Wybierz daty

Nowy Jork Bilety wstępu

Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Nowy Jork

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nowy Jork?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork to:

Waszyngton, DC

Nowy Jork: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Jork? Kliknij tutaj.

Nowy Jork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 28 322 opinii

Bardzo ładne miejsce do zobaczenia, które pozwala zdominować całe miasto. Zarezerwowaliśmy kilka tygodni wcześniej i niestety dzień był bardzo pochmurny! Po przyjeździe personel dał nam możliwość zmiany rezerwacji i tak też zrobiliśmy. Na szczęście następny dzień był idealny. Zachód słońca to zdecydowanie najlepszy czas!

Wyjątkowe i czasem niewiarygodne przeżycie. Zdecydowanie musisz być wolny od zawrotów głowy i nie mieć problemu z latarką i innymi efektami. Ale to naprawdę otwiera oczy i nie możesz zamknąć ust ze zdumienia. Dla nas jedna z najważniejszych atrakcji w Nowym Jorku.

Die Atmosphäre, die Mitarbeiter, die Aussicht! Alles był doskonały! Zanurz się! es war den Preis echt wert. Einziges Manko: man bekommt am Ende so ein Bild aufgeredet .. meins hat 15$ gekostet. Für ein Bild zu viel Geld. Aber sonst war alles perfekt ️

Byliśmy w nocy, dzięki czemu można dodatkowo doświadczyć muzyki i świetlnych efektów. Rewelacyjna atrakcja. Obsługa również doskonała. Zero czekania, wszystko przebiegło sprawnie.

Świetne miejsce dla miłośników lotnictwa i wojskowości