Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)
Sporty na świeżym powietrzu

Sporty na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 88
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni) Sporty na świeżym powietrzu

Jökulsárlón: Vatnajökull Glacier Blue Ice Cave Wycieczka z przewodnikiem

Jökulsárlón: Vatnajökull Glacier Blue Ice Cave Wycieczka z przewodnikiem

Spotkaj się w kawiarni nad laguną lodowcową Jökulsárlón, około 40 minut na wschód od Skaftafell, aby rozpocząć wyjątkową zimową aktywność i przyjrzeć się niezwykłemu zjawisku naturalnemu. Wejdź do niektórych jaskiń lodowych, które powstają po przepływie wody pod lodowcem Vatnajökull latem. Każdej jesieni lokalni przewodnicy polują na nowe jaskinie lodowe, ponieważ ich lokalizacja może się zmieniać każdego roku. Struktura i stan mogą się różnić z roku na rok, ale możesz mieć pewność, że Twój przewodnik zdecyduje, która jaskinia jest najlepsza do odwiedzenia, w zależności od bezpieczeństwa i warunków pogodowych. Jedź przez około 20 do 30 minut do jaskini lodowej wybranej przez przewodnika, a następnie idź przez 5 do 15 minut do wejścia do jaskini. Po przyjeździe ciesz się od 1 do 1,5 godziny, aby zajrzeć do wnętrza cudownego błękitnego lodu jaskini i podziwiać naturalne piękno okolicy.

Húsavík: wyprawa z przewodnikiem z obserwowaniem wielorybów

Húsavík: wyprawa z przewodnikiem z obserwowaniem wielorybów

Wyrusz w rejs w poszukiwaniu wielorybów w Húsavík z komentarzem na żywo. Podziwiaj naturalne piękno zatoki Skjálfandi i zbliż się do wielorybów, delfinów i ptaków morskich. Płyń wzdłuż północnego wybrzeża Islandii tradycyjną dębową łodzią z lekkimi przekąskami i ciepłym kombinezonem wliczonymi w cenę. Obserwuj dużą różnorodność zwierząt morskich w zatoce Skjálfandi. Weź udział w spokojnym, bezpiecznym rejsie w islandzkim statku dębowym i wypij kubek gorącej czekolady z cynamonowymi bułeczkami w drodze powrotnej. Ta wycieczka w obie strony to autentyczna przygoda w towarzystwie pionierów tego typu turystyki w Islandii. Dzięki ciekawemu komentarzowi przewodnika dowiesz się, dlaczego Húsavík stał się islandzką stolicą obserwacji wielorybów.

Akureyri: 3-godzinna klasyczna wycieczka z obserwacją wielorybów

Akureyri: 3-godzinna klasyczna wycieczka z obserwacją wielorybów

Przeżyj majestatyczne piękno humbanów Eyjafjord i innych organizmów morskich w ich naturalnym środowisku podczas rejsu z Akureyri. Posłuchaj komentarza przewodnika i odkryj, jak ciepło letniego słońca ożywia życie i mnóstwo pożywienia dla większych ssaków. Skorzystaj z usług specjalnie przeszkolonych przewodników obserwujących wieloryby, którzy są ekspertami w wykrywaniu zwierząt. Słuchaj, jak opowiadają o zachowaniu wielorybów i odpowiadaj na wszelkie pytania, które możesz mieć. Podróżuj na pokładzie jedynego specjalnie zmodyfikowanego, szybkiego statku do obserwacji wielorybów na Islandii. Może pomieścić 200 osób i zapewnia spektakularne widoki z platform widokowych w stylu kinowym. Zrelaksuj się na pokładzie łodzi i ciesz się dużą ilością miejsc wewnątrz i na zewnątrz. Kupuj napoje i przekąski po drodze w barze i kawiarni na pokładzie. Ciesz się przyjemną i wygodną jazdą, nawet przy dużej prędkości, i udostępniaj swoją przygodę na żywo w mediach społecznościowych dzięki bezpłatnemu Wi-Fi.

