Nowy Ratusz

Nowy Ratusz – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

1. Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Pulsujące energią i komercją, a jednocześnie uroczo związane ze swoją historyczną przeszłością, Monachium to ekscytujące miasto do odwiedzenia i urocze miasto do spacerów. Podczas tej wycieczki zapoznasz się z wieloma głównymi atrakcjami miasta i opowiesz o niektórych legendach od swojego przewodnika. Zacznij od dużego otwartego placu Marienplatz, zdominowanego przez Stary i Nowy Ratusz. Spaceruj po centrum miasta i zobacz takie miejsca, jak Frauenkirche i dawne pałace królewskie monachijskiej rezydencji. Po drodze dowiesz się o barwnej 850-letniej historii miasta, zatrzymując się w miejscach, które były świadkami wydarzeń o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i ogólnoświatowym. Zobacz niektóre ze słynnych piwiarni i przejdź do zielonej atrakcji, ogromnego Ogrodu Angielskiego. Większy niż nowojorski Central Park, będziesz spacerować wśród dębów i klonów i odkryjesz, gdzie ludzie mogą surfować, mimo że znajdujesz się 6 godzin od najbliższego morza.

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

2. Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Explore Munich's historic old town on our guided tour in English, perfect for first-time visitors and weekend adventurers. Learn fascinating stories about iconic sights like the New Town Hall and Marienplatz, as well as the famous Frauenkirche as a landmark of Munich. Discover Munich on our captivating tour, where our guide will share fascinating anecdotes about the city's history and significance. Immerse yourself in Munich's rich past as we explore its iconic landmarks and hidden gems. From magnificent palaces to vividly squares, let our stories enchant you and experience Munich in a whole new light! Rich with historical significance and captivating tales, this historic district of Munich's old town promises an unforgettable experience. No tour of the old town would be complete without stopping to admire Munich's iconic attractions such as the Maximilianstrasse, Odeonsplatz and the Residenz. After our tour, treat yourself to a visit to the lively Viktualienmarkt. Enjoy a cup of coffee or a glass of wine while browsing through the market stalls, which offer a fantastic selection of local foods and specialties. Don't miss out on this opportunity to experience the true flavors of Munich! Our guide will also provide insider tips for further exploration.

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

3. Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Przeżyj zabawną i przyjazną dzieciom wycieczkę po starym mieście w Monachium. Korzystając z łamigłówek i wskazówek z ponumerowanych kopert, przemierzaj zabytkowe centrum miasta od jednego do drugiego, poruszając się we własnym tempie. Zaczynając od Stachusa, dużego placu w centrum Monachium, będziesz miał okazję odkryć słynny Frauenkirche, uważany za symbol Monachium, Marienplatz, gdzie zarówno stary (Altes Rathaus), jak i nowy ratusz (Neues Rathaus) znajdują się oraz Viktualienmarkt, popularny targ spożywczy dla smakoszy. Ta samodzielna wycieczka po padlinożercach pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poświęcić trochę czasu na zastanawianie się nad miastem, jednocześnie korzystając z obszernych informacji o historii stolicy Bawarii i poznając jej zabytki w zabawny, niekonwencjonalny sposób.

Monachium: Biblioteka Prawna Zwiedzanie z przewodnikiem z biletami wstępu

4. Monachium: Biblioteka Prawna Zwiedzanie z przewodnikiem z biletami wstępu

Poznaj uderzającą architekturę monachijskiej biblioteki prawniczej w Nowym Ratuszu. Zanurz się w imponującej atmosferze Nowego Ratusza, podziwiając wysokie ściany książek, spiralne schody z kutego żelaza i secesyjną galerię. Założona w 1843 roku czytelnia Nowego Ratusza nadal oferuje miejsce do czytania i studiowania dla osób zainteresowanych prawem. Dowiedz się więcej o bibliotece dzięki przewodnikowi, który poprowadzi Twoją wizytę. Zobacz, co inspiruje studentów i entuzjastów architektury. Poznaj interesujące szczegóły dotyczące tego magicznego miejsca, spacerując po szerokich korytarzach i wypełnionej książkami bibliotece. Zobacz, gdzie kręcono wiele filmów.

