Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Nicolosi

Często zadawane pytania dotyczące: Nicolosi

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nicolosi?

Na jakich wycieczkach w: Nicolosi obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Nicolosi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nicolosi? Kliknij tutaj.

Nicolosi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1352 opinii

Bardzo dobrze spędzony wyjazd! Krajobraz zapiera dech w piersiach o zachodzie słońca! Mniej turystów niż w ciągu dnia, więc możesz cieszyć się tak, jak powinieneś. Nasz przewodnik był świetny; bardzo miły, pomocny, obecny, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo dał nam czas na zrobienie zdjęć, nie była to wycieczka „łańcuchowa”. Wizyta w jaskini lawowej i degustacja lokalnych produktów to prawdziwy plus, co czyni tę wycieczkę kompletną i bardzo interesującą. Polecamy bez wahania!

Bardzo miłe rodzinne doświadczenie. Szkoda byłoby nie widzieć Etny bliżej. Świetnie się bawiliśmy w małej, 8-osobowej grupie z przewodnikiem, który wie, jak przekazać swoją pasję do wulkanu. Wszystko poszło zgodnie z opisem w ogłoszeniu. Wsparcie w określonym miejscu, przewodnik mówiący naszym językiem, degustacja lokalnych produktów, spacer dostępny po jednym z kraterów Etny. Cieszymy się, że zrobiliśmy tę wycieczkę.

Trasa była naprawdę świetna i jest idealna dla osób szukających przygód i przyjemności. Degustacja wina była wykwintna, a przebywanie na wulkanie było jak odwiedzenie innej planety (np. planety Gwiezdnych Wojen) ze względu na faunę. Również nasza przewodniczka, Daria, była bardzo miła i zawsze miała dla nas kilka zabawnych/losowych faktów.

Ze względu na aktywność wulkanu trasa została dostosowana, nie siedzieliśmy w jeepie 4x4. Ale zaraz po tym, jak kolejka linowa zaczęła się wspinać. Od 2500 do 3000 metrów. Zrobiłem fantastyczną trasę/wycieczkę!

To było niesamowite doświadczenie, jeśli jesteś w Katanii, nie przegap tego!