Więcej zdjęć

Od 145 zł za osobę

Nowy Jork: Bilet wstępu do One World Observatory

Numer identyfikacyjny produktu: 52132
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1.5 godz.
Akceptowane kupony papierowe

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zobacz cały Nowy Jork z tarasu widokowego na szczycie One World Trade Center
  • Podziwiaj wspaniałą panoramę z najwyższego budynku na półkuli zachodniej
  • Odważ się stanąć na przeźroczystym Sky Portal i zobacz przyspieszające tętno widoki
  • Poznaj dzięki interaktywnym pokazom historię zamachów z 11 września i miejsce, w którym stały kiedyś wieże World Trade Center
Wycieczka w skrócie
Wjedź na szczyt najwyższego budynku na półkuli zachodniej, na taras widokowy One World Observatory. Podziwiaj wspaniałą panoramę Nowego Jorku i poczuj niezłomnego ducha tego miasta.
Tego możesz się spodziewać
W Nowym Jorku są miliony atrakcji, ale tylko jedna, dzięki której zobaczysz wszystkie pozostałe! Zacznij od wjechania na szczyt największego budynku na półkuli zachodniej w mniej niż 60 sekund, a następnie spójrz na horyzont i poczuj niezłomnego ducha Nowego Jorku.

Podziwiaj kultowe obiekty, okoliczne wody oraz wspaniałą panoramę. Poznaj 3 poziomy pełne innowacji i inspiracji. Zanurz się w świecie zatłoczonych skrzyżowań podczas pokazu w See Forever Theater. Porozmawiaj z globalnymi ambasadorami w City Pulse i posłuchaj historii o tym wspaniałym mieście.

Wejdź na Sky Portal i przejdź się wysoko ponad ulicami Nowego Jorku. Zacznij swoją wizytę w Nowym Jorku od czegoś wyjątkowego – One World Observatory. SEE FOREVER™.
Wliczone w cenę
  • Bilet wstępu
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Okaż swój bilet wstępu na określoną godzinę (nie kupon GetYourGuide!) w One World Trade Center przy 285 Fulton Street (wejście od strony West Street), Nowy Jork, NY 10007. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Uwaga! Twój bilet uprawnia do wstępu na określoną godzinę. Jeśli przegapisz swój przedział czasowy, nie otrzymasz biletów zastępczych ani zwrotu poniesionych kosztów.
• Wstęp będzie zarezerwowany w konkretnym przedziale czasowym wybranym w trakcie dokonywania rezerwacji. Na taras widokowy możesz wejść najpóźniej 15 minut po zarezerwowanym terminie. Możesz na nim zostać tak długo, jak chcesz.
• Dzieci poniżej 5. roku życia w towarzystwie osoby dorosłej z biletem wchodzą za darmo.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 713)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 52132