Mývatn: Bilet wstępu do kąpieliska Myvatn Nature Bath

Mývatn: Bilet wstępu do kąpieliska Myvatn Nature Bath

Przeglądaj Myvatn Nature Baths, tradycyjnie zaprojektowany kompleks z biletem wstępu. Zrelaksuj się w ciepłych wodach basenów geotermalnych, zjedz lekki posiłek, wypij drinka w barze w basenie i rozkoszuj się widokami na okolicę. Możesz wziąć relaksującą kąpiel w wodach obszaru geotermalnego, gdzie para siarkowa unosi się przez otwory w podłodze. Poznaj wody kąpieliska Myvatn Nature Baths, wydobyte z odwiertu, który sięga 2500 metrów w głąb ziemi. Przed lub po kąpieli można zjeść lekki posiłek i napoje w kawiarni w pięknym otoczeniu z widokiem na przepiękną przyrodę. Możesz również skorzystać z baru w basenie i wypić piwo, wino, cydr, napoje gazowane lub kieliszek wina musującego w wodzie. Spędź kojący dzień w wodzie, która ma wysoką zawartość minerałów, ma charakter podstawowy i dobrze nadaje się do kąpieli.

Reykjavik: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po lagunie lodowcowej Jökulsárlón

Reykjavik: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po lagunie lodowcowej Jökulsárlón

Podziwiaj spektakularne krajobrazy południowej Islandii w ramach całodniowej wycieczki autobusowej. Udaj się do laguny lodowcowej Jökulsárlón, która jest zasilana wodą z jednego z największych lodowców w Europie. Dowiedz się więcej o jej historii i powstawaniu dzięki lokalnemu przewodnikowi. Skorzystaj z odbioru z hotelu w Reykjavíku i udaj się na południowe wybrzeże Islandii, aby zobaczyć spektakularne jezioro lodowcowe. Obejrzyj dryfujące góry lodowe i podziwiaj malowniczą scenerię. W sezonie koniecznie zarezerwuj bilet na rejs po Jökulsárlón i podziwiaj piękno tego wyjątkowego jeziora lodowcowego z bliska. Dokonując wcześniejszej rezerwacji, masz gwarancję udziału w rejsie. Laguna lodowcowa Jökulsárlón jest największą i najgłębszą laguną lodowcową w Islandii. Jest ona zasilane przez lodowiec Breidamerkurjokull – jęzor lodowca Vatnajokull, czyli największego lodowca w Europie. Wróć do Reykjaviku, zatrzymując się przy malowniczym wodospadzie Seljalandsfoss. Odwiedź „diamentową plażę” z czarnym piaskiem i zatrzymaj się w miasteczku Vík, czyli najbardziej wysuniętej na południe miejscowości na Islandii.

Z Isafjordur: jednodniowa wycieczka autobusem z przewodnikiem po wodospadzie Dynjandi

Z Isafjordur: jednodniowa wycieczka autobusem z przewodnikiem po wodospadzie Dynjandi

Podziwiaj klejnot Fiordów Zachodnich podczas jednodniowej wycieczki z Isafjordur do wodospadu Dynjandi. Zatrzymaj się na 90 minut, aby podziwiać ten 100-metrowy wodospad i pięć innych wodospadów Háifoss, Úðafoss, Göngufoss, Hundafoss i Bæjarfoss, które zdobią krajobraz poniżej. Wsiądź do autobusu z dużą ilością miejsca na nogi i zrelaksuj się podczas malowniczej jazdy nadmorskimi drogami. Przejdź przez górskie tunele i nierówny islandzki teren, aż dotrzesz do wodospadu Dynjandi. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym regionie, korzystając ze swojego przewodnika. Spędź 1,5 godziny, chłonąc piękno wodospadu Dynjandi i jego dolnych wodospadów. Zrób zdjęcia, aby udostępnić je znajomym w mediach społecznościowych, zanim wrócisz na miejsce spotkania w Isafjordur.

