Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Nowe Delhi

Nowe Delhi – nasze najbardziej polecane atrakcje

Delhi: Stare i Nowe Delhi - prywatna wycieczka krajoznawcza

1. Delhi: Stare i Nowe Delhi - prywatna wycieczka krajoznawcza

Wyrusz na prywatną wycieczkę, która łączy w sobie to, co najlepsze w Starym i Nowym Delhi, tworząc całodniowe doświadczenie. Poznaj historię i kulturę Indii ze swojego osobistego przewodnika, odkrywając najważniejsze zabytki. Wybierz pomiędzy opcją standardową a opcją ulepszoną, z wliczonymi opłatami za wstęp. Odbierz rano z miejsca zakwaterowania lub bezpośrednio z lotniska. Zrelaksuj się w klimatyzowanym pojeździe podczas jazdy do największego meczetu w Indiach, Jama Masjid. Wejdź do środka, aby zwiedzać i cieszyć się wyjaśnieniami swojego przewodnika, a następnie przewodnik zabierze Cię w kolory i aromaty obszaru Chandni Chowk na rynku. Ciesz się przejażdżką rikszą po wąskiej uliczce, jeśli wybierzesz opcję wliczoną w cenę i odkryj największy targ przypraw tutaj. Posłuchaj komentarza na temat religii sikhijskiej w Gurudwara Bangla Sahib. Zapraszamy także do odwiedzenia drugiej co do wielkości kuchni darowizn na świecie. Codziennie około 50 tysięcy osób jada tu posiłek, a następnie odwiedzają XVI-wieczny grobowiec cesarza Humayuna i oglądają Bramę Indii przy stacji drive-thru. Lunch nie jest wliczony w cenę pakietu, ale możesz spróbować najlepszych dań kuchni północnoindyjskiej i mughlajskiej, zgodnie z wybraną restauracją. Po obiedzie przejedź obok gmachu parlamentu i Pałacu Prezydenckiego. Następnie podjedź do najpopularniejszej wieży Delhi Qutub Minar, a następnie odwiedź Świątynię Lotosu religii Baha'i i Świątynię Akshardham religii hinduskiej, zanim wrócisz z kierowcą do hotelu lub na lotnisko.

Z Delhi: Tadź Mahal i Czerwony Fort o wschodzie słońca

2. Z Delhi: Tadź Mahal i Czerwony Fort o wschodzie słońca

Jeśli wybierzesz 2:30, jest to czas wschodu słońca. W przeciwnym razie możesz wybrać dowolną godzinę od 3:00 do 10:00 na normalną wycieczkę z Delhi do Taj Mahal i Fortu Agra. Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem po Agrze, odbierając go z hotelu lub lotniska w Delhi, Gurgaon lub Noida. Zrelaksuj się podczas płynnego transferu w klimatyzowanym pojeździe. Po przybyciu do Agry spotkaj się ze swoim prywatnym przewodnikiem, omiń koronę i udaj się do kultowego Taj Mahal – wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i żywego świadectwa głębokiej miłości legendarnego cesarza Mogołów Shah Jahana do jego ukochanej żony Mumtaz Mahal. Następnie przejdź do Fortu Agra, kolejnego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ta imponująca forteca wzniesiona z czerwonego piaskowca została zbudowana przez cesarza Akbara w 1565 roku. Harmonijnie łączy elementy architektoniczne ze stylu hinduskiego i środkowoazjatyckiego. Zatrzymaj się na wyśmienity lunch w pięciogwiazdkowym hotelu i delektuj się ucztą, która obejmuje smaki zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej. Pod koniec dnia wyrusz w podróż powrotną do hotelu, na lotnisko lub do innego preferowanego miejsca w Delhi.

Delhi: Stare i Nowe Delhi - prywatna jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

3. Delhi: Stare i Nowe Delhi - prywatna jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

Twoja całodniowa wycieczka po stolicy Indii rozpoczyna się od historycznej części miasta, Starego Delhi. Po odebraniu z hotelu wyrusz w kierunku Czerwonego Fortu, który został zbudowany przez cesarza Mogołów Szahdżahana, który również zbudował Taj Mahal. Następnie przejedziesz rikszą przez tętniącą życiem dzielnicę handlową Chandni Chowk, kończąc w Jama Masjid, XVII-wiecznym meczecie, który jest największym w Indiach. Po zatrzymaniu się na autentyczny lokalny lunch udasz się do New Delhi, odwiedzając Qutub Minar, najwyższy na świecie ceglany minaret, po czym zatrzymasz się przy grobie cesarza Mogołów Humayuna. Następnie udaj się do Bramy Indii, pomnika żołnierzy indyjskich, którzy zginęli podczas I wojny światowej, przed udaniem się do Świątyni Lotosu, elegancko zaprojektowanej w kształcie kwiatu lotosu. Aby zakończyć, przejedziesz obok Domu Prezydenckiego i budynków Parlamentu, zanim zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Z Delhi: Taj Mahal i Agra - prywatna 1-dniowa wycieczka z transferem

