Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

North Beach, San Francisco

Często zadawane pytania dotyczące: North Beach, San Francisco

Na jakich wycieczkach w: North Beach, San Francisco obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

North Beach, San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu North Beach, San Francisco? Kliknij tutaj.

North Beach, San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3810 opinii

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Jeśli planujesz odwiedzić lub odwiedzić San Francisco, Los Angeles, Las Vegas lub inne miasta, czerwony Big Bus jest najlepszym wyborem. Możesz wsiąść i wysiąść z autobusu. Potrzebny jest dwudniowy karnet, jeśli chcesz zatrzymać się we wszystkich lokalizacjach w San Francisco i jest to również tańsze. Ponieważ wsiadaliśmy i wysiadaliśmy w różnych miejscach, niektórzy kierowcy Czerwonego Wielkiego Autobusu jeżdżą płynnie, podczas gdy niektórzy jeżdżą ostro.

To było wspaniałe! Musieliśmy zobaczyć wszystko ogólnie z możliwością wysiadania i odkrywania rzeczy, które nas bardziej interesowały. Warto było nie musieć wynajmować samochodu i szukać lokalizacji czy parkingu i wciąż wracać do naszego pierwotnego punktu startowego.

Bardzo podobała mi się część audio trasy! Wycieczka pozwoliła nam dobrze poczuć miasto i tak wiele się nauczyliśmy!

Górne piętro na świeżym powietrzu to świetna zabawa. Dwa dni były super - jest tyle do zobaczenia!