Z Húsavík: Tradycyjna wycieczka z obserwacją wielorybów

Z Húsavík: Tradycyjna wycieczka z obserwacją wielorybów

Wejdź na pokład tradycyjnej islandzkiej łodzi dębowej i przeżyj tradycyjną wycieczkę obserwującą wieloryby z europejskiej stolicy obserwacji wielorybów w Húsavík. Utrzymuj ciepło i suchość dzięki wysokiej jakości kombinezonom i płaszczom przeciwdeszczowym. Wypłyń do zatoki i przygotuj się na zachwycenie dziełem Matki Natury. Twój wyspecjalizowany przewodnik przeprowadzi demonstrację bezpieczeństwa na pokładzie łodzi, a następnie nakarmi Cię komentarzem na żywo na temat wszystkich atrakcji, które napotkasz. Zatoka Skjálfandi słynie z bogatej przyrody, w tym wielu rodzajów, kształtów i rozmiarów wielorybów. Uważaj na akrobatyczne humbaki i gigantyczne płetwale błękitne. Jest to dzika przyroda, a zatem nieprzewidywalna, ale szanse na zobaczenie wielorybów w ich naturalnym środowisku są bardzo duże. Popłyń z powrotem do portu Húsavík i podziwiaj wspaniałe krajobrazy.

Park Narodowy Skaftafell: Wycieczka na lodowiec

Park Narodowy Skaftafell: Wycieczka na lodowiec

Odkryj, jak to jest chodzić po uderzonym lodzie podczas niesamowitej wędrówki przez lodowiec wylotowy Vatnajökull, największego lodowca w Europie. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na pokryte lodem szczyty Parku Narodowego Skaftafell w epickiej dziczy Islandii. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w miejscu spotkania, aby odebrać raki, czekany, uprzęże i kaski. Następnie jedź autobusem na początek wędrówki i załóż raki i stalowe ramy przywiązane do butów turystycznych, aby przeżyć niesamowitą przygodę. Spędź około 60 do 90 minut na lodzie, aby zobaczyć szczeliny i głębokie pęknięcia na powierzchni. Dowiedz się o pionowych szybach zwanych moulinami, które powstają, gdy topniejąca woda przedostaje się do szczelin i pęknięć. Zajrzyj do małych lodowych tuneli i uchwyć piękne niebieskie serce lodu zimą. Poznaj historię lodowca od swojego anglojęzycznego przewodnika.

Z Reykjaviku: Laguna lodowcowa Jökulsárlón i plaża Diamond Beach

Z Reykjaviku: Laguna lodowcowa Jökulsárlón i plaża Diamond Beach

Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem z Reykjaviku do laguny lodowcowej Jökulsárlón. Zobacz potężną górę Hvannadalshnjúkur i pustynię z czarnym piaskiem, która rozciąga się między Parkiem Narodowym Skaftafell a laguną. Zatrzymaj się przy wodospadzie Seljalandsfoss, gdzie możesz przejść za kaskadami na drugą stronę. Kontynuuj do majestatycznego wodospadu Skógafoss i podziwiaj imponujący 60-metrowy spadek. Jedź dalej do laguny lodowcowej Jökulsárlón i spaceruj wzdłuż brzegów jeziora. Zanurz się w spokojnej okolicy, gdy lód liczący od 1000 do 1500 lat odrywa się od lodowca Vatnajökull i cicho unosi się na wodzie. Rozpoznaj lokalizacje z niektórych z wielu filmów nakręconych w okolicy, takich jak Batman Begins i Tomb Raider. Zatrzymaj się na spektakularnej Diamentowej Plaży i podziwiaj pasmo czarnego piasku usianego grudkami lodu, które wyglądają jak migoczące diamenty . W cieplejszych miesiącach skorzystaj z dodatkowej przejażdżki łodzią po lagunie i zobacz z bliska pływające góry lodowe.

Skaftafell: Wycieczka do jaskini lodowej i wędrówka po lodowcu

Skaftafell: Wycieczka do jaskini lodowej i wędrówka po lodowcu

Podczas tej wycieczki z przewodnikiem po parku Skaftafell podziwiaj niesamowite formacje lodowe i młyny lodowcowe. Podziwiaj uformowane przez naturę niebieskie jaskinie lodowe i dowiedz się, jak powstają lodowce. Profesjonalny przewodnik zabierze Cię do podnóża Falljökull – jęzora lodowca Vatnajökull – i wprowadzi Cię do jaskini. W pogodny dzień wypatruj w oddali Hvannadalshnúkur.

