Wybierz daty

Niemieckie Muzeum Techniki

Niemieckie Muzeum Techniki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Niemieckie Muzeum Techniki? Kliknij tutaj.

Niemieckie Muzeum Techniki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7176 opinii

Na szczęście w najgorętszy dzień naszej berlińskiej wyprawy zdecydowaliśmy się na wycieczkę łodzią. Berlin trzeba zobaczyć z wody. Oferowane tutaj połączenie Szprewy i Kanału Landwehry jest naprawdę niesamowite. Oprócz zwiedzania istnieje oczywiście również wiele informacji na temat poszczególnych zabytków. To był drugi raz, kiedy odbyłem trasę i na pewno zrobię to ponownie. Wysoce rekomendowane!!!

Bardzo relaksująca, bezstresowa wycieczka z ciekawymi informacjami o Berlinie. Jedyne, co można znacznie poprawić, to kulinarne doznania na pokładzie. Miałem twardą jak skała kulę z kuchenki mikrofalowej, którą zwróciłem w większości ze względu na moje zdrowie.

Nieskomplikowana rezerwacja przez aplikację z funkcją przypominania. Inwestorzy dogodny dojazd komunikacją miejską. Zacienione miejsca przed wyjazdem.. dobre wyjaśnienia podczas całej trasy. Miła obsługa na pokładzie.

Piękna wycieczka po Szprewie i kanale Landwehr. Dobre wyjaśnienia zabytków miasta. Obsługa niestety ograniczona z powodu braku personelu. Ogólnie gorąco polecam.

Wszystko bylo gotowe ,statek ,pogoda no i bardzo mila obsluga z kapitanem na czele.....!