę, ludzi i historię miasta. Tradycyjna muzyka irlandzka jest ważną częścią irlandzkiej kultury i dziedzictwa, a Ennis jest sercem sceny tradowej w Irlandii. Jest domem dla muzyków znanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z lokalnych pubów, w których znajdziesz zdrowe menu obiadowe, a także możesz złapać jedną z tych słynnych sesji tradowych. Twój następny przystanek zabierze Cię do Bunratty Castle & Folk Park na godzinę i 45 minut. Dokładna lokalizacja wojskowa zamku Bunratty sięga 900 roku naszej ery. Pierwotnie był fortecą Wikingów i punktem handlowym, ale został pokonany w 970 r. n.e. przez legendarnego przywódcę wojskowego Briana Boru, który ostatecznie wypędził Wikingów z Irlandii. Poznaj obecny zamek, najbardziej kompletny i autentyczny średniowieczny zamek w Irlandii, którego budowę ukończono w 1425 r. n.e. i posłuchaj wszystkiego o fascynującej historii tego wspaniałego zamku. Twój 1-godzinny i 45-minutowy postój w Bunratty będzie również okazją do zwiedzenia Folk Parku. Park ten obejmuje trzydzieści budynków w "żywej" wiejskiej scenerii. Wstęp do zamku i parku ludowego jest wliczony w cenę. Opuszczając Bunratty, możesz teraz usiąść i zrelaksować się, rozpoczynając naszą podróż powrotną do Dublina ze wspaniałymi wspomnieniami. Powrót do Dublina nastąpi około godziny 19:30 na D´Olier Street, Dublin 2 (w pobliżu mostu O´Connell w centrum miasta).

Dublin: Dublin City Highlights Prywatna wycieczka z przewodnikiem

8. Dublin: Dublin City Highlights Prywatna wycieczka z przewodnikiem

Zatrzymaj się przy: Claddagh Records, 2 Cecilia Street, Dublin Irlandia Kultowe miejsce dla miłośników muzyki. Claddagh Records to ważny przystanek, zespół U2 spotykał się tutaj i nagrał kilka piosenek. Teraz jest to sklep muzyczny. Claddagh to pierścień stworzony w Galway Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się przy: Wall of Fame, 20 Temple Lane South Temple Bar, Dublin Dublin 2 Irlandia Świętowanie irlandzkich zespołów i piosenkarzy Ściana Sławy w Dublinie jest hołdem dla takich zespołów jak U2, Phil Lynott, Rory Gallagher, Sinead O'Connor, Shane MacGowan, Bob Geldof, The Undertones i Luke Kelly. Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się przy: Temple Bar, Dublin 2 Irlandia Spacer przez piękno tego kultowego obszaru w Dublinie Porozmawiamy o tym, jak stał się tak sławny, dlaczego tak wielu turystów odwiedza ten obszar w Dublinie, gdzie wybrać się na coś do jedzenia i najlepsze miejsca, aby dołączyć do sesji tradycyjnej muzyki irlandzkiej na żywo. Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się przy: Ha'penny Bridge, 14 Bachelors Walk Wellington Quay, Dublin Irlandia Szczegóły historii i kultowy most Zbudowany w 1816 roku, piękny w nocy i w ciągu dnia. Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się przy: Bank of Ireland/Były irlandzki parlament College Green to trójstronny plac w centrum Dublina w Irlandii. Po jego północnej stronie znajduje się budynek Bank of Ireland, który do 1800 roku był siedzibą irlandzkiego parlamentu. Na wschodzie znajduje się Trinity College Dublin. Na południu znajduje się szereg XIX-wiecznych budynków. Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się przy: Trinity College Dublin, Grafton St. College Green, Dublin 2 Irlandia Trinity College Uniwersytet zbudowany w Irlandii przez Elżbietę I Księga z Kells Harfa Briana Boru Historia i kultura razem. Czas trwania: 25 minut Zatrzymaj się przy: Pomnik Molly Malone, Suffolk Street, Dublin, Irlandia Życie i folklor Molly Malone Kultowy pomnik w bajecznym zakątku Dublina Najbardziej znana kobieta w Dublinie Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się na: Grafton Street, Dublin Irlandia Spacer, Zakupy, Artyści uliczni Główna ulica z fantastycznymi sklepami Dobre jedzenie w miłych miejscach Czas trwania: 20 minut Zatrzymaj się przy: Centrum handlowe St. Stephen's Green, Stephens Green, Dublin 2 Dublin Irlandia Spacer przez park St. Stephen's Green Piękny park miejski, ludzie nazywają go małym Central Parkiem Zwierzęta, piękne kwiaty i mnóstwo ludzi Czas trwania: 25 minut Zatrzymaj się przy: Departament Taoiseach Department of the Taoiseach to departament rządowy Taoiseacha, irlandzkiego szefa rządu, mieszczący się w Government Buildings, siedzibie rządu Irlandii, przy Merrion Street. Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się przy: Parlament Irlandii Leinster House to dawna książęca rezydencja księcia Leinster w Dublinie, która od 1922 r. służy jako budynek parlamentu Wolnego Państwa Irlandzkiego. Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się przy: Pomnik Oscara Wilde'a, narożnik parku Merrion Square, Dublin, Irlandia Pomnik Oscara Wilde'a Posągi z brązu Dom Oscara Wilde'a Ten piękny park na Merrion Square Czas trwania: 10 minut

