Nijmegen – nasze najbardziej polecane atrakcje

Nijmegen: Rejs po rzece z holenderskimi naleśnikami „jesz, ile chcesz”

1. Nijmegen: Rejs po rzece z holenderskimi naleśnikami „jesz, ile chcesz”

Wybierz się na 75-minutowy rejs wzdłuż rzeki Waal, aby podziwiać piękne widoki na miasto i rezerwat przyrody Ooijpolder. Zrelaksuj się, szybując nad wodą i podziwiając wiele mostów w Nijmegen. Następnie zjedz wszystko, co możesz zjeść w formie bufetu z naleśnikami i delektuj się świeżo upieczonymi naleśnikami zwykłymi, jabłkowymi i bekonem. Posyp swoje naleśniki różnymi smakołykami, takimi jak ser, szynka, owoce, dżemy i jajka. Dołącz do rodzinnego rejsu odpowiedniego dla młodych gości, którzy będą zachwyceni zabawą w dużej sali zabaw wypełnionej piłkami w ładowni łodzi.

Nijmegen: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

2. Nijmegen: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

Podczas gdy Gebroederowie van Lymborch rządzili średniowiecznym światem sztuki Nijmegen jak cesarze, najmłodszy brat wpadł w tarapaty. Jego bracia nigdy nie podzielili się z nim największą tajemnicą Nijmegen, sekretnym wyjściem. Ponieważ wszyscy go szukali - żywego lub martwego - musiał bardzo szybko szukać tego wyjścia! Pomożesz mu znaleźć sekretne wyjście? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok starej Mariënburgchapel, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Nijmegen: Spacer po mieście z przewodnikiem audio

3. Nijmegen: Spacer po mieście z przewodnikiem audio

Poznaj piękne centrum Nijmegen we własnym tempie. Ta wycieczka audio z przewodnikiem zabierze Cię do wszystkich znanych miejsc i nieodkrytych perełek Leeuwarden. Przewodnik audio opowie Ci o wszystkich historycznych i aktualnych tajnikach każdego miejsca. Czy jesteś gotowy, aby odkryć przeszłość i teraźniejszość jednocześnie? Nijmegen jest jednym z najstarszych miast i jest pełne rzymskich pozostałości, ale stało się również bardzo tętniącym życiem (studenckim) miastem z modnymi butikami. Ponadto co roku najwięcej kilometrów przemierza się tutaj podczas Czterodniowego Marszu Nijmegen. Najlepszym sposobem na poznanie tego imponującego miasta jest wycieczka z przewodnikiem audio, podczas której najpiękniejsze zabytki są starannie wymienione. Przejdziesz obok Waag, podziwiając kościół Sint Stevens i wędrując przez Kronenburgerpark w poszukiwaniu wyjątkowego Kruittoren. Czy wrócisz do szkoły w Szkole Łacińskiej? A może wolisz poszukać tajemniczej historii Moenen? Wybierz się w odkrywczą podróż z audioprzewodnikiem i poznaj Nijmegen i jego historię w wyjątkowy sposób.

Z Nijmegen: wycieczka z przewodnikiem po regionie na skuterze elektrycznym E-Step

4. Z Nijmegen: wycieczka z przewodnikiem po regionie na skuterze elektrycznym E-Step

Wskocz na elektroniczną hulajnogę E-Step i poznaj najstarsze miasto w Holandii w wyjątkowy i zabawny sposób. Zobacz wszystkie zabytki Nijmegen i niektóre z jego okolic, odkrywając urokliwy holenderski krajobraz ze swoim przewodnikiem. Zanurz się w krajobrazie polderów i wiatraków w relaksujący i zielony sposób. Jedź wzdłuż małych miasteczek wzdłuż rzeki De Waal i odkryj stare centrum miasta. Podziwiaj zielony krajobraz polderów z farmami serów, wiatrakami, historycznymi wioskami i miasteczkami. Wybierz trasę, która prowadzi przez mosty Nijmegen i jego starówkę, w tym zwiedzanie miast Lent i Bemmel. Alternatywnie wybierz trasę z większą ilością przyrody, która przebiega przez Ooijpolder i ma szansę zobaczyć typowe małe wioski, takie jak Kekerdom i Leuth. Weź udział w przejażdżce z przewodnikiem, która jest całkowicie zasilana elektrycznie i gdzie wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk, aby rozpocząć. Ciesz się płynną jazdą dzięki słynnym, ogromnym wiązaniom E-Step, dzięki którym będziesz ślizgać się po terenie w relaksujący sposób.

Nijmegen Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

5. Nijmegen Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Nijmegen: The Alchemist Outdoor Escape Game przez smartfona

6. Nijmegen: The Alchemist Outdoor Escape Game przez smartfona

Wyrusz na samodzielną wycieczkę po Nijmegen z grą na smartfony. Poznaj miasto i odkryj popularne zabytki, próbując rozwikłać tajemnicę jako "Alchemik". Jest rok 1555, a w mieście mają miejsce dziwne zjawiska. Dowiedz się, jak Josyne, wieśniaczka oskarżona o czary, zostaje aresztowana na twoich oczach przez straż miejską. Przeprowadź śledztwo, aby ustalić prawdę i zidentyfikować powody tego oskarżenia. Spotkaj się z różnymi świadkami i zbadaj wskazówki odkryte po drodze. Czy jako alchemik będziesz w stanie na czas wykorzystać swoje umiejętności w tym śledztwie, opartym na prawdziwych faktach? Czy zdecydujesz się bronić Josyne, czy też poprzesz oskarżenie o czary? Rozwikłaj tajemnicę i odkryj najważniejsze atrakcje miasta Nijmegen w interaktywny i wciągający sposób. Odkryj niektóre z ukrytych klejnotów i zwiedzaj miasto we własnym tempie.