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Nowym Ratuszu

5. Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Nowym Ratuszu

Odkryj Nowy Ratusz na Marienplatz i poznaj wyjątkową historię miasta i budynku podczas tej ekskluzywnej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź neogotycki ratusz w Monachium, który oferuje znacznie więcej niż słynny na całym świecie Glockenspiel. Przejdź się po wielkich salach i udaj się na balkon budynku, na którym odbywają się uroczystości mistrzostw Bayernu Monachium. Przejdź się po czytelni w Bibliotece Prawniczej, w której kręcono takie filmy, jak „Kabaret” z Lizą Minelli i niemiecki film przygodowy „Bibi Blocksberg”. Podczas wycieczki poznaj historię ratusza i historie niektórych historycznych postaci miasta, które zdobią fasadę Neue Rathaus.

Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z przystankiem na lunch

6. Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z przystankiem na lunch

Cofnij się w czasie, odkrywając historię i historie stojące za Starym Miastem w Monachium podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj sekrety tej bogatej kulturowo stolicy Bawarii. Dowiedz się, gdzie robić zakupy jak miejscowy mieszkaniec, zatrzymując się na targu rolnym. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Karlstor, imponującej średniowiecznej bramie miejskiej. Posłuchaj, jak Twój przewodnik odkrywa historyczne korzenie tego miasta, którego początki sięgają 800 roku. Zobacz najważniejsze zabytki z zewnątrz, takie jak Marienplatz i Kościół Frauenkirche, napotykając jednocześnie kilka ukrytych klejnotów. Zanurz się w fascynujące historie o rodzinie królewskiej, religii, wojnie i pokoju, aby uzyskać wgląd w różnorodną przeszłość Monachium. Odwiedź tętniący życiem targ rolniczy w centrum Monachium (Viktualienmarkt), aby zobaczyć stoiska z wyśmienitym jedzeniem. Kup lokalne jedzenie z przystankiem na przekąskę po drodze. Posłuchaj od swojego przewodnika o browarniczym dziedzictwie Monachium i uzyskaj rekomendacje dotyczące najlepszych browarów. Zakończ swój pobyt w słynnym na całym świecie Hofbräuhaus, gdzie zatrzymasz się po wycieczce, aby delektować się gigantycznymi piwami i tradycyjną kuchnią bawarską.

Monachium: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Trzeciej Rzeszy i II wojnie światowej

7. Monachium: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Trzeciej Rzeszy i II wojnie światowej

Dołącz do prywatnego przewodnika historyków po ulicach monachijskiego Starego Miasta i odkryj najmroczniejszą tajemnicę miasta — pochodzenie partii nazistowskiej. Poznaj szczegółowo historię Trzeciej Rzeszy, od dojścia Hitlera do władzy, przez całą II wojnę światową, po bombardowanie i wyzwolenie Monachium w 1945 r. Przygotuj się na zadawanie trudnych pytań na temat roli Monachium i jego mieszkańców w powstaniu i upadku narodowego socjalizmu w Niemczech. Twoja 3-godzinna piesza wycieczka rozpocznie się w sercu Starego Miasta w Monachium, na Marienplatz, gdzie odbywało się wiele nazistowskich wydarzeń propagandowych. Zrekonstruowany Nowy Ratusz (Neues Rathaus) nadal pozostaje mieszkańcami zamachów bombowych w Monachium w 1945 r., które zniszczyły większość śródmieścia. Posłuchaj historii o tym, jak Monachium stało się stolicą ruchu narodowosocjalistycznego, spacerując tymi historycznymi uliczkami i zobacz słynną piwiarnię Hofbräuhaus am Platzl, w której Adolf Hitler wygłosił przemówienie założycielskie Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej w 1920 roku. Podążaj trasą niesławnego puczu piwnego do Feldherrnhalle i Odeonsplatz i dowiedz się o nazistowskiej próbie szturmu na bawarskie Ministerstwo Obrony, która zainspirowała Hitlera do napisania na wpół autobiograficznego manifestu politycznego Mein Kampf („Moja walka”). Dowiesz się także o oporze przeciwko nazistowskiemu reżimowi w mieście, takim jak Grupa Białej Róży kierowana przez pięciu studentów. Podczas wycieczki zobaczysz Pomnik Ofiar Narodowego Socjalizmu i dawne budynki biurowe partii nazistowskiej, w tym Führerbau („budynek Führera”), gdzie Chamberlain i Hitler podpisali układ monachijski w 1938 r. Ostatnim przystankiem będzie być na Königsplatz, który był miejscem masowych wieców partii nazistowskiej i palenia książek. Wybierz 4,5-godzinną opcję, aby zagłębić się w historię narodowego socjalizmu w Niemczech, odwiedzając Centrum Dokumentacji Historii Narodowego Socjalizmu w Monachium z przewodnikiem eksperta. Dokumentacja obejmuje fotografie, dokumenty i teksty, a także projekcje filmowe i stacje medialne, które ilustrują genezę i powstanie ruchu nazistowskiego, wojnę i okres powojenny w Monachium. Twój prywatny przewodnik pomoże ci zrozumieć złożony temat i odpowie na wszystkie pytania dotyczące przyczyn i konsekwencji narodowego socjalizmu i II wojny światowej.