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Nasze najbardziej polecane Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni) Sporty na świeżym powietrzu

Jökulsárlón: Vatnajökull Glacier Blue Ice Cave Wycieczka z przewodnikiem

Jökulsárlón: Vatnajökull Glacier Blue Ice Cave Wycieczka z przewodnikiem

Spotkaj się w kawiarni nad laguną lodowcową Jökulsárlón, około 40 minut na wschód od Skaftafell, aby rozpocząć wyjątkową zimową aktywność i przyjrzeć się niezwykłemu zjawisku naturalnemu. Wejdź do niektórych jaskiń lodowych, które powstają po przepływie wody pod lodowcem Vatnajökull latem. Każdej jesieni lokalni przewodnicy polują na nowe jaskinie lodowe, ponieważ ich lokalizacja może się zmieniać każdego roku. Struktura i stan mogą się różnić z roku na rok, ale możesz mieć pewność, że Twój przewodnik zdecyduje, która jaskinia jest najlepsza do odwiedzenia, w zależności od bezpieczeństwa i warunków pogodowych. Jedź przez około 20 do 30 minut do jaskini lodowej wybranej przez przewodnika, a następnie idź przez 5 do 15 minut do wejścia do jaskini. Po przyjeździe ciesz się od 1 do 1,5 godziny, aby zajrzeć do wnętrza cudownego błękitnego lodu jaskini i podziwiać naturalne piękno okolicy.

Húsavík: wyprawa z przewodnikiem z obserwowaniem wielorybów

Húsavík: wyprawa z przewodnikiem z obserwowaniem wielorybów

Wyrusz w rejs w poszukiwaniu wielorybów w Húsavík z komentarzem na żywo. Podziwiaj naturalne piękno zatoki Skjálfandi i zbliż się do wielorybów, delfinów i ptaków morskich. Płyń wzdłuż północnego wybrzeża Islandii tradycyjną dębową łodzią z lekkimi przekąskami i ciepłym kombinezonem wliczonymi w cenę. Obserwuj dużą różnorodność zwierząt morskich w zatoce Skjálfandi. Weź udział w spokojnym, bezpiecznym rejsie w islandzkim statku dębowym i wypij kubek gorącej czekolady z cynamonowymi bułeczkami w drodze powrotnej. Ta wycieczka w obie strony to autentyczna przygoda w towarzystwie pionierów tego typu turystyki w Islandii. Dzięki ciekawemu komentarzowi przewodnika dowiesz się, dlaczego Húsavík stał się islandzką stolicą obserwacji wielorybów.

Akureyri: 3-godzinna klasyczna wycieczka z obserwacją wielorybów

Akureyri: 3-godzinna klasyczna wycieczka z obserwacją wielorybów

Przeżyj majestatyczne piękno humbanów Eyjafjord i innych organizmów morskich w ich naturalnym środowisku podczas rejsu z Akureyri. Posłuchaj komentarza przewodnika i odkryj, jak ciepło letniego słońca ożywia życie i mnóstwo pożywienia dla większych ssaków. Skorzystaj z usług specjalnie przeszkolonych przewodników obserwujących wieloryby, którzy są ekspertami w wykrywaniu zwierząt. Słuchaj, jak opowiadają o zachowaniu wielorybów i odpowiadaj na wszelkie pytania, które możesz mieć. Podróżuj na pokładzie jedynego specjalnie zmodyfikowanego, szybkiego statku do obserwacji wielorybów na Islandii. Może pomieścić 200 osób i zapewnia spektakularne widoki z platform widokowych w stylu kinowym. Zrelaksuj się na pokładzie łodzi i ciesz się dużą ilością miejsc wewnątrz i na zewnątrz. Kupuj napoje i przekąski po drodze w barze i kawiarni na pokładzie. Ciesz się przyjemną i wygodną jazdą, nawet przy dużej prędkości, i udostępniaj swoją przygodę na żywo w mediach społecznościowych dzięki bezpłatnemu Wi-Fi.

