Dodaj daty

North Parade

North Parade – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

1. Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Bath to wspaniałe rzymskie i georgiańskie miasto pełne pięknych budynków. Wycieczka po mieście zabierze Cię do rzymskich łaźni, pijalni wód, opactwa, w którym koronowano pierwszego króla Anglii, oraz do Assembly Rooms. Trasa Skyline daje Ci możliwość podziwiania krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków na Bath. Przystanki wycieczki: Wycieczka po mieście 1. High Street 2. Grand Parade 3. Manvers Street 4. The Ambury 5. Corn Street 6. Avon Street 7. Westgate Buildings 8. Queen Square 9. Assembly Rooms 10. Brock Street / The Royal Crescent 11. Marlborough Buildings 12. Weston Road 13. Upper Bristol Road 14. Upper Bristol Road 15. Royal Avenue 16. Milsom Street 17. Terrace Walk Skyline Tour 1. Dorchester Street 2. Terrace Walk 3. North Parade 4. Great Pulteney Street 5. Muzeum Holburne 6. Beckford Road 7. Bath Spa Hotel 8. Quarry Road 9. Bathwick Hill 10. Widcombe Hill 11. Farma Rainbow Woods 12. Brassknocker Hill 13. Claverton Down 14. Ralph Allen School 15. North Road/Shaft Road 16. Tyning/North Road 17. Prior Park 18. Middle Hill Lodge 19. Cmentarz Abbey 20. Prior Park Road 21. Widcombe

Bath: Bridgerton - wycieczka z przewodnikiem po kultowych planach filmowych

2. Bath: Bridgerton - wycieczka z przewodnikiem po kultowych planach filmowych

Poznaj prawdziwe Bridgerton podczas tej 2-godzinnej, żywiołowej i zabawnej pieszej wycieczki po Bath. Jest to naprawdę wyjątkowa okazja, aby zobaczyć miejsca i usłyszeć historie z uzupełniającymi zdjęciami po drodze Zaczynając w Abbey Hotel, North Parade, będziesz podróżować wzdłuż georgiańskich ulic, aby zobaczyć kultowe miejsca z serialu, takie jak: - Sklep z sukienkami Modiste - Sekwencje otwierające, w których poznajemy sprzedawcę ulotek Whistledown - Lokalizacja sali balowej w Ramsbury - Mieszkanie Lady Danbury - z zabawnym quizem po drodze (opcjonalnie) - Herbaciarnia Gunters i Emporium Kapeluszy Lady Dee - Drogi prowadzące z The Bridgerton Home - Gruziński sektor Bath z The Assembly Rooms przekształcającymi się w Lady Danbury's Ballroom - Featherton House w The Royal Crescent, gdzie wycieczka kończy się wieloma scenami z Bridgerton, w tym ostatnim spotkaniem Anthony'ego z Sienną. Wycieczka obejmuje głównie sezon 1 z odniesieniami do sezonu 2 + Queen Charlotte i pewną wiedzą na temat sezonu 3. Zanurz się w historiach swojego osobistego przewodnika, Paula Elliotta, który był na miejscu podczas kręcenia wszystkich scen. Będziesz zdumiony, gdy ten dramat Netflixa zostanie w pełni oświetlony i ożywiony, a po drodze odkryjesz sekretne klejnoty Bath!

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

North Parade: najlepsze atrakcje w pobliżu

North Parade: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu North Parade? Kliknij tutaj.

North Parade: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(274 recenzji)

Zarezerwowałem wycieczkę w niedzielę 9 października, ale sprawdziłem to na początku wycieczki po mieście 8 października. Tam dowiedziałem się, że bilety są ważne 2 dni. Dlatego wybrałem się na pierwszą tego dnia wycieczkę po mieście. Mógłbym wybrać się na wycieczkę po Skyline w niedzielę, co sprawi, że mój dwudniowy pobyt w Bath będzie bardziej zrelaksowany. Kierowcy i osoba wystawiająca bilety byli bardzo pomocni. Oni zostali kolegami. Możliwość wsiadania i wysiadania z autobusów na wybranych przystankach pomoże Ci zobaczyć więcej tego, co najbardziej Cię interesuje, KIEDY CHCESZ. Sformułowanie w internecie wspomina o wymianie voucherów przed podróżą. Okazało się to nieistotne i frustrujące, ale o tym zapomniałem, gdy miałem bilet. Wycieczki te rozwiązują problem braku trójwymiarowej wersji Map Google przedstawiającej miasto. Często powtarzam, że aby dobrze zobaczyć jakieś miejsce, trzeba je obejść. Te wycieczki udowodniły, że się myliłem i znacznie ułatwiły moje nogi.

Tourbus był doskonały, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w pięknym słońcu. ALE zawiedliśmy się, zostawiając torbę w autobusie nr 2, w której znajdowała się tylko układanka i pot, a kiedy wyjeżdżaliśmy z miasta, nie mieliśmy czasu jej posortować. Poza tym była to cudowna wizyta

Mnóstwo autobusów pomogło nam zobaczyć, co chcemy zrobić i łatwo nas tam zawiozło. Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że to naprawdę pomogło nam zorientować się.

Doskonała wycieczka, jeszcze lepsza dzięki wspaniałej pogodzie. Nie ma nic piękniejszego niż Bath, gdy świeci słońce.

Wspaniałe doświadczenie. Dźwięk był znacznie lepszy niż w poprzednich doświadczeniach.