Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Nowy Orlean

Jazz, kuchnia cajun i tętniąca życiem Dzielnica Francuska – zdecydowanie warto odwiedzić „Big Easy”.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Rejsy po Missisipi
  • Wampiry, voodoo i duchy
  • Bagna i tereny zalewowe
  • Zwiedzanie plantacji
  • Kuchnia cajun i kreolska
Liczba znalezionych atrakcji: 165
Sortuj według:
Strona 1 z 11

Często zadawane pytania dotyczące: Nowy Orlean

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nowy Orlean?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Orlean

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Orlean to:

Rzeka Mississippi

Nowy Orlean: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Orlean? Kliknij tutaj.

Nowy Orlean: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 18 338 opinii

Rejs na kolację był fantastyczny! Nie byliśmy pewni, czego się spodziewać, ale pogoda była idealna, a jedzenie pyszne. Kelner był zajęty, ale nadal zapewniał doskonałą obsługę. Wszyscy odeszliśmy, żałując, że nie mogliśmy zjeść więcej, ale byliśmy wypchani! Muzyka jazzowa wypełniła powietrze po powrocie do doku, podczas gdy my spędzaliśmy czas na górnym pokładzie i piliśmy drinki z widokiem na rzekę Missisipi. Na pewno zrobię to ponownie podczas mojej następnej wizyty! !

Jest to wyjątkowe muzeum prezentujące to, co działo się na świecie przed II wojną światową, zaangażowanie USA w teatrach Europy i Pacyfiku wraz z eksponatami dla działań w USA wspierających wysiłek wojenny. Jest też specjalna wystawa D-Day. Muzeum podkreśla zarówno fakty wojenne, jak i osobiste historie tych, którzy służyli. Film 4D jako przegląd to doskonały sposób na rozpoczęcie wycieczki.

Muzeum było niesamowite! Był w dobrej cenie i cieszyłem się, że poznałem historię czegoś bliskiego mojemu sercu. Mój pradziadek był jeńcem wojennym podczas II wojny światowej, który uniknął schwytania, i dorastając słyszałem od niego wiele historii. To było niesamowite widzieć historię kryjącą się za jego opowieściami.

Świetny przewodnik, który był zarówno pouczający, jak i zabawny. Zalewisko i wszystkie miejsca były piękne, a widzieliśmy co najmniej tuzin aligatorów! Polecam ten do pracy każdemu, kto szuka tego rodzaju doświadczenia, widząc te zwierzęta w ich naturalnym środowisku, na wolności.

Obsługa kolacji była świetna, a muzyka była cudowna. Widoki z wody były spektakularne. Przybycie przed godziną wejścia na pokład pozwoliło na bezproblemowe przejście do mojego stolika, co pozwoliło mi skończyć z jedzeniem, zanim łódź opuściła dok. to New Orleans musi spróbować.