Więcej zdjęć

Od 144,65 zł za osobę

Strefa Zero z opcją wstępu do Muzeum 11 września

Numer identyfikacyjny produktu: 25805
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min - 5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, francuski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź Strefę Zero i zobacz pomnik ofiar ataku na WTC w towarzystwie licencjonowanego przewodnika (opcjonalnie: wstęp do Muzeum 11 września)
  • Poznaj tragedię z unikalnej perspektywy przewodnika osobiście związanego z wydarzeniami z 11 września 2001 roku
  • Usłysz opowieść o tragedii i bohaterstwie oraz poznaj szczegółowy przebieg tragicznych wydarzeń
Wycieczka w skrócie
Odwiedź Strefę Zero i inne miejsca związane z atakami na WTC. Wysłuchaj opowieści o bohaterstwie i nadziei z ust przewodnika osobiście związanego z tymi wydarzeniami. Skorzystaj z opcji wstępu do Muzeum 11 września, by zobaczyć pozostałości po tragedii.
Tego możesz się spodziewać
Podczas tej wycieczki pieszej odwiedzisz miejsce, w którym stały niegdyś słynne wieże World Trade Center, zniszczone w wyniku ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku. Twoimi przewodnikami będą nowojorczycy osobiście związani z tymi tragicznymi wydarzeniami.

W trakcie wycieczki odwiedzisz Strefę Zero oraz zobaczysz pomnik ofiar ataku na WTC – tak zwany 9/11 Memorial. Uczcij pamięć tych, którzy zginęli podczas ataku na World Trade Center. Odwiedź też kaplicę św. Pawła – prowizoryczne centrum ratunkowe i miejsce pamięci poświęcone ofiarom jednego z najczarniejszych dni w historii ludzkości.

Wysłuchaj przejmujących opowieści o pracy niestrudzonych służb ratunkowych przy FDNY 9/11 Memorial Wall – ścianie pamięci poświęconej poległym strażakom ze Strefy Zero.

Jeżeli wybierzesz opcję ze zwiedzaniem Muzeum 11 września, otrzymasz bilety wstępu na konkretną godzinę, aby zminimalizować czas oczekiwania na wejście. Zwiedzanie zaplanowane jest pod koniec wycieczki, ale godzina wstępu uzależniona jest od harmonogramu muzeum na dany dzień. Uwaga! Zwiedzanie muzeum odbywa się bez przewodnika. Ekspozycję można oglądać we własnym tempie. Nie musisz się spieszyć! W ciszy i spokoju uczcij pamięć ofiar katastrofy. Eksponaty w Muzeum 11 września to pamiątki po zmarłych i pozostałości po atakach na WTC. Możesz wysłuchać tu również nagranych wspomnień osób związanych z tymi tragicznymi wydarzeniami.
Wliczone w cenę
  • Anglojęzyczny przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 2 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
Regulamin wycieczki:

Bądź na miejscu zbiórki na 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki.
Nie musisz drukować biletu. Wystarczy, że podasz przewodnikowi swoje imię i nazwisko.

Wycieczka odbywa się niezależnie od pogody. W przypadku odwołania wycieczki przez organizatora osoby, które nabyły bilety, otrzymają zwrot pieniędzy lub możliwość zmiany terminu wycieczki (w zależności od dostępności).

Wycieczka odbywa się na wolnym powietrzu – niezależnie od pogody. Ubierz się odpowiednio do aktualnie panujących warunków pogodowych! Pamiętaj, że centrum Manhattanu to wyjątkowo wietrzne miejsce!

Odwiedzający muzeum oraz pomnik ofiar ataku na WTC muszą przed wejściem poddać się kontroli bezpieczeństwa przypominającej kontrolę na lotnisku. Nie przynoś ze sobą przedmiotów, których nie wolno wnosić na pokład samolotu.

Uwaga! Wycieczka rozpoczynająca się o godz. 10.30 jest dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 137)

Organizator:

911 Ground Zero Tour

Numer identyfikacyjny produktu: 25805