Monachium: samodzielna historyczna wycieczka piesza po centrum miasta

8. Monachium: samodzielna historyczna wycieczka piesza po centrum miasta

Wędruj po centrum Monachium i poznaj jego początki podczas tej historycznej pieszej wycieczki w stylu poszukiwania skarbów. Podążaj trasą na swoim smartfonie między punktami orientacyjnymi, takimi jak Nowy Ratusz i monachijski Hofbräuhaus, i ciesz się 9 historycznymi zagadkami do rozwiązania podczas zwiedzania. Rozpocznij tę wycieczkę z przewodnikiem na Marienplatz w Monachium. Stąd śledź wycieczkę na swoim smartfonie, która zapewni historyczne fakty i zagadki do rozwiązania między każdym punktem orientacyjnym. Wycieczka poprowadzi Cię przez historię Monachium od jego początków do XVII wieku i obejmie około 3 km wokół centrum miasta.

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Scavenger Hunt

9. Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Scavenger Hunt

Przeżyj ekscytującą wycieczkę po starym mieście w Monachium w wyjątkowy sposób. Rozwiązuj zagadki i podążaj za wskazówkami z ponumerowanych kopert, aby odkryć kolejną atrakcję Monachium. Uzyskaj wiele ogólnych informacji na temat zabytków lub historii miasta. Zacznij od dworca głównego i zwiedzaj Karlstor przy słynnym Stachus, halę obywatelską (Bürgersaal) i kościół św. Michała (Kirche St. Michael) na Neuhauser Straße między innymi. Kontynuuj do słynnego Frauenkirche, Marienplatz ze starym (Altes Rathaus) i nowym ratuszem (Neues Rathaus) oraz Viktualienmarkt. Ułóż układankę dla siebie i swojej rodziny w całym mieście i uzyskaj obszerne informacje o historii stolicy Bawarii na różne sposoby.

Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

10. Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

Wszystkie początki są trudne – nie na Segwayu! Zanim rozpoczniesz wycieczkę po Monachium, nauczysz się jeździć na segwayu i zdasz sobie sprawę, że jest to bardzo łatwe. Doświadczenie pokazuje, że każdy klient opanowuje jazdę na Segwayu w ciągu kilku minut. Po wstępnym szkoleniu możesz ruszyć w drogę i rozpocząć zwiedzanie miasta. Wycieczka rozpoczyna się na Artur-Kutscher-Platz. Stamtąd udasz się w kierunku Isator. Jedź przez Tal w kierunku Viktualienmarket i Marienplatz. Zobacz Königsplatz i podziwiaj jego neoklasyczne budynki. Podziwiaj imponujący neogotycki Nowy Ratusz. Zobacz atrakcje starego miasta w Monachium, takie jak Feldherrnhalle i kościół Theatine. Zakończ wycieczkę z powrotem w punkcie początkowym.

