1. Stany Zjednoczone
 2. Nowy Jork (stan)
 3. Nowy Jork
 4. Statua Wolności

Nowy Jork: Statua Wolności i 9/11 Memorial Tour

Numer identyfikacyjny produktu: 51629
Zobacz galerię
Ze względu na pandemię COVID-19 wycieczki i atrakcje w tym miejscu mogą być tymczasowo niedostępne. Aby poznać aktualne wytyczne dotyczące podróżowania po stanie Nowy Jork, odwiedź stronę coronavirus.health.ny.gov
Wykorzystaj maksymalnie czas w Nowym Jorku i ciesz się niezapomnianą wycieczką po Liberty Island i Statua Wolności z ekspertem lokalnym przewodnikiem.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 8,5 godz.
Godziny rozpoczęcia 08:30, 09:00
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź wczesny prom do Liberty Island na wycieczkę Statua Wolności przed tłumów przyjazd
 • Odwiedź 9/11 Memorial i okolic
 • Podążaj śladami 12 milionów imigrantów, którzy przeszli przez Ellis Island
 • Przerwa na refleksję w 2 Kondolencje Baseny
 • Zobacz artefakty ocalone z wraku w 9/11 Memorial Museum
 • Dowiedz się, jak wpłynęły na ataki 9/11 nowojorczyków z bardzo osobistej perspektywy
Pełny opis
Wykorzystaj jak najlepiej swój czas w „Big Apple” podczas całodniowej wycieczki po Dolnym Manhattanie, odkrywając w małych grupach nie więcej niż 20 uczestników, aby uzyskać bardziej intymne wrażenia.

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Battery Park, aby uzyskać pierwszeństwo wejścia na prom na Liberty Island i uzyskać najlepsze miejsca. Przejdź na Ellis Island i podążaj śladami 12 milionów imigrantów, aby poznać proces, przez który przeszli, aby osiedlić się w Ameryce. Spaceruj po schodach separacji, aby zrozumieć dwie bardzo różne nazwy wyspy: „Wyspa nadziei” i „Wyspa łez”.

Możesz pozostać na Ellis Island, aby zwiedzać w wolnym czasie, lub wrócić z powrotem na Dolny Manhattan z przewodnikiem. Przed następnym etapem wycieczki będzie przerwa 2,5-3 godziny, co zapewni dużo czasu na lunch (koszt własny).

Po południu zgrupuj się ponownie w kościele św. Piotra, aby odbyć kompleksową wycieczkę po miejscu pamięci z 11 września. Uzyskaj pełny obraz tego, co wydarzyło się 11 września 2001 r. Z lokalnej perspektywy, i dowiedz się, jak wpłynęło to na społeczność i resztę świata, a także jak miasto wstało.

Dowiedz się, jak ludzie zgromadzili się w kościele Świętego Piotra, aby czekać na wieści o swoich bliskich, opłakiwać je, modlić się i udzielać wsparcia. Zobacz przejmujące ręcznie robione pomniki, które nieustannie przypominają, że 9/11 była paraliżującą osobistą tragedią dla tysięcy nowojorczyków, a także wydarzeniem globalnym.

Następnie udaj się na Brookfield Place (wcześniej znane jako World Financial Center), aby dowiedzieć się o ogromnych skutkach ekonomicznych ataków z 11 września. Zobacz Pomnik Jedenaście Łez upamiętniający 11 zmarłych pracowników American Express. Zatrzymaj się na refleksję w pięknym atrium Winter Garden.

Przejdź do oficjalnych basenów pamięci i basenów pamięci z 11 września, wbudowanych w ślady dwóch wież i wpisanych imionami ofiar. Udaj się do Miejsca Pamięci Strażaka, aby dowiedzieć się o odwadze tych, którzy przez całą dobę ratowali ofiary, często kosztem własnego życia.

Spoglądaj ze zdziwieniem na Drzewo Ocalałych, kolejne przejmujące miejsce, które mogłeś przegapić na własną rękę. Lokalni przewodnicy będą pod ręką, aby upewnić się, że nie umknie Ci żaden rytm. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po Muzeum Pamięci z 11 września z wstępnie zarezerwowanym biletem, który daje czas i przestrzeń na własne emocje. Spójrz na artefakty uratowane z ataku i przeczytaj o wstrząsających historiach osobistych.
Wliczone w cenę
 • Zarezerwowane bilety wstępu do Muzeum Pamięci 9/11 (z przewodnikiem)
 • W pełni oprowadzanie po Statui Wolności i Muzeum Ellis Island
 • Wszystkie bilety na prom między Battery Park, Statuą Wolności i Ellis Island
 • Pierwszeństwo wejścia na pokład promu z Battery Park do Statuy Wolności
Niewliczone w cenę
 • Statue of Liberty Korony
 • Napiwki
 • pick-up i zasnąć Hotel
 • Jedzenie i napoje

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Poranna wycieczka: Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy głównym wejściu do Pier A Harbour House, 22 Battery Place (po prawej stronie promu Statua Wolności i Castle Clinton). Zostaniesz na Ellis Island pod koniec wycieczki (pod warunkiem, bilety powrotne) i jesteś odpowiedzialny za własną drogę do miejsca spotkania po południu. Na popołudniową wycieczkę spotkaj się przed kościołem Świętego Piotra, skrzyżowanie Barclay St / Church St. Twoja popołudniowa wycieczka rozpocznie się o 15:00, prosimy o przybycie na miejsce spotkania 15 minut przed odlotem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
• Goście będą musieli przejść przez ochronę w stylu lotniska, aby wejść do Statuy Wolności i Miejsca Pamięci z 11 września; niektóre przedmioty są niedozwolone i zostaną skonfiskowane; dozwolona jest tylko woda w przezroczystym pojemniku / butelce
• Po przybyciu na Liberty Island, jeśli nosisz plecak lub dużą torbę, będziesz musiał umieścić swoją torbę (-y) w szafce za cenę 0,25 USD; musisz mieć ćwierć
• Część wycieczki z przewodnikiem kończy się w czasie do zarezerwowanego wejścia na czas do Muzeum Pamięci z 11 września, gdzie będzie można zwiedzać muzeum w czasie wolnym przez dowolną liczbę dni; Uwaga: średnia długość wizyty w Muzeum 11 września wynosi 2 godziny
• Ta trasa jest oferowana tylko w języku angielskim
• Wielkość grupy wyniesie 20 lub mniej na jednego przewodnika

Od 487,56 zł za osobę

Opinie klientów
Ogólna ocena
4,7 / 5
na podstawie 18 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
4,5/5
Organizacja
4,4/5
Jakość/cena
4,4/5
Bezpieczeństwo
4,8/5

Organizator:

Walks - US

Numer identyfikacyjny produktu: 51629