Gra Nijmegen: Murder Mystery City ze zdalnym przewodnikiem

7. Gra Nijmegen: Murder Mystery City ze zdalnym przewodnikiem

Rozwiąż morderstwo i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum miasta Nijmegen. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Otrzymasz instrukcje, ramkę na zdjęcie i formularz odpowiedzi z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz także mapę miasta, w którym dokonano morderstwa. Centrum podzielone jest na sekcje, w których trzeba szukać miejsca, w którym można zrobić sobie grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do swojego instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyślą ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Nijmegen.

Nijmengen: gra Ucieczka z miasta Syndicate

8. Nijmengen: gra Ucieczka z miasta Syndicate

Dzięki tej samodzielnej grze możesz zwiedzać miasto i wchodzić w interakcję z jego otoczeniem, zanurzając się w fabularnej grze fabularnej! Laboratorium opracowuje bardzo silne formuły, które są zbyt niebezpieczne dla jakiejkolwiek osoby. Niestety, zaufany alchemik Magnus ukradł wszystkie sześć receptur z niezniszczalnego sejfu i zamierza wykorzystać je do własnych niecnych celów. W tej grze każdy członek twojej grupy staje się postacią odgrywającą kluczową rolę w misji. Każdy odegra zasadniczą rolę w osiągnięciu sukcesu. Aby osiągnąć postęp, napotkasz trudne łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały zbadania miasta. Twoim głównym celem jest schwytanie Magnusa i odzyskanie skradzionych formuł, ale liczy się czas, więc nie zwlekaj i zacznij grać w The Syndicate już teraz! WAŻNA INFORMACJA: - Poziom trudności: średni - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osób). 1 „Dorosły” oznacza 1 bilet. Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. W przypadku grup powyżej 4 osób można kupić 2 lub więcej biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz.

Escape The City - interaktywny spacer po mieście w Nijmegen

9. Escape The City - interaktywny spacer po mieście w Nijmegen

Chcesz zwiedzić miasto w przyjemny sposób? W tej grze miejskiej znany jest zarówno punkt początkowy, jak i końcowy. Czy będziesz w stanie znaleźć właściwą trasę, aby dotrzeć do punktu końcowego? Podczas tego interaktywnego spaceru po mieście odwiedzisz zabawne, zaskakujące i nieodkryte miejsca w mieście w ciągu 3 godzin. Grając w Escape the City, w zabawny sposób odkryjesz miejsca, których normalnie byś nie znał lub których nie zauważyłbyś przechodząc obok. Jak to działa? Otrzymasz e-mail ze zdjęciami i mapą miasta. Plan miasta podzielony jest na kwadratowe sekcje. W każdym kwadracie musisz znaleźć lokalizację pokazaną na otrzymanym obrazku. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca na zdjęcie robisz grupowe selfie i wysyłasz je do instruktora gry Stad Unique. Otrzymasz pytanie, na które prawidłowa odpowiedź doprowadzi Cię do następnej lokalizacji fotograficznej. Czy można uciec z miasta?

Muzeum Dom Braci Van Lymborch

10. Muzeum Dom Braci Van Lymborch

Odkryj Rembrandta średniowiecza! Miejsce narodzin malarstwa holenderskiego znajduje się w Nijmegen! To właśnie w tym miejscu ponad 600 lat temu mieścił się warsztat rodziny Maelwael Van Lymborch. Tutaj wychowali się bracia Van Lymborch i to właśnie w tym warsztacie uczono ich różnych rzemiosł, które zapewniły im narzędzia potrzebne do zostania najlepszymi malarzami późnego średniowiecza. W Domu Braci Van Lymborch zabieramy Cię w podróż przez ekscytującą historię Hermana, Paula i Johana van Lymborchów. Ciesz się ich wspaniałą sztuką i poznaj historię w autentycznej piwnicy XIV-wiecznego warsztatu. Około 1400 roku Herman, Paul i Johan van Lymborch mieszkali i pracowali przy Burchtstraat w Nijmegen. Bracia znacznie wyprzedzili swoją epokę i słusznie można ich nazwać założycielami malarstwa holenderskiego. Ich realistyczne przedstawienia zamków, szlachty i chłopów do dziś definiują nasz obraz średniowiecza. Wizerunki braci Van Lymborch zyskały światową sławę, ale nazwiska artystów na wieki zostały zapomniane. W Domu Braci Van Lymborch ponownie stawiamy tych wspaniałych artystów w centrum uwagi. Poznaj ich niesamowitą karierę na dworze francuskim, za którą zostali sowicie wynagrodzeni, sposób, w jaki kształtowali współczesne malarstwo oraz ich życie i śmierć w czasach Czarnej Śmierci, największej pandemii w historii. W cenę wstępu wliczona jest godzinna wycieczka z przewodnikiem.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Nijmegen

Nijmegen
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Nijmegen: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Nijmegen

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nijmegen?

Najlepsze atrakcje to:

Nijmegen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nijmegen? Kliknij tutaj.