4. Z Delhi: Taj Mahal i Agra - prywatna 1-dniowa wycieczka z transferem

Wybierz dowolną godzinę odbioru od 3 rano do 10 rano. Ciesz się całodniową wycieczką z przewodnikiem po Agrze, będąc odebranym z hotelu lub lotniska w Delhi, Gurgaon lub Noida. Zrelaksuj się podczas bezproblemowego transferu klimatyzowanym pojazdem. Po przybyciu do Agry spotkaj się z prywatnym przewodnikiem, unikaj korony i udaj się do kultowego Taj Mahal - obiektu z listy UNESCO i żywego świadectwa głębokiej miłości legendarnego cesarza Mogołów Shah Jahana do jego ukochanej żony Mumtaz Mahal. Następnie przejdź do fortu Agra, kolejnego obiektu z listy UNESCO. Ta imponująca forteca, wykonana z czerwonego piaskowca, została zbudowana przez cesarza Akbara w 1565 roku. Harmonijnie łączy w sobie elementy architektoniczne zarówno stylu hinduskiego, jak i środkowoazjatyckiego. Zatrzymaj się na pyszny lunch w 5-gwiazdkowym hotelu, delektując się ucztą, która obejmuje smaki zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej. Po obiedzie udaj się do wykwintnego grobowca Itmad-Ud-Daulah, często nazywanego Baby Taj. Ten cud z czystego marmuru został wzniesiony przez Noor Jahan na cześć jej ojca. Na zakończenie dnia wyrusz w podróż powrotną do hotelu, na lotnisko lub do dowolnego miejsca w Delhi.

Z Delhi: Taj Mahal i Agra - prywatna 1-dniowa wycieczka z transferem

5. Z Delhi: Taj Mahal i Agra - prywatna 1-dniowa wycieczka z transferem

Rozpocznij swoją wycieczkę od odbioru z hotelu/lotniska w Delhi i udaj się do Agry. Spotkaj się z prywatnym przewodnikiem po przybyciu do Agry i udaj się do Taj Mahal, obiektu z listy UNESCO i żywego pomnika, który cicho szepcze miłość legendarnego cesarza Mogołów Shah Jahana do swojej ukochanej żony Mumtaz Mahal. Kontynuuj zwiedzanie drugiego obiektu z listy UNESCO - Agra Fort. Imponujący fort z czerwonego piaskowca został zbudowany przez cesarza Akbara w 1565 roku i łączy w sobie zarówno hinduski, jak i środkowoazjatycki styl architektoniczny. Następnie zrób sobie przerwę na lunch w 5-gwiazdkowym hotelu i delektuj się przepysznym posiłkiem o lokalnym i międzynarodowym smaku. Po obiedzie udaj się w kierunku wspaniałego grobowca Itmad-Ud-Daulah, znanego również jako Baby Taj. Ta czysta marmurowa konstrukcja została zbudowana przez Noor Jahan dla jej ojca. Twoja wycieczka kończy się podróżą powrotną do hotelu/lotniska lub wybranego punktu w Delhi.