Liczba znalezionych atrakcji: 33
Sortuj wg::

Nowy Ratusz: najlepsze atrakcje w pobliżu

Nowy Ratusz – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Monachium City: Marienplatz i English Garden Walking Tour

Pulsujące energią i komercją, a jednocześnie uroczo związane ze swoją historyczną przeszłością, Monachium to ekscytujące miasto do odwiedzenia i urocze miasto do spacerów. Podczas tej wycieczki zapoznasz się z wieloma głównymi atrakcjami miasta i opowiesz o niektórych legendach od swojego przewodnika. Zacznij od dużego otwartego placu Marienplatz, zdominowanego przez Stary i Nowy Ratusz. Spaceruj po centrum miasta i zobacz takie miejsca, jak Frauenkirche i dawne pałace królewskie monachijskiej rezydencji. Po drodze dowiesz się o barwnej 850-letniej historii miasta, zatrzymując się w miejscach, które były świadkami wydarzeń o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i ogólnoświatowym. Zobacz niektóre ze słynnych piwiarni i przejdź do zielonej atrakcji, ogromnego Ogrodu Angielskiego. Większy niż nowojorski Central Park, będziesz spacerować wśród dębów i klonów i odkryjesz, gdzie ludzie mogą surfować, mimo że znajdujesz się 6 godzin od najbliższego morza.

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Monachium: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Explore Munich's historic old town on our guided tour in English, perfect for first-time visitors and weekend adventurers. Learn fascinating stories about iconic sights like the New Town Hall and Marienplatz, as well as the famous Frauenkirche as a landmark of Munich. Discover Munich on our captivating tour, where our guide will share fascinating anecdotes about the city's history and significance. Immerse yourself in Munich's rich past as we explore its iconic landmarks and hidden gems. From magnificent palaces to vividly squares, let our stories enchant you and experience Munich in a whole new light! Rich with historical significance and captivating tales, this historic district of Munich's old town promises an unforgettable experience. No tour of the old town would be complete without stopping to admire Munich's iconic attractions such as the Maximilianstrasse, Odeonsplatz and the Residenz. After our tour, treat yourself to a visit to the lively Viktualienmarkt. Enjoy a cup of coffee or a glass of wine while browsing through the market stalls, which offer a fantastic selection of local foods and specialties. Don't miss out on this opportunity to experience the true flavors of Munich! Our guide will also provide insider tips for further exploration.

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Przeżyj zabawną i przyjazną dzieciom wycieczkę po starym mieście w Monachium. Korzystając z łamigłówek i wskazówek z ponumerowanych kopert, przemierzaj zabytkowe centrum miasta od jednego do drugiego, poruszając się we własnym tempie. Zaczynając od Stachusa, dużego placu w centrum Monachium, będziesz miał okazję odkryć słynny Frauenkirche, uważany za symbol Monachium, Marienplatz, gdzie zarówno stary (Altes Rathaus), jak i nowy ratusz (Neues Rathaus) znajdują się oraz Viktualienmarkt, popularny targ spożywczy dla smakoszy. Ta samodzielna wycieczka po padlinożercach pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poświęcić trochę czasu na zastanawianie się nad miastem, jednocześnie korzystając z obszernych informacji o historii stolicy Bawarii i poznając jej zabytki w zabawny, niekonwencjonalny sposób.

Monachium: Biblioteka Prawna Zwiedzanie z przewodnikiem z biletami wstępu

Monachium: Biblioteka Prawna Zwiedzanie z przewodnikiem z biletami wstępu

Poznaj uderzającą architekturę monachijskiej biblioteki prawniczej w Nowym Ratuszu. Zanurz się w imponującej atmosferze Nowego Ratusza, podziwiając wysokie ściany książek, spiralne schody z kutego żelaza i secesyjną galerię. Założona w 1843 roku czytelnia Nowego Ratusza nadal oferuje miejsce do czytania i studiowania dla osób zainteresowanych prawem. Dowiedz się więcej o bibliotece dzięki przewodnikowi, który poprowadzi Twoją wizytę. Zobacz, co inspiruje studentów i entuzjastów architektury. Poznaj interesujące szczegóły dotyczące tego magicznego miejsca, spacerując po szerokich korytarzach i wypełnionej książkami bibliotece. Zobacz, gdzie kręcono wiele filmów.

