Nowy Jork Bilety wstępu

  • Bilety wstępu
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Nowy Jork

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nowy Jork?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork to:

Boston

Nowy Jork: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Jork? Kliknij tutaj.

Nowy Jork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 28 322 opinii

Zapierające dech w piersiach stanie tam i podziwianie Nowego Jorku ze wszystkich stron. Dobra organizacja, niestety wciąż zbyt wiele osób, które uzależnione od selfie zajmują miejsca „na godziny” zamiast po prostu cieszyć się widokiem. Sala z balonami była kompletnie przepełniona, a taras na dachu był zbyt zatłoczony. Niemniej jednak: zdecydowanie zrób to, to lot zmysłów innego rodzaju!

Okazało się, że Ellis Island jest niesamowita. Autowycieczka audio przedstawiła żywy obraz tego, co ci ludzie musieli czasami znosić, aby dotrzeć do tego kraju i szukać bardziej sprawiedliwego i godnego życia. Nie spiesz się i poznaj całą wyspę i wchłoń znaczenie tego, co działo się tutaj przez ponad 30 lat.

To jedyna okazja na obejrzenie lotniskowca, okrętu podwodnego z możliwością rozmowy z emerytowanymi marynarzami, którzy na nich służyli. Do tego wahadłowiec Enterprice i szpiegowski Lockheed A-12. Uczta!

Magiczne miejsce,podròż na szczyt wieżowca w 42sekundy ..I te ilustracje jak zmieniał się Nowy York na przestrzeni wiekòw.

Jeżeli poznałeś historie wieżowców NY, ten punkt jest obowiązkowy!