Z Delhi: Taj Mahal Sunrise, Agra Fort i Baby Taj Tour

6. Z Delhi: Taj Mahal Sunrise, Agra Fort i Baby Taj Tour

Odkryj słynny Tadż Mahal o wschodzie słońca podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz prywatną wycieczkę z pysznym śniadaniem w hotelu lub wycieczkę grupową i odkryj Agra Fort, Baby Taj i Taj Mahal. Rozpocznij dzień od odbioru o 3:00 rano z Twojego hotelu w Delhi, Gurgaon, Noida lub na lotnisku. Jedź do Agry, ciesząc się spokojną 3-godzinną przejażdżką prywatnym lub wspólnym klimatyzowanym samochodem. Przyjedź do Agry o 6:00 i spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed udaniem się do Taj Mahal. Zwiedź Taj Mahal, podziwiając widoki wschodu słońca, spędzając około 2-3 godzin w mauzoleum. Kontynuuj podróż do fortu Agra, zbudowanego przez Wielkiego Cesarza Mogołów „Akbara”. Spędź około godziny na zwiedzaniu tego miejsca, zanim zatrzymasz się w 5* hotelu na pyszne śniadanie (koszty wliczone w zależności od opcji). Następnie, jeśli nie spieszysz się i chcesz odkryć więcej, odwiedź Itimad-Ud-Daulah (Baby Taj). O 10:00 jedź z powrotem do New Delhi, ao 13:00 dotrzesz z powrotem do miejsca wylotu lub lotniska w Delhi.

Z Delhi: Taj Mahal i Agra Tour pociągiem ekspresowym Gatimaan

7. Z Delhi: Taj Mahal i Agra Tour pociągiem ekspresowym Gatimaan

Spędź dzień, odwiedzając najpopularniejsze miejsca w Agrze podczas jednodniowej wycieczki do Taj Mahal. Podróżuj superszybkim pociągiem z Delhi, delektując się śniadaniem w drodze i kolacją w drodze powrotnej. Podziwiaj Taj Mahal i Fort Agra i jedz lunch po królewsku w restauracji serwującej różnorodne dania. Rozpocznij wycieczkę od hotelu, skąd odbierze Cię kierowca i zawiezie na dworzec kolejowy Nizamuddin. Znajdź autokar i miejsca z pomocą kierowcy i wyjedź ze stacji kolejowej o 8:10. Zjedz śniadanie w pociągu, aby rozpocząć dzień. Przyjedź do Agry o 9:50 i spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed wagonem kolejowym. Wsiądź do samochodu i udaj się do słynnego i najbardziej charakterystycznego zabytku Indii, Taj Mahal. Spędź do 3 godzin na zwiedzaniu tego pomnika. Na lunch wybierz się do wielokuchniowej restauracji, skosztuj indyjskich przysmaków i podziwiaj najwyżej ocenianą restaurację. Podczas tej przerwy zrelaksuj się przez maksymalnie 1 godzinę, zanim wrócisz na wycieczkę. Odwiedź Fort Agra, gigantyczny budynek wzniesiony z czerwonego piaskowca w XVI wieku. Spaceruj po forcie ze swoim przewodnikiem przez 1 godzinę, a następnie zatrzymaj się na koniec w Itimad-Ud-Daulah, znanym również jako Baby Taj. Wróć na dworzec kolejowy w Agra i wsiądź do pociągu jadącego do Delhi. Pociąg odjedzie o 17:50 i przyjedzie do Delhi o 19:30. Zjedz kolację w pociągu, aby zakończyć swój niezapomniany dzień. Po przybyciu do Delhi spotkaj się ze swoim kierowcą przed autokarem i udaj się do hotelu.

Delhi/Jaipur/Agra: Prywatny transfer w jedną stronę

8. Delhi/Jaipur/Agra: Prywatny transfer w jedną stronę

Skorzystaj z prywatnego transferu z Delhi, Agry lub Jaipuru z anglojęzycznym kierowcą w prywatnym klimatyzowanym samochodzie. Zostaniesz odebrany z preferowanej lokalizacji, niezależnie od tego, czy jest to lotnisko, czy hotel, i zostaniesz przewieziony do hotelu lub na lotnisko w Dehli, Jaipurze lub Agrze. Nie trać czasu na szukanie taksówki i targowanie się o ceny, zarezerwuj wcześniej wygodny transfer i ciesz się bardziej relaksującymi wakacjami. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach i dotrzesz dokładnie tam, gdzie chcesz. Popijaj darmową wodę podczas jazdy. Używany pojazd zależy od liczby przewożonych osób. Od 1 do 3 osób: AC Sedan, Toyota Etios lub Maruti Swift Dzire oraz od 4 do 6 osób: AC INNOVA. Od 12 do 26 osób: Tempo Traveller lub Mini Bus

Agra: Taj Mahal i Mauzoleum z wejściem bez kolejki

9. Agra: Taj Mahal i Mauzoleum z wejściem bez kolejki

Po zarezerwowaniu tej wycieczki u nas, zrelaksuj się, ponieważ wszystko zostanie załatwione. Twoje bilety na Taj Mahal zostaną zakupione z wyprzedzeniem. Twój przewodnik spotka się z Tobą z biletami i zabierze Cię z pominięciem wejścia do Taj Mahal, Ciesz się czasem w Taj Mahal, Rób zdjęcia, Nasz przewodnik zasugeruje Ci niesamowite miejsca na niesamowite zdjęcia z Taj Mahal, Przewodnik podzieli się historią i sekretem Taj Mahal, miejscową ludnością i kulturą miasta. Jest to wycieczka fakultatywna: - Jeśli klient chce odwiedzić Agra Fort, Baby Taj i Mehtab Bagh. Odbiór i dowóz z hotelu jest również wliczony w cenę. Po taj mahal przewodnik odejdzie i wycieczka się zakończy.

