Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Nowa Huta

Nowa Huta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nowa Huta? Kliknij tutaj.

Nowa Huta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 589 opinii

Ja i mój tata wybraliśmy się na tę trasę. Zostaliśmy odebrani przez naszego przewodnika starym fiatem. Wycieczka była tylko naszą trójką. Nasz przewodnik miał niesamowitą wiedzę na temat Nowej Huty, Polski, Rosji, komunizmu i potrafił odpowiedzieć w zasadzie na każde pytanie, które mu zarzuciliśmy. Było bardzo jasne, że nasz przewodnik uwielbia swoją pracę, ponieważ był bardzo podekscytowany całą podróżą, co oczywiście sprawiło, że dzień był jeszcze lepszy.

Bardzo polecamy wycieczkę po Nowej Hucie. Ogromne wrażenie robi jazda 'maluchem', która od początku wprowadza nas w nostalgiczny nastrój. Przewodnik ma obszerną wiedzę historyczną i gospodarczą o obszarach Nowej Huty. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania oraz dzielił się anegdotami. Niesamowe, że o jednej dzielnicy Krakowa można opowiadać ponad dwie godziny.

Mattheus był naszym przewodnikiem, był bardzo entuzjastyczny i udzielił nam wielu informacji. Zdążył odebrać nas w ładnym samochodzie i wysadził nas w naszym następnym punkcie zwiedzania w pobliżu pysznych restauracji?

niesamowita wycieczka! fascynujące miejsca i doskonały kontekst. Matthew (długie włosy) był cudownym przewodnikiem. wysoce zalecane!

Oryginalne, niepowtarzalne doświadczenie. To podróż w czasie. Do zrobienia !