Więcej zdjęć

Od 479,43 zł za osobę

Karnet New York CityPASS®

Numer identyfikacyjny produktu: 18597
Najważniejsze informacje
Czas trwania
9 dni
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Odwiedź 6 głównych atrakcji Nowego Jorku, dokonując znaczących oszczędności
 • Korzystaj z możliwości ominięcia kolejki do niektórych atrakcji
 • Używaj swojego karnetu przez 9 kolejnych dni
Wycieczka w skrócie
New York CityPASS® daje Ci dostęp do 6 nowojorskich atrakcji z wcześniej opłaconym karnetem. Z New York CityPASS® oszczędzasz 46% ceny wstępu w stosunku do osobno kupowanych biletów oraz omijasz kolejkę do większości atrakcji!
Tego możesz się spodziewać
Zaoszczędź 46% ceny wstępu do najlepszych nowojorskich atrakcji w stosunku do osobno kupowanych biletów. Posiadacze karnetu New York CityPASS® mogą omijać kolejkę do większości atrakcji.

Karnet New York CityPASS jest ważny przez 9 dni od pierwszego użycia i zawiera pomocne, sprawdzone informacje, mapę i wskazówki, szczegóły dotyczące atrakcji i transportu miejskiego oraz kupony rabatowe.

Odwiedź jako pierwszą z atrakcji Nowego Jorku tę, którą osobiście wybierzesz i przy wejściu wymień swój kupon na karnet New York CityPASS. Przed wejściem do każdej z kolejnych atrakcji, personel po prostu oderwie lub zeskanuje właściwy bilet. Twoje 2-opcyjne bilety pozwolą Ci wybrać wstęp do 1 z 2 proponowanych w danej możliwości atrakcji.

Atrakcje:

• Empire State Building (dzienne/nocne wejście na taras widokowy na 86. piętrze): Ta wieża została zaprojektowana, aby służyć jako piorunochron dla miasta i w swoim czasie była najwyższym budynkiem na świecie. Z tarasu widokowego na 86. piętrze możesz rozkoszować się panoramicznymi widokami okolicy, zarówno z platform zamkniętych, jak i tych na świeżym powietrzu.

• Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej: zobacz historyczne eksponaty służące do badań przedstawicieli królestwa roślin i zwierząt z różnych zakątków świata.
• Metropolitan Museum of Art z prawem wstępu do muzeum i ogrodów The Cloisters w tym samym tygodniu.

Dodatkowo:

• Opcja – bilet 1: Twój bilet z 1 opcją daje Ci wybór odwiedzin Muzeum Guggenheima bądź tarasu widokowego Top of the Rock. Budynek, w którym mieści się Muzeum Guggenheima, jest jedną z architektonicznych ikon XX wieku. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić taras widokowy Top of the Rock, będziesz mógł podziwiać niczym nieograniczone widoki, rozciągające się z 37., 69. i 70. piętra Rockefeller Plaza.

• Opcja – bilet 2: Wybierz pomiędzy wycieczką do Statuy Wolności i wyspy Ellis Island – w której zawarte są także wstęp na wyspę Liberty Island i do Muzeum Imigracyjnego Wyspy Ellis Island – a rejsem widokowym, który daje ci wybór pomiędzy 2-godzinnym rejsem „po półkolu” (Semi-Circle Cruise), 2-godzinny rejs Światła Zatoki (Harbor Lights Cruise), 75-minutowy rejs Liberty (Liberty Cruise) lub wycieczkę Beast Speedboat Tour.

• Opcja – bilet 3: Możesz wybrać pomiędzy Intrepid Sea-Air-Space Museum a Muzeum i Memoriałem 11 września.
Wliczone w cenę
 • Empire State Building
 • Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej
 • Metropolitan Museum of Art
 • Muzeum Guggenheima lub taras widokowy Top of the Rock
 • Statua Wolności i wyspa Ellis Island lub rejsy widokowe
 • Intrepid Sea-Air-Space Museum lub Muzeum i Memoriał 11 września
Niewliczone w cenę
 • Transport
 • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Wydrukuj swój kupon i okaż go w jednym z poniższych obiektów, aby otrzymać książeczkę z karnetami New York CityPASS®: Empire State Building, Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej, The Metropolitan Museum of Art, taras widokowy Top of the Rock®, Muzeum Guggenheima, Statua Wolności i wyspa Ellis Island (w kasie w Battery Park lub Liberty State Park), biuro Circle Line Sightseeing Cruises (w kasie przy 42nd Street, przystań Pier 83), 9/11 Memorial & Museum*, Intrepid Sea, Air & Space Museum. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Nie usuwaj własnoręcznie żadnych biletów z karnetu New York CityPASS®, gdyż może to doprowadzić do ich unieważnienia. Baw się dobrze we wszystkich tych atrakcjach! Bilety mogą być usunięte z Twojego CityPASS wyłącznie przez obsługę danej atrakcji.

Twój CityPASS jest ważny przez 9 następujących po sobie dni od czasu aktywacji w pierwszej zwiedzanej atrakcji. Każdą z atrakcji możesz odwiedzić tylko raz.

Wizyta z karnetem CityPASS w Muzeum i Memoriale 11 września musi nastąpić:
o godzinie 14 lub później – od kwietnia do września
kiedykolwiek w trakcie godzin otwarcia muzem – od października do marca
Ostatnie wejście możliwe jest 2 godziny przed zamknięciem.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 232)

Organizator:

CityPASS

Numer identyfikacyjny produktu: 18597