Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Nowy Orlean

Jazz, kuchnia cajun i tętniąca życiem Dzielnica Francuska – zdecydowanie warto odwiedzić „Big Easy”.

Nowy Orlean: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Orlean? Kliknij tutaj.

Nowy Orlean: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 17 248 opinii

Doceniliśmy, że nasza wycieczka była wolniejsza, pozwalając wszystkim zobaczyć aligatory, ptaki i żółwie. Mogliśmy wstać i poruszać się w miarę potrzeb, aby lepiej widzieć. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i mógł odpowiedzieć na nasze pytania. Doceniono posiadanie dostępnej łazienki. A trzymanie małego aligatora było świetnym sposobem na zakończenie tego doświadczenia. Dziękujemy za doskonałe doświadczenie naszej rodziny!

Ja, moja siostra i moja mama wybraliśmy się na tę trasę na początku grudnia 2021 roku. Świetnie się bawiliśmy. Kierowca autobusu, Gary, był tak zabawny i sprawił, że godzinna jazda na plantację była tak przyjemna! Pomyśleliśmy, że mamy dużo czasu na zwiedzanie plantacji, a wycieczka po bagnach też była doskonała - widzieliśmy tak wiele aligatorów. To był wyjątkowo ciepły weekend, więc może dlatego, ale na bagnach było pięknie.

Mac był niesamowitym przewodnikiem! Był taki wciągający, zabawny i pouczający. Wycieczka trwała około dwóch godzin i była świetnym sposobem na zobaczenie dzielnicy francuskiej, poznanie wczesnej historii miasta i wysłuchanie wielu zabawnych i niesamowitych historii o duchach. Wycieczki piesze dotyczą przewodnika, a Mac był fantastyczny. Ok plus zdecydowanie polecam!

Trevor był bardzo kompetentny i połączył trasę z telewizją i filmami oraz historią.

Bardzo fajna wycieczka przy muzyce Jazzowej:) polecam!!!