Z Delhi: prywatna wycieczka do Taj Mahal i Agry pociągiem ekspresowym

10. Z Delhi: prywatna wycieczka do Taj Mahal i Agry pociągiem ekspresowym

Rozpocznij wycieczkę od hotelu, skąd odbierze Cię kierowca i przewiezie na dworzec kolejowy Nizamuddin. Znajdź autokar i miejsca z pomocą kierowcy i wyjedź ze stacji kolejowej o 8:10. Zjedz śniadanie w pociągu, aby rozpocząć dzień. Przyjedź do Agry o 9:50 i spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed wagonem kolejowym. Wsiądź do samochodu i udaj się do słynnego i najbardziej charakterystycznego zabytku Indii, Taj Mahal. Spędź do 3 godzin na zwiedzaniu tego pomnika. Następnie przejdź do Fortu Agra, kolejnego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ta imponująca forteca wzniesiona z czerwonego piaskowca została zbudowana przez cesarza Akbara w 1565 roku. Harmonijnie łączy elementy architektoniczne ze stylu hinduskiego i środkowoazjatyckiego. Zatrzymaj się na wyśmienity lunch w pięciogwiazdkowym hotelu i delektuj się ucztą, która obejmuje smaki zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej. Po lunchu udaj się do wspaniałego grobowca Itmad-Ud-Daulah, często określanego jako Baby Taj. Ten cud czystego marmuru został wzniesiony przez Noor Jahan na cześć jej ojca. Wróć na dworzec kolejowy w Agra i wsiądź do pociągu jadącego do Delhi. Pociąg odjedzie o 17:50 i przyjedzie do Delhi o 19:30. Zjedz kolację w pociągu, aby zakończyć swój niezapomniany dzień. Po przybyciu do Delhi spotkaj się ze swoim kierowcą przed autokarem i udaj się do hotelu.

Najciekawsze atrakcje

Nowe Delhi: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 807
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Nowe Delhi

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowe Delhi

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nowe Delhi to:

Tadź Mahal

Nowe Delhi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowe Delhi? Kliknij tutaj.

Nowe Delhi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 6941 opinii

Nasz przewodnik Nasir, lokalny mieszkaniec, był niesamowity od początku do końca, wyjaśnienia były niezwykłe z dużą ilością historii, organizacja była doskonała, kierowca był tam z hotelu, a następnie był obecny przy wyjściu. Jedna wizyta i kontynuacja następnej, zabrano nas do typowej, bardzo rodzinnej restauracji, podróż bardzo wysokiej jakości. Polecam od razu, bardzo mile zaskoczony

Nasza podróż z Saurabhem była fantastyczna. Wczesne wstawanie o 3 nad ranem, aby odwiedzić Taj i Fort Agra, było prawdziwą przygodą. Mówił dobrze i od razu sprawił, że poczuliśmy się komfortowo i zrozumieni. Posiadanie go jako przewodnika znacznie poprawiło doświadczenie i bardzo ułatwiło proces wejścia i transportu. Zdecydowanie polecam!

Rehman to bardzo fajny przewodnik, robi niesamowite zdjęcia i bardzo dobrze mówi po hiszpańsku i angielsku, łatwo go zrozumieć! Gorąco polecam doświadczenie z nim! Wie dużo o historii tych miejsc i zabrał mnie też do bardzo dobrych miejsc do jedzenia.

Super przewodnik, powiedział nam bardzo wiele o Taj Mahal, zrobił super zdjęcia - wspólnie poczekaliśmy aż nie będzie mgły żeby moc w pełni skorzystać z widoków, super samochód którym jechaliśmy był dodatkowym plusem

Rehman jest bardzo dobrym przewodnikiem, opowiedział nam historię Taj Mahal z ciekawymi szczegółami na temat budynków. Potem zabrał nas do dobrej restauracji.