Więcej zdjęć

Od 272,78 zł za osobę

5,5-godzinna wycieczka po Nowym Jorku

Numer identyfikacyjny produktu: 19357
Najważniejsze informacje
Czas trwania
5.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, niemiecki, włoski, japoński

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zobacz wszystkie znane nowojorskie atrakcje, takie jak Centrum Lincolna czy World Trade Center
 • Odwiedź Greenwich Village, Soho, Central Park West, Upper West Side, Harlem i wiele innych miejsc
 • Podziwiaj Empire State Building i Statuę Wolności
 • Zobacz różne „światy” Nowego Jorku – od Little Italy po Chinatown
 • Wykorzystaj wycieczkę na zrobienie całej masy zdjęć
 • Zatrzymaj się w 9 niezwykle interesujących miejscach
Wycieczka w skrócie
Wykorzystaj swój pobyt w Nowym Jorku jak najlepiej podczas tej kompleksowej, trwającej 5,5-godziny wycieczki. Zobacz główne atrakcje na Manhattanie i podziwiaj spektakularne widoki na miasto!
Tego możesz się spodziewać
W trakcie tej 5,5-godzinnej wycieczce po Nowym Jorku masz do dyspozycji wygodny autobus oraz przewodnika, który pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w tym mieście.

Twój kierowca rozpocznie wycieczkę od Central Park West, gdzie możesz zobaczyć apartamentowiec Dakota. Następnie znajdziesz się w dzielnicach Upper West Side oraz Harlem. Jadąc dalej, zobaczysz kilka słynnych, nowojorskich muzeów, takich jak Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Guggenheima i Metropolitan Museum.

Stamtąd wyruszysz do dzielnicy Midtown i przejedziesz Piątą Aleją. Tutaj będziesz mieć szansę zobaczyć sławny kompleks Rockefeller Center, Radio City Music Hall oraz Empire State Building. Następnie ujrzysz Flatiron, włoską dzielnicę Little Italy i przespacerujesz się po słynnym nowojorskim Chinatown. Zatrzymasz się pod Mostem Brooklińskim, skąd rozpościera się niezwykły widok na Manhattan Bridge oraz dzielnicę Brooklyn.

Autobus zabierze Cię następnie do Wall Street, która znajduje się w Dzielnicy Finansowej, po czym zatrzyma się w pobliżu Battery Park, skąd można zobaczyć Statuę Wolności – wycieczkę można zakończyć w tym miejscu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować wycieczkę, przejedziesz autostradą West Highway, skąd można zobaczyć miejsce, gdzie powstaje nowy kompleks World Trade Center. Następnie oglądniesz fantazyjną dzielnicę Meatpacking District oraz park Highline. Zjesz obiad w jednej z wielu restauracji znajdujących się w centrum handlowym Chelsea Market. Wycieczka kończy się przy Herald Square. W trakcie tej wycieczki będziesz mieć okazję zrobienia mnóstwa zdjęć Nowego Jorku!
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem – w języku angielskim, niemieckim, włoskim lub hiszpańskim
Niewliczone w cenę
 • Opłaty za wstęp
 • Bilety wstępu
 • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
Pamiętaj, że wycieczki nie są prowadzone w dwóch językach. Jeśli wolisz wycieczkę w języku niemieckim, koniecznie podaj tę informację w trakcie dokonywania rezerwacji.

Plan wycieczki jest uzależniony od warunków drogowych, może ulec zmianie podczas specjalnych wydarzeń, takich jak parad lub nowojorskiego maratonu.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 512)

Organizator:

Opentours

Numer identyfikacyjny produktu: 19357