Mývatn: Bilet wstępu do kąpieliska Myvatn Nature Bath

Mývatn: Bilet wstępu do kąpieliska Myvatn Nature Bath

Przeglądaj Myvatn Nature Baths, tradycyjnie zaprojektowany kompleks z biletem wstępu. Zrelaksuj się w ciepłych wodach basenów geotermalnych, zjedz lekki posiłek, wypij drinka w barze w basenie i rozkoszuj się widokami na okolicę. Możesz wziąć relaksującą kąpiel w wodach obszaru geotermalnego, gdzie para siarkowa unosi się przez otwory w podłodze. Poznaj wody kąpieliska Myvatn Nature Baths, wydobyte z odwiertu, który sięga 2500 metrów w głąb ziemi. Przed lub po kąpieli można zjeść lekki posiłek i napoje w kawiarni w pięknym otoczeniu z widokiem na przepiękną przyrodę. Możesz również skorzystać z baru w basenie i wypić piwo, wino, cydr, napoje gazowane lub kieliszek wina musującego w wodzie. Spędź kojący dzień w wodzie, która ma wysoką zawartość minerałów, ma charakter podstawowy i dobrze nadaje się do kąpieli.

Reykjavik: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po lagunie lodowcowej Jökulsárlón

Reykjavik: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po lagunie lodowcowej Jökulsárlón

Podziwiaj spektakularne krajobrazy południowej Islandii w ramach całodniowej wycieczki autobusowej. Udaj się do laguny lodowcowej Jökulsárlón, która jest zasilana wodą z jednego z największych lodowców w Europie. Dowiedz się więcej o jej historii i powstawaniu dzięki lokalnemu przewodnikowi. Skorzystaj z odbioru z hotelu w Reykjavíku i udaj się na południowe wybrzeże Islandii, aby zobaczyć spektakularne jezioro lodowcowe. Obejrzyj dryfujące góry lodowe i podziwiaj malowniczą scenerię. W sezonie koniecznie zarezerwuj bilet na rejs po Jökulsárlón i podziwiaj piękno tego wyjątkowego jeziora lodowcowego z bliska. Dokonując wcześniejszej rezerwacji, masz gwarancję udziału w rejsie. Laguna lodowcowa Jökulsárlón jest największą i najgłębszą laguną lodowcową w Islandii. Jest ona zasilane przez lodowiec Breidamerkurjokull – jęzor lodowca Vatnajokull, czyli największego lodowca w Europie. Wróć do Reykjaviku, zatrzymując się przy malowniczym wodospadzie Seljalandsfoss. Odwiedź „diamentową plażę” z czarnym piaskiem i zatrzymaj się w miasteczku Vík, czyli najbardziej wysuniętej na południe miejscowości na Islandii.

Z Isafjordur: jednodniowa wycieczka autobusem z przewodnikiem po wodospadzie Dynjandi

Z Isafjordur: jednodniowa wycieczka autobusem z przewodnikiem po wodospadzie Dynjandi

Podziwiaj klejnot Fiordów Zachodnich podczas jednodniowej wycieczki z Isafjordur do wodospadu Dynjandi. Zatrzymaj się na 90 minut, aby podziwiać ten 100-metrowy wodospad i pięć innych wodospadów Háifoss, Úðafoss, Göngufoss, Hundafoss i Bæjarfoss, które zdobią krajobraz poniżej. Wsiądź do autobusu z dużą ilością miejsca na nogi i zrelaksuj się podczas malowniczej jazdy nadmorskimi drogami. Przejdź przez górskie tunele i nierówny islandzki teren, aż dotrzesz do wodospadu Dynjandi. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym regionie, korzystając ze swojego przewodnika. Spędź 1,5 godziny, chłonąc piękno wodospadu Dynjandi i jego dolnych wodospadów. Zrób zdjęcia, aby udostępnić je znajomym w mediach społecznościowych, zanim wrócisz na miejsce spotkania w Isafjordur.