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Nowym Ratuszu

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Nowym Ratuszu

Odkryj Nowy Ratusz na Marienplatz i poznaj wyjątkową historię miasta i budynku podczas tej ekskluzywnej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź neogotycki ratusz w Monachium, który oferuje znacznie więcej niż słynny na całym świecie Glockenspiel. Przejdź się po wielkich salach i udaj się na balkon budynku, na którym odbywają się uroczystości mistrzostw Bayernu Monachium. Przejdź się po czytelni w Bibliotece Prawniczej, w której kręcono takie filmy, jak „Kabaret” z Lizą Minelli i niemiecki film przygodowy „Bibi Blocksberg”. Podczas wycieczki poznaj historię ratusza i historie niektórych historycznych postaci miasta, które zdobią fasadę Neue Rathaus.

Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z przystankiem na lunch

Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z przystankiem na lunch

Cofnij się w czasie, odkrywając historię i historie stojące za Starym Miastem w Monachium podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj sekrety tej bogatej kulturowo stolicy Bawarii. Dowiedz się, gdzie robić zakupy jak miejscowy mieszkaniec, zatrzymując się na targu rolnym. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Karlstor, imponującej średniowiecznej bramie miejskiej. Posłuchaj, jak Twój przewodnik odkrywa historyczne korzenie tego miasta, którego początki sięgają 800 roku. Zobacz najważniejsze zabytki z zewnątrz, takie jak Marienplatz i Kościół Frauenkirche, napotykając jednocześnie kilka ukrytych klejnotów. Zanurz się w fascynujące historie o rodzinie królewskiej, religii, wojnie i pokoju, aby uzyskać wgląd w różnorodną przeszłość Monachium. Odwiedź tętniący życiem targ rolniczy w centrum Monachium (Viktualienmarkt), aby zobaczyć stoiska z wyśmienitym jedzeniem. Kup lokalne jedzenie z przystankiem na przekąskę po drodze. Posłuchaj od swojego przewodnika o browarniczym dziedzictwie Monachium i uzyskaj rekomendacje dotyczące najlepszych browarów. Zakończ swój pobyt w słynnym na całym świecie Hofbräuhaus, gdzie zatrzymasz się po wycieczce, aby delektować się gigantycznymi piwami i tradycyjną kuchnią bawarską.

Monachium: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Trzeciej Rzeszy i II wojnie światowej

Monachium: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Trzeciej Rzeszy i II wojnie światowej

Dołącz do prywatnego przewodnika historyków po ulicach monachijskiego Starego Miasta i odkryj najmroczniejszą tajemnicę miasta — pochodzenie partii nazistowskiej. Poznaj szczegółowo historię Trzeciej Rzeszy, od dojścia Hitlera do władzy, przez całą II wojnę światową, po bombardowanie i wyzwolenie Monachium w 1945 r. Przygotuj się na zadawanie trudnych pytań na temat roli Monachium i jego mieszkańców w powstaniu i upadku narodowego socjalizmu w Niemczech. Twoja 3-godzinna piesza wycieczka rozpocznie się w sercu Starego Miasta w Monachium, na Marienplatz, gdzie odbywało się wiele nazistowskich wydarzeń propagandowych. Zrekonstruowany Nowy Ratusz (Neues Rathaus) nadal pozostaje mieszkańcami zamachów bombowych w Monachium w 1945 r., które zniszczyły większość śródmieścia. Posłuchaj historii o tym, jak Monachium stało się stolicą ruchu narodowosocjalistycznego, spacerując tymi historycznymi uliczkami i zobacz słynną piwiarnię Hofbräuhaus am Platzl, w której Adolf Hitler wygłosił przemówienie założycielskie Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej w 1920 roku. Podążaj trasą niesławnego puczu piwnego do Feldherrnhalle i Odeonsplatz i dowiedz się o nazistowskiej próbie szturmu na bawarskie Ministerstwo Obrony, która zainspirowała Hitlera do napisania na wpół autobiograficznego manifestu politycznego Mein Kampf („Moja walka”). Dowiesz się także o oporze przeciwko nazistowskiemu reżimowi w mieście, takim jak Grupa Białej Róży kierowana przez pięciu studentów. Podczas wycieczki zobaczysz Pomnik Ofiar Narodowego Socjalizmu i dawne budynki biurowe partii nazistowskiej, w tym Führerbau („budynek Führera”), gdzie Chamberlain i Hitler podpisali układ monachijski w 1938 r. Ostatnim przystankiem będzie być na Königsplatz, który był miejscem masowych wieców partii nazistowskiej i palenia książek. Wybierz 4,5-godzinną opcję, aby zagłębić się w historię narodowego socjalizmu w Niemczech, odwiedzając Centrum Dokumentacji Historii Narodowego Socjalizmu w Monachium z przewodnikiem eksperta. Dokumentacja obejmuje fotografie, dokumenty i teksty, a także projekcje filmowe i stacje medialne, które ilustrują genezę i powstanie ruchu nazistowskiego, wojnę i okres powojenny w Monachium. Twój prywatny przewodnik pomoże ci zrozumieć złożony temat i odpowie na wszystkie pytania dotyczące przyczyn i konsekwencji narodowego socjalizmu i II wojny światowej.

