Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Normandia

Najciekawsze atrakcje

Normandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Normandia? Kliknij tutaj.

Normandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5706 opinii

To zdecydowanie moja ulubiona wycieczka podczas naszych wakacji. Mont-Saint-Michel zapiera dech w piersiach! Helena, nasza przewodniczka, była bardzo pouczająca, cierpliwa i była po prostu doskonałym źródłem informacji. Ponieważ jest to długa droga z Paryża, mieliśmy postój w drodze tam, a następnie w drodze powrotnej do Paryża, co dało nam czas na skorzystanie z toalety i zjedzenie śniadania, ponieważ autobus odjeżdża wcześnie z Paryża. Jeśli jesteś w Paryżu na kilka dni, ta wycieczka jest koniecznością! Warto spędzić dzień poza Paryżem. Jedyne, co polecam, to ogłoszenie o napiwku. Nie jestem pewien, jaki jest zwyczaj, ale nie wspomniano o napiwku i zasmuciło mnie to, że nie widziałem wielu osób dających napiwki. Jeśli weźmiesz udział w tej wycieczce, daj napiwek! Kierowcy i przewodnicy wycieczek są po prostu niesamowici i na to zasługują!

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytałem wiele komentarzy i byłem mentalnie świadomy czasu potrzebnego na przybycie i powrót do Mont Saint Michel (4 godziny w jedną stronę i kolejne 4 godziny z powrotem) po drodze, ponieważ musisz wstać wcześnie, aby się spotkać na miejscu spotkania o 7 rano ten czas mija bardzo szybko, bo prawie wszyscy śpią, więc nie uważam tego za ciężką podróż. Byliśmy na Górze od 12 do 16 i wróciliśmy do Paryża o 21. Firma, która nas zabrała super i wizyta na Górze SUPER POLECAMY. Moim zdaniem było warto i bardzo mi się to podobało, tak, jeśli masz świadomość, że w drodze tam spędzisz dużo czasu, a w drodze powrotnej staje się to bardzo znośne (w każdym razie są przystanki na gazie stanowiska do chodzenia do łazienki lub kupowania jedzenia)

Nasza podróż do Mont St Michel była świetna. Ze szczytu kościoła roztaczały się wspaniałe widoki. Naprawdę fajnie było zobaczyć stary średniowieczny kościół, który powstał setki lat temu. Z przyjemnością poznałem historię Mont St. Michel i zwiedzałem sklepy i restauracje w mieście.

Niesamowita możliwość odwiedzenia Mount Saint Michael! Chcielibyśmy spędzić trochę więcej czasu w tym miejscu, ponieważ mogliśmy zostać tylko przez około 3 godziny, a trochę więcej jest potrzebne, aby móc w pełni przeżyć i nie biegać! Jednak świetny przewodnik i niesamowita pomoc.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.