Z Húsavík: Tradycyjna wycieczka z obserwacją wielorybów

Z Húsavík: Tradycyjna wycieczka z obserwacją wielorybów

Wejdź na pokład tradycyjnej islandzkiej łodzi dębowej i przeżyj tradycyjną wycieczkę obserwującą wieloryby z europejskiej stolicy obserwacji wielorybów w Húsavík. Utrzymuj ciepło i suchość dzięki wysokiej jakości kombinezonom i płaszczom przeciwdeszczowym. Wypłyń do zatoki i przygotuj się na zachwycenie dziełem Matki Natury. Twój wyspecjalizowany przewodnik przeprowadzi demonstrację bezpieczeństwa na pokładzie łodzi, a następnie nakarmi Cię komentarzem na żywo na temat wszystkich atrakcji, które napotkasz. Zatoka Skjálfandi słynie z bogatej przyrody, w tym wielu rodzajów, kształtów i rozmiarów wielorybów. Uważaj na akrobatyczne humbaki i gigantyczne płetwale błękitne. Jest to dzika przyroda, a zatem nieprzewidywalna, ale szanse na zobaczenie wielorybów w ich naturalnym środowisku są bardzo duże. Popłyń z powrotem do portu Húsavík i podziwiaj wspaniałe krajobrazy.

Park Narodowy Skaftafell: Wycieczka na lodowiec

Park Narodowy Skaftafell: Wycieczka na lodowiec

Odkryj, jak to jest chodzić po uderzonym lodzie podczas niesamowitej wędrówki przez lodowiec wylotowy Vatnajökull, największego lodowca w Europie. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na pokryte lodem szczyty Parku Narodowego Skaftafell w epickiej dziczy Islandii. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w miejscu spotkania, aby odebrać raki, czekany, uprzęże i kaski. Następnie jedź autobusem na początek wędrówki i załóż raki i stalowe ramy przywiązane do butów turystycznych, aby przeżyć niesamowitą przygodę. Spędź około 60 do 90 minut na lodzie, aby zobaczyć szczeliny i głębokie pęknięcia na powierzchni. Dowiedz się o pionowych szybach zwanych moulinami, które powstają, gdy topniejąca woda przedostaje się do szczelin i pęknięć. Zajrzyj do małych lodowych tuneli i uchwyć piękne niebieskie serce lodu zimą. Poznaj historię lodowca od swojego anglojęzycznego przewodnika.

Z Reykjaviku: Laguna lodowcowa Jökulsárlón i plaża Diamond Beach

Z Reykjaviku: Laguna lodowcowa Jökulsárlón i plaża Diamond Beach

Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem z Reykjaviku do laguny lodowcowej Jökulsárlón. Zobacz potężną górę Hvannadalshnjúkur i pustynię z czarnym piaskiem, która rozciąga się między Parkiem Narodowym Skaftafell a laguną. Zatrzymaj się przy wodospadzie Seljalandsfoss, gdzie możesz przejść za kaskadami na drugą stronę. Kontynuuj do majestatycznego wodospadu Skógafoss i podziwiaj imponujący 60-metrowy spadek. Jedź dalej do laguny lodowcowej Jökulsárlón i spaceruj wzdłuż brzegów jeziora. Zanurz się w spokojnej okolicy, gdy lód liczący od 1000 do 1500 lat odrywa się od lodowca Vatnajökull i cicho unosi się na wodzie. Rozpoznaj lokalizacje z niektórych z wielu filmów nakręconych w okolicy, takich jak Batman Begins i Tomb Raider. Zatrzymaj się na spektakularnej Diamentowej Plaży i podziwiaj pasmo czarnego piasku usianego grudkami lodu, które wyglądają jak migoczące diamenty . W cieplejszych miesiącach skorzystaj z dodatkowej przejażdżki łodzią po lagunie i zobacz z bliska pływające góry lodowe.

Skaftafell: Wycieczka do jaskini lodowej i wędrówka po lodowcu

Skaftafell: Wycieczka do jaskini lodowej i wędrówka po lodowcu

Podczas tej wycieczki z przewodnikiem po parku Skaftafell podziwiaj niesamowite formacje lodowe i młyny lodowcowe. Podziwiaj uformowane przez naturę niebieskie jaskinie lodowe i dowiedz się, jak powstają lodowce. Profesjonalny przewodnik zabierze Cię do podnóża Falljökull – jęzora lodowca Vatnajökull – i wprowadzi Cię do jaskini. W pogodny dzień wypatruj w oddali Hvannadalshnúkur.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Sporty na świeżym powietrzu w: Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Oprócz atrakcji typu Sporty na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)?

W: Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni) są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): Najciekawsze atrakcje

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): Wycieczki i bilety

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): Ciekawe miejsca

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)? Kliknij tutaj.