Więcej zdjęć

Od 140,52 zł za osobę

Nowy Jork: wstęp na taras widokowy Top of the Rock

Numer identyfikacyjny produktu: 37483
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
60 min
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Rozkoszuj się zapierającymi dech w piersi widokami na Manhattan rozciągającymi się ze szczytu Centrum Rockefellera.
  • Wykorzystaj swój elastyczny bilet na taras widokowy Top of the Rock kiedy tylko zechcesz.
  • Podziwiaj z góry Statuę Wolności, Empire State Building i wiele więcej.
  • Zobacz najbardziej kultowe miejsca na Manhattanie w jednej ogromnej panoramie.
Wycieczka w skrócie
Z Twoimi biletami na taras widokowy Top of the Rock, pomiń kolejkę i pomknij na szczyt niesamowitego tarasu widokowego z panoramą na Manhattan, kiedy tylko będziesz miał ochotę. Zobacz całą panoramę z góry, od Central Parku aż po Empire State Building.
Tego możesz się spodziewać
Rozkoszuj się widokiem z tarasu widokowego Top of the Rock, który rozciąga się aż po horyzont. Odwiedź jeden z kultowych obiektów w Nowym Jorku i dowiedz się więcej o historii budynku dzięki filmom i interaktywnym prezentacjom.

Pomimo faktu, że kraj zmagał się wówczas z ekonomiczną zapaścią, a świat leczył rany po wojnie, John D. Rockefeller zrealizował swoją wizję. Centrum Rockefellera i położony w nim taras widokowy były jego podarunkami dla Manhattanu: to miejsce gdzie miejscowi i turyści mogą zachwycić się miastem, które tak bardzo kochał.

W czasie gdy Centrum Rockefellera było wznoszone, był to największy prywatny projekt budowlany w nowoczesnej historii, bezkonkurencyjna kolekcja budynków w stylu Art Deco.

Bonusy? Elastyczna polityka dotycząca wykorzystania kuponu oznacza, że nie jesteś związany datą wskazaną przy zakupie kuponu, a więc możesz swobodnie wybierać, kiedy miałbyś ochotę zakosztować najpiękniejszych widoków na Nowy Jork! Możesz dostosować swoje plany do aktualnie panującej pogody, żeby upewnić się, że będziesz miał odpowiednie warunki do podziwiania zapierających dech w piersi widoków na Nowy Jork. Jeśli wejście nie jest możliwe natychmiast, zostanie Ci przydzielona godzina wstępu i zarezerwowane miejsce w kolejce. To takie proste! 
Wliczone w cenę
  • Bilety wstępu na taras widokowy Top of the Rock
Niewliczone w cenę
  • Transport
  • Jedzenie i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Rockefeller Plaza 30, wejście z 50th Street (ulicy 50-tej) pomiędzy Alejami 5-tą i 6-tą. Przed wejściem rozciąga się czerwony dywan. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Zwróć uwagę: Ten bilet umożliwia Ci ominięcie publicznej głównej kolejki - może się zdarzyć, że będziesz musiał zaczekać w kolejce do okienka usług dla gości (Will Call/Guest Services window) w zależności od pory dnia oraz sezonu.

Miejscowy dostawca nie zapewnia godziny wstępu z wyprzedzeniem. Kiedy udasz się do okienka sprzedaży, wystawią bilet wstępu na określoną godzinę, w zależności od dostępności. Warto rozważyć stawienie się na miejscu w celu umówienia godziny wstępu wcześnie rano lub z kilkudniowym wyprzedzeniem, ponieważ popularne godziny wstępu wyprzedawane są w pierwszej kolejności.

Przeciętna wizyta trwa 60 minut, jednak możesz zostać na tarasie widokowym tak długo jak tylko zechcesz.

Winda na taras widokowy odjeżdża ostatni raz o godzinie 23:00.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 453)

Organizator:

Top of the Rock Observation Deck

Numer identyfikacyjny produktu: 37483