Dodaj daty

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 157
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)? Kliknij tutaj.

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(393 recenzji)

Wycieczka na półwysep Snaellfellsness była niesamowita. Nasz przewodnik Hallur wykonał podczas tego świetną robotę. Dzięki swojej rozległej wiedzy z zakresu geologii i przyrody zakończył naszą podróż do zapierających dech w piersiach naturalnych okolic Islandii. Nie było pytania, na które nie potrafił odpowiedzieć, a na każdy problem miał rozwiązanie. Ponadto zawsze dbał o to, aby wszyscy czuli się dobrze i bezpiecznie. Zdecydowanie zmieniłbym rezerwację wycieczki z Hallurem! :)

Wycieczka fantastyczna! Matt10 jest genialnym przewodnikiem. Mimo silnego wiatru cala podroz odbyla sie bezpiecxnie i w milej atmosferze. Profesjonalne podejscie do pracy, pelno zsbawnych historii, wielka wiedza o wyspie. Dziekujemy Matt10! Artur nasz kierowca spisal sie tez na medsl. W ciezkich warunkach pogodowych jechal bezpiecznie i spokojnie. Polecam wycieczke!

To był cudowny dzień. Siggi, nasz przewodnik, był bardzo profesjonalny i zabawiał nas w godzinach podróży anegdotami, historiami i ciekawostkami na temat Islandii. Ten dzień zmienił się z wycieczki w przygodę z przyjaciółmi. Odwiedzone miejsca były po prostu niesamowite! Gorąco polecam... I bardzo dobry Siggi!

Bardzo podobała mi się ta wycieczka, wszystkie scenerie są absolutnie piękne. Polecam zabrać ze sobą lunch lub przekąskę, ponieważ opcje będą ograniczone w ciągu dnia. Islandzki hotdog, który mogliśmy kupić, był pyszny, ale jest po jasnej stronie! W 100% polecam wycieczkę, zrobię to ponownie latem!

Bardzo dobra trasa z wystarczającą ilością czasu, aby zobaczyć całe Snæfellsnes i na szczęście pogoda była całkiem ładna! Nasz przewodnik Alain był bardzo przyjazny i dał wiele interesujących notatek podczas długiej jazdy.