Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Nowy Jork

Gastronomia, sklepy, światowej klasy muzea, zabytki i słynne wieżowce – trudno nie zakochać się w tym mieście.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Nowojorskie muzea
  • Rejsy z widokiem na miasto
  • Nowy Jork z lotu ptaka
  • Bilety na Broadway
  • Pieszo po Nowym Jorku
Liczba znalezionych atrakcji: 482
Sortuj według:
Strona 1 z 31

Często zadawane pytania dotyczące: Nowy Jork

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nowy Jork?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowy Jork to:

Waszyngton, DC

Nowy Jork: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowy Jork? Kliknij tutaj.

Nowy Jork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 89 539 opinii

Naprawdę podobała nam się ta aktywność! Nie wiedziałem „zdobądź przewodnik” i byłem mile zaskoczony! Transakcja była łatwa i nie było żadnych problemów! Jeśli chodzi o aktywność, przyjdź 30 minut wcześniej, aby się nie spieszyć, ale wszystko poszło dobrze. Widok na prom jest wspaniały, a 2 wyspy są piękne do odwiedzenia. Najpierw musimy odwiedzić wyspę Elis, a następnie wsiąść na prom o godzinie, która nam odpowiada w rozkładzie jazdy (prom mniej więcej co 45 min) na zwiedzanie posągu. Porty w Nowym Jorku i New Jersey są wyraźnie wskazane, a załoga również nam o tym wspomina. Byliśmy po stronie New Jersey, parking jest niedrogi, a widok jest świetny! Moim 3 starszym nastolatkom naprawdę się podobało!

Powinieneś upewnić się, że ludzie mogą odkrywać wszystko. Oznacza to, że w miesiącach zimowych Liberty Island jest zamykana o 16:30, więc po 14:30 nie powinny być dostępne żadne przejażdżki promem. Nie mogliśmy dostać się na Ellis Island i Liberty Island ze względu na godziny zamknięcia i nie mieliśmy dostępu do audioprzewodników na Liberty Island, ponieważ przybyliśmy na wyspę o 16:00. Byłem już latem, więc nie było to dla mnie takie trudne, ale dla mojego przyjaciela, który nigdy nie był ani na Ellis Island, ani na Liberty Island, było to trochę rozczarowujące.

To była piękna rodzinna wycieczka na wakacje do zwiedzania i zrozumienia głównej części Nowego Jorku, jednocześnie ciesząc się spokojnym statkiem wycieczkowym i aktualizacjami historii. wybraliśmy się na spacer po ruchliwych dzielnicach Time Square, Rockefeller i nie tylko, a żaden odwiedzający nie powinien przegapić tego z listy życzeń

Nie ma nic złego w Circle Line. Masz ciekawe informacje o NY i możesz robić świetne zdjęcia. Jedyną rzeczą negatywną lub kwestią szczęścia jest to, czy masz na pokładzie kilku typowych turystów, którzy zachowują się jak typowi egotyczni turyści. :-)

Naprawdę bardzo dobra przepustka do wykorzystania w tak wielu atrakcjach. Naprawdę świetnie.