Przejazd grupowy w relacji Newark – Manhattan

Numer identyfikacyjny produktu: 22813

Od 86,79 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1.5 godz.
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Odbiór z miejsca zakwaterowania

W przypadku przejazdu z Nowego Yorku rezerwacji należy dokonać z 1-dniowym wyprzedzeniem, aby umożliwić zorganizowanie odbioru z hotelu – między Battery Park a 125 Ulicą na Manhattanie.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Skorzystaj z bezpiecznego i wygodnego transportu w relacji Newark – Manhattan
  • Uniknij stania w długich kolejkach po taksówkę
  • Podróżuj szybko i bezpiecznie między Newark a Manhattanem, nie tracąc czasu na szukanie drogi
  • Zaufaj doświadczonemu kierowcy znającemu dobrze Nowy Jork
Wycieczka w skrócie
Uniknij stania w kolejkach po taksówkę. Zrelaksuj się i podziwiaj wspaniały Nowy Jork podczas przyjemnej przejażdżki między lotniskiem Newark a Manhattanem. Zaoszczędź czas i pieniądze, korzystając z przejazdu grupowego.
Tego możesz się spodziewać
Rozpocznij lub zakończ swoją podróż po Nowym Jorku od bezproblemowego przejazdu grupowego z lub na lotnisko Newark. Uniknij stania w długich kolejkach po taksówkę. Podziwiaj to wspaniałe miasto, jadąc wygodnie do swojego hotelu na Manhattanie. Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki bezpiecznym i niezawodnym przejazdom grupowym.

Przejazd z lotniska Newark i z powrotem dostępny jest dla gości wszystkich hoteli na Manhattanie. Dzięki niemu unikniesz stresu związanego z szukaniem hotelu przy pomocy map i nawigacji.

Twoim bagażem zajmie się sympatyczny kierowca. Dozwolona ilość bagażu to 1 standardowych wymiarów walizka i 1 mały bagaż podręczny na osobę. Po przylocie na lotnisko Newark skorzystasz z najwcześniejszego dostępnego przejazdu. Czas oczekiwania wynosi zazwyczaj ok. 1 godzinę, ale jest uzależniony od pogody, natężenia ruchu drogowego i dostępności.
Wliczone w cenę
  • Przejazd w jedną lub obie strony
  • Podatki i opłaty drogowe
Niewliczone w cenę
  • Napiwki (opcjonalnie)
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

W dniu przylotu udaj się do punktu obsługi transportu naziemnego znajdującego się w terminalu przylotów i okaż swój kupon pracownikowi obsługi, aby uzyskać pomoc oraz instrukcje dotyczące transportu z lotniska. Jeżeli na miejscu nie będzie żadnego pracownika, skieruj się do pobliskiego punktu telefonicznego i wybierz #18, aby skontaktować się z GO Airlink NYC. Upewnij się, że wsiadasz do busa GO Airlink NYC! (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Pamiętaj, by w trakcie rezerwacji podać informacje na temat swojego lotu i hotelu w polu przeznaczonym na uwagi do organizatora.

Jeżeli Twój bagaż będzie cięższy niż 27 kg, nie zostanie przyjęty do transportu, chyba że pomożesz kierowcy w jego załadunku i rozładunku.

Posiadanie nadmiernej ilości bagażu lub wielu dużych pudeł może oznaczać konieczność wynajęcia prywatnego minibusa. Pasażer będzie zobowiązany do zapłacenia w gotówce różnicy między kosztem prywatnego minibusa a ceną netto kuponu. Go Prime Time Airport Shuttle nie ponosi odpowiedzialności za zgubiony bagaż. Bagaż przechowywany jest w przedziale pasażerskim i pozostaje zawsze pod nadzorem pasażera. Za bagaż odpowiedzialny jest wyłącznie pasażer.

Od 86,79 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 58)

Organizator:

Gray Line City Sightseeing New York

Numer identyfikacyjny produktu: 22813