Wycieczka z przewodnikiem

Nowy Jork: Broadway i Times Square z profesjonalnym aktorem

4,6 / 5

Opinie: 40

Organizator atrakcji: Inside Broadway Tours

Nowy Jork: Broadway i Times Square z profesjonalnym aktorem

Organizator atrakcji: Inside Broadway Tours

Od 168,79 zł za osobę

Poznaj kulisy Broadwayu podczas pieszej wycieczki po tej słynnej nowojorskiej dzielnicy teatrów! Wysłuchaj fascynujących kuluarowych historii opowiadanych przez przewodnika będącego broadwayowskim aktorem, spacerując m.in. wzdłuż ulicy 42nd Street, po okolicy Hell's Kitchen i po deptaku Shubert Alley.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 105 min - 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Przeglądaj kulisy Broadwayu podczas 1-godzinnej i 45-minutowej pieszej wycieczki po słynnej nowojorskiej dzielnicy teatralnej. Odkryj nie tylko fascynującą historię Broadwayu, ale także historie zza kulis, które ożywiły niezapomniane produkcje. W towarzystwie profesjonalnego przewodnika aktora poznasz także sekrety historycznych teatrów z perspektywy wtajemniczonych, jak działa proces przesłuchania i sztuczki, jak zrobić to w biznesie. Poznaj historię, która stworzyła Times Square; od jej początków jako dzielnicy handlu końmi, po przekształcenie jej w światową stolicę rozrywki scenicznej. Śledź ewolucję kin po Wielkim Kryzysie do dzisiejszych studiów radiowych i telewizyjnych – w tym, gdzie po raz pierwszy wyemitowano Tonight Show. Przejdź się po krawędzi słynnej Hell's Kitchen i posłuchaj, jak „Prawdziwa” historia West Side miała miejsce zaledwie kilka przecznic od teatru, w którym grał. Wycieczka przybliża również historie związane z miejscami, takimi jak Shubert Alley, 42nd Street, The Edison Hotel, kościół „Smoky Mary” i posąg George'a M. Cohana – a także kilka niespodzianek po drodze.

Wliczone w cenę
 • Profesjonalny przewodnik dla aktorów
 • Transport
 • Napiwki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki: Duffy Square, pod pomnikiem George'a Cohana, na skrzyżowaniu Broadwayu i 46th Street.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Miejsce zbiórki: Duffy Square, pod pomnikiem George'a Cohana, na skrzyżowaniu Broadwayu i 46th Street.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 40 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Our tour guide knew the subject well. And did a great job under not so great weather conditions. But he took us to several stops where we could get out of the drizzle and street noise. He was very passionate about his work which was great since my niece is a theater major. She could really relate to him.

22 grudnia 2022

Przetłumacz

Zabawne i pouczające - łatwe chodzenie

Zabawna wycieczka! Czas mijał, gdy poszliśmy do kilku teatrów i wysłuchaliśmy powiązanych historii. Mam problemy z plecami i martwiłem się staniem przez 2 godziny, ale możesz usiąść w kilku miejscach. Przewodnik był świetny / utrzymywał wszystkich zaangażowanych i „napędzał się” bez bycia nachalnym. Zdecydowanie polecam każdemu, w każdym wieku.

Czytaj dalej

24 czerwca 2017

Fajna wycieczka „wewnątrz”, szczególnie pod względem informacyjnym!

Miły aktor, który odbył trasę koncertową. Dużo wiedział o teatrach, ale także o plotkach wewnątrz. Miło jest lepiej zrozumieć teatr na Broadwayu. Dużo informacji, podobało mi się, ale musisz być naprawdę zainteresowany. Nie oglądasz kin od środka ze względu na bezpieczeństwo.

22 lutego 2017

Numer identyfikacyjny produktu: 18792