Normandia
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Normandia

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Normandia?

W: Normandia są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Normandia obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Normandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Normandia? Kliknij tutaj.

Normandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 665 opinii

Bardzo podobała mi się wycieczka do Mont Saint Michel. Rzadko robię te masowe wycieczki turystyczne, ale we Francji był strajk transportowy i nie było żadnych opcji. Co najmniej 3 autobusy przyjechały w tym samym czasie na adres spotkania i dziękuję bardzo kompetentnemu personelowi wycieczek, który szybko przejechał długą linię turystów, aby wydawać indywidualne bilety. Pracownicy chodnika kierowali ludzi do właściwego autobusu, co minimalizowało zamieszanie. Nasz autobus miał przewodnika i 2 kierowców. Doskonały! Instrukcje były jasne i uporządkowane, bezpieczna jazda, a stan autobusu czysty i wygodny. Przerwy były wystarczające z odpowiednią liczbą świetnych automatów do kawy. Mont był czymś więcej niż oszałamiającym widokiem. To było interesujące architektonicznie i historycznie. Było mnóstwo zakrętów do odkrycia i ścieżek do zastanowienia. W sumie cała podróż przerosła moje oczekiwania. Pomógł nam słoneczna dawka pogody na koniec grudnia.

Świetna wycieczka ze wspaniałym i kompetentnym przewodnikiem. Dzień jest bardzo długi, ale warto, jeśli nie masz własnego transportu, aby dostać się do obszaru Normandii. Autobus był wygodny, a ze względów bezpieczeństwa zakładam, że w połowie podróży zmieniali kierowców, uwielbiali to! Dziękujemy za wspaniały dzień i edukację na start !!

Miałem szczęście z pogodą i świetnie się bawiłem! Jedna rada: przyniosę pudełko na lunch, jeśli to możliwe. Jedzenie jest tam droższe.

Mieliśmy autobus bez przewodnika, co było dla nas właściwym wyborem. To dało nam cztery godziny na lunch w znakomitej restauracji.

Świetnie się bawiliśmy. Nasz przewodnik Victor był niesamowity. Dziękuję bardzo za wspaniałe doświadczenie.