Niagara Whirlpool

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Niagara Whirlpool: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Niagara Whirlpool? Kliknij tutaj.

Niagara Whirlpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2148 opinii

NAJLEPSZA trasa, na jakiej kiedykolwiek byłem! Wszystko było idealne. Od transportu do miejsca przeznaczenia. Zdecydowanie polecam wszystkim. Specjalne podziękowania dla naszego przewodnika Vinny'ego (Pedro), który był niesamowity. Nie tylko przywiózł nas do celu, ale także opowiedział nam historię każdego miejsca. Jego rekomendacje również były znakomite! Mój chłopak i ja uwielbialiśmy restaurację, którą zasugerował. Chętnie przyjadę tu latem z rodziną i na pewno pojadę z nimi w trasę. Świetnie się bawiłem z trasą. Czułam się bezpieczna i zrelaksowana❤️

Nasz przewodnik zabrał nas z hotelu i zawiózł do wszystkich naszych przystanków, wyjaśniając wiele interesujących faktów i historii o okolicy. Nie pamiętam jego imienia i żałuję, że nie był cudowny. Nasza wycieczka trwała około 4,5 godziny. Czuję, że mieliśmy wystarczająco dużo czasu na każdym przystanku. Trasę zakończyliśmy wycieczką Hornblower Cruise, która była fantastyczna, osobista z Niagara Falls. Po prostu niesamowite i piękne. Zdecydowanie skorzystalibyśmy z tej firmy i przewodnika.

Wiele informacji od naszego uroczego przewodnika, który naprawdę się nami opiekował. Wycieczka do wodospadów Niagara dała mnóstwo czasu, aby się tym zająć. Godzina w Niagara nad jeziorem była trochę za krótka, a degustacja wina była po prostu degustacją wina w fantazyjnej sali sprzedaży fabryki wina. Nie jest to prawdziwa wycieczka po winnicy, proces winiarski itp. W sumie bardzo przyjemna wycieczka, którą poleciłbym każdemu odwiedzającemu ten obszar.

Nasz przewodnik Vinny był niesamowity! ! ! Przekazał tak wiele informacji i historii o okolicy, a wycieczka była lekka i przyjemna. Najlepszą częścią wycieczki jest zdecydowanie łódź i zbliżenie się zarówno do amerykańskich, jak i kanadyjskich upadków i przemoknięcia, ale każdy przystanek na trasie miał również swoje specjalne widoki z różnych perspektyw. Nie mogę uwierzyć, że czekaliśmy na to tak długo. Wysoce zalecane! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.

naprawdę dobra jakość bardzo pouczający doskonały przewodnik