Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Nižbor

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe

Często zadawane pytania dotyczące: Nižbor

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Nižbor na deszczowe dni?

Nižbor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nižbor? Kliknij tutaj.

Nižbor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 28 opinii

Bardzo dobrze zorganizowane i bardzo przyjemne!

Bardzo fajna wycieczka! Powitanie jest ciepłe, a wizyta w fabryce kryształów jest naprawdę interesująca. Jeśli przyjedziesz do Republiki Czeskiej, nie wahaj się zrobić krótkiej wycieczki do huty kryształów Nizbor, na pół dnia. Będzie Ci towarzyszył przyjazny i dynamiczny francuskojęzyczny przewodnik. Podróż nie jest zbyt długa i pozwala podziwiać piękne krajobrazy. Przybył do Nizbor, jest to kolejny przewodnik, który odwiedza. Będziesz mógł podziwiać wspaniałą pracę, która jest wykonywana, a także przywołać wiele wspomnień. Nie wiemy, gdzie się zwrócić, jest tak pięknie. Po przyjeździe otrzymasz nawet drobne upominki. Wizyta polecana, warto pojechać :-)!

Świetna wycieczka do zrobienia, jeśli jesteś na...

Mój przewodnik Peter był naprawdę bardzo dobry. Powiedziałem mu, że nigdy wcześniej nie widziałem śniegu. W rzeczywistości pojechał inną drogą z powrotem do Pragi, więc mogłem doświadczyć jej piękna w lesie i na obszarach wiejskich. Fabryka szkła była bardzo osobliwa, pouczająca, a ceny są bardzo rozsądne. Jestem tutaj z mężem, który pracuje i była to świetna wycieczka na własną rękę.

Wizyta była doskonała, a przewodnik, Eva bardzo kompetentny.

Odwiedziliśmy fabrykę Nizbor i była to interesująca wycieczka. Pokazano wszystkie etapy dotyczące szkła. Mieliśmy również możliwość zakupu czeskiego kryształu w sklepie po rozsądnych cenach niż w Pradze. Kupiłem całkiem sporo rzeczy. Kierowca i przewodnik byli doskonali i zrobiłbym to ponownie. Zdecydowanie wracam.