Monachium: samodzielna historyczna wycieczka piesza po centrum miasta

Monachium: samodzielna historyczna wycieczka piesza po centrum miasta

Wędruj po centrum Monachium i poznaj jego początki podczas tej historycznej pieszej wycieczki w stylu poszukiwania skarbów. Podążaj trasą na swoim smartfonie między punktami orientacyjnymi, takimi jak Nowy Ratusz i monachijski Hofbräuhaus, i ciesz się 9 historycznymi zagadkami do rozwiązania podczas zwiedzania. Rozpocznij tę wycieczkę z przewodnikiem na Marienplatz w Monachium. Stąd śledź wycieczkę na swoim smartfonie, która zapewni historyczne fakty i zagadki do rozwiązania między każdym punktem orientacyjnym. Wycieczka poprowadzi Cię przez historię Monachium od jego początków do XVII wieku i obejmie około 3 km wokół centrum miasta.

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Scavenger Hunt

Monachium: Wycieczka z przewodnikiem po Scavenger Hunt

Przeżyj ekscytującą wycieczkę po starym mieście w Monachium w wyjątkowy sposób. Rozwiązuj zagadki i podążaj za wskazówkami z ponumerowanych kopert, aby odkryć kolejną atrakcję Monachium. Uzyskaj wiele ogólnych informacji na temat zabytków lub historii miasta. Zacznij od dworca głównego i zwiedzaj Karlstor przy słynnym Stachus, halę obywatelską (Bürgersaal) i kościół św. Michała (Kirche St. Michael) na Neuhauser Straße między innymi. Kontynuuj do słynnego Frauenkirche, Marienplatz ze starym (Altes Rathaus) i nowym ratuszem (Neues Rathaus) oraz Viktualienmarkt. Ułóż układankę dla siebie i swojej rodziny w całym mieście i uzyskaj obszerne informacje o historii stolicy Bawarii na różne sposoby.

Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

Wszystkie początki są trudne – nie na Segwayu! Zanim rozpoczniesz wycieczkę po Monachium, nauczysz się jeździć na segwayu i zdasz sobie sprawę, że jest to bardzo łatwe. Doświadczenie pokazuje, że każdy klient opanowuje jazdę na Segwayu w ciągu kilku minut. Po wstępnym szkoleniu możesz ruszyć w drogę i rozpocząć zwiedzanie miasta. Wycieczka rozpoczyna się na Artur-Kutscher-Platz. Stamtąd udasz się w kierunku Isator. Jedź przez Tal w kierunku Viktualienmarket i Marienplatz. Zobacz Königsplatz i podziwiaj jego neoklasyczne budynki. Podziwiaj imponujący neogotycki Nowy Ratusz. Zobacz atrakcje starego miasta w Monachium, takie jak Feldherrnhalle i kościół Theatine. Zakończ wycieczkę z powrotem w punkcie początkowym.

Monachium: Najciekawsze atrakcje

Nowy Ratusz: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Nowy Ratusz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Ratusz? Kliknij tutaj.

Nowy Ratusz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(355 recenzji)