Wycieczka piesza po Dublinie z profesjonalnym fotografem

9. Wycieczka piesza po Dublinie z profesjonalnym fotografem

Witaj na Instagrammable Dublin Tour! Zanurz się w urzekającym pięknie kultowych zabytków Dublina, rejestrując idealne momenty z pomocą naszego profesjonalnego fotografa. Podczas całej wycieczki będzie Ci towarzyszył profesjonalny fotograf, oferując porady fotograficzne, sugerując kreatywne pozy i zapewniając kolekcję wysokiej jakości zdjęć, które będziesz mógł podziwiać. W ciągu kilku dni otrzymasz cyfrową galerię profesjonalnie edytowanych zdjęć, gotowych do udostępnienia w mediach społecznościowych i stworzenia trwałych wspomnień z przygody w Dublinie na Instagramie. Dołącz do nas na dzień odkrywania, kultury i niesamowitych możliwości fotograficznych, odkrywając najbardziej Instagrammable spots Dublina z doświadczeniem naszego wykwalifikowanego fotografa. Odkryj piękno irlandzkiej stolicy przez swój obiektyw!

Dublin: Wycieczka audio po Temple Bar z przewodnikiem na smartfonie

10. Dublin: Wycieczka audio po Temple Bar z przewodnikiem na smartfonie

Wybierz się na spacer po tętniących życiem, pełnych pubów ulicach dzielnicy Temple Bar w Dublinie podczas wycieczki audio zasilanej smartfonem. Wyjdź poza muzykę i wodopoje i posłuchaj o najciekawszych ludziach związanych z długą historią dzielnicy, od początków miasta wikingów, aż po U2. Rozpocznij wycieczkę przed irlandzkim parlamentem, a po drodze możesz ugasić pragnienie w jednym z najlepszych pubów w Temple Bar, w tym Porterhouse, Temple Bar Pub, Palace Bar (jeden z najstarszych pubów w Dublinie) i Foggy Dew (jeden z pierwsze w Irlandii rzemieślnicze puby z piwem). Odkryj ukryte zakątki okolicy i posłuchaj mniej znanych historii. Posłuchaj o początkach Temple Bar, dowiedz się, skąd wzięła się jego nazwa i odkryj najlepszy sposób na spędzenie tutaj czasu. Dowiedz się także, jak w latach 70. władze lokalne prawie zniszczyły całe to miejsce. Spaceruj brukowanymi uliczkami i miń kilka najsłynniejszych atrakcji miasta, w tym hotel Clarence, Łuk Kupca, posąg łodzi Wikingów i Wieżę Izoldy. Stań poza linią graniczną średniowiecznych murów miejskich. Po drodze zatrzymaj się w licznych kawiarniach, restauracjach i pubach, takich jak Vintage Cocktail Club przy Crown Alley, Seafood Café by Niall Sabongi i House of Read. Dowiedz się, jaką niegdyś miała „piekielną” reputację tej okolicy. Zobacz niektóre z atrakcji dzielnicy kulturalnej, takie jak teatr 3 Olympia i teatr Smock Alley. Rób zdjęcia mostów Ha Penny, O’Connell Bridge i rzeki Liffey. Zobacz najstarszy budynek w całym Dublinie, katedrę Christ Church i Muzeum Wikingów w Dublinie. Posłuchaj słynnych muzyków i poetów, którzy kręcą się po okolicy od XVIII wieku, w tym zespołu U2, parlamentarzysty Henry'ego Grattana i niemieckiego kompozytora George'a Fredericka Handla. Wyjedź z większym uznaniem dla dzielnicy i kilkoma historiami w kieszeni, których większość odwiedzających nigdy nie usłyszy.

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

O'Connell Bridge: najlepsze atrakcje w pobliżu

O'Connell Bridge: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu O'Connell Bridge? Kliknij tutaj.