Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki North Kuta

North Kuta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu North Kuta? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1352 opinii

Absolutnie niesamowity dzień. Spotkałem naszego przewodnika w pałacu ubud, który miał świetne nastroje. Miał dużą wiedzę na temat nurkowania z rurką i uspokajał nas przez cały dzień, ponieważ nigdy wcześniej nie nurkowaliśmy z rurką. Pogoda była cudowna. Udaliśmy się na wyspę promem, który zajął około 20/25 minut. Przewodnik opowiedział nam, jak korzystać ze sprzętu. Wyrusz do 3 różnych miejsc do nurkowania. Widziałem wiele ryb i żółwi. Kiedy skończyliśmy, udaliśmy się z powrotem na lunch, który był w formie bufetu, jedzenie było cudowne i było dostępnych wiele napojów. Kupiliśmy nasze zdjęcia i filmy, które były warte swojej ceny, gdy wszyscy nurkowaliśmy pod wodą i byliśmy na pokładzie łodzi. My wtedy formujemy główki od spływu kajakowego, który był dużo zabawy przed wzięciem prysznica. Szafki są dostępne bezpłatnie. Jaki świetny dzień. Jedyne, co chciałbym zrobić, to zarezerwować przez twoich przewodników po przybyciu na Bali, a nie przez mojego przewodnika, ponieważ jest to tańsze,

The trip was supposed to be in small group but there were only two of us so we basically get private tour, which was of course a plus. Our guide Putu was right on time for pickup and firstly set with us the order of attractions so the plan was most convenient for us. We visited all points and Putu addidtionally suggested other options that we added to our trip (E.g. Kacak dance show). He shared many interesting information and was super helpful and full of ideas when it comes to photos&videos :) the trip was truly comfy in big car with air condition and cool water so we could get a break from hot weather ouside. Definitely recommend especially for those who visit Bali for the first time and need nice and good tour guide. Thank you for this adventure!

Wycieczka jest dobrze zorganizowana. Możesz poprosić kierowcę, aby odebrał cię z hotelu, jeśli jest to wygodniejsze. Przewodnicy przez cały czas zachowują ostrożność, dbając o bezpieczeństwo uczestników. Pamiętaj, aby wziąć trochę gotówki na opłacenie przelewu. Sceneria jest imponująca, nurkowania trwają średnio 25 minut. To było bardzo piękne!

Wspaniałe miejsca do nurkowania, niesamowite wrażenia z manty, pomocni przewodnicy i cudowny lunch! Co za wspaniały dzień i niesamowite przeżycie!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, przewodnik był bardzo przyjazny, pomocny i starał się zapewnić nam dobrą zabawę